کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی یا کیوسکهای حراستی سازه های پیش ساخته در ابعاد کوچکی هستند که در قسمت ورودی های شرکتها، پارکینگها یا گاها محله ها نصب میشود و محل استقرار شخص نگهبان برای کنترل ورود و خروج به مجموعه است. البته برخی از آنها به علت بزرگ بودن مجموعه و زیاد بودن پرسنل حراستی ممکن است کمی بزرگتر از یک کیوسک 2*2 باشند.

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی یا کیوسکهای حراستی سازه های پیش ساخته در ابعاد کوچکی هستند که در قسمت ورودی های شرکتها، پارکینگها یا گاها محله ها نصب میشود و محل استقرار شخص نگهبان برای کنترل ورود و خروج به مجموعه است. البته برخی از آنها به علت بزرگ بودن مجموعه و زیاد بودن پرسنل حراستی ممکن است کمی بزرگتر از یک کیوسک 2*2 باشند. اما پر کاربردترین آنها ابعاد 2 متر مربعی آن است.

ساخت کانکس نگهبانی

کانکس ساز نمونه های متفاوت و با ظاهر متفاوتی از این کانکس ها را طراحی و تولید کرده است. که در ادامه انواع آنها و مشخصات هر کدام را به صورت جداگانه مورد برسی قرار داده ایم. تا خریداران با مطالعه این مطلب بتوانند مناسب ترین آن را برای کاربری مورد نظر خود انتخاب نمایند.

کانکس نگهبانی کارگاهی سبک

محل استفاده این کانکس در کارگاه های ساختمانی و عمرانی است. که برای کنترل مصالح و ماشین آلات ورودی به داخل کارگاه شخص نگهبان درون آن مستقر میشود. این کانکس از لحاظ قیمت پایین ترین نوع کانکس نگهبانی است و از نظر نوع مصالح نیز سبک ترین آن است. زیرا که کارگاه ها پس از حدود 8 تا 16 ماه فعالیت به اتمام رسیده و دیگر نیازی به آن ندارند. از این رو چون زمان استفاده از آن کوتاه است. برای آنها مقرون بصرفه ترین گزینه میباشد. اما نمای آن نیز بسیار ساده و اصطلاحا کارگاهی میباشد.

کانکس نگهبانی کارگاهی سنگین

کانکس نگهبانی از نظر ظاهری بسیار مشابه نمونه قبلی است. با این تفاوت که برای استفاده بلند مدت طراحی و تولید شده است. و در ساخت آن از آهن آلات سنگین و مصالح مقاومی استفاده شده که آن را با نام کانکس کارگاهی سنگین مینامند. استفاده از این سازه برای کارگاه ها و کارخانه های دایمی است. که می خواهند سازه سال های سال برایشان عمر کند و استفاده آنها به صورت موقت نمیباشد.

کانکس نگهبانی پانلی

مناطقی وجود دارند که به دلیل سرمای بسیار زیاد و یا گرمای بسیار زیاد منطقه توجه به اتلاف انرژی و یکنواخت نگاه داشتن دمای داخل کانکس بسیار با اهمیت است. در این حالت استفاده از کانکس نگهبانی پانلی بهترین گزینه است. زیرا که ساختار آن به مانند یک یخچال بوده و فوم پلی یورتان در جداره های آن تزریق شده است. اگر چه این کانکس نمای ساده ای دارد. اما بسیار مقاوم و برای مکان های سخت اقلیم بهترین گزینه میباشند. حتی میتوان برای بهتر شدن نمای خارجی در بدنه آن از چوب و یا دیگر مصالح ثانویه استفاده کرد.

کانکس نگهبانی کامپوزیت

کانکس نگهبانی کامپوزیت دارای نمای لوکس و زیبایی است. که در کنار این زیبایی بسیار مقاوم و پایدار نیز میباشد. شرکتها و سازمانهایی که ارباب رجوع و مشتریان آنها به محل مراجعه میکنند. زیبایی و خاص بودن مجموعه برایشان اهمیت دارد. به همین خاطر کانکس کامپوزیت را از میان گزینه های موجود انتخاب میکنند.

کانکس نگهبانی لوکس

در کیوسک نگهبانی لوکس نسبت به نوع قبلی کمی پا را فراتر نهاده و با ایجاد تغییراتی در نمای کیوسک کامپوزیتی و اضافه نمودن چوب ترمو و نورپردازی های بدنه خارجی یک سازه زیبا و مجلل را خلق نموده است. که مناسب برای مکانهایی مانند ورودی هتلها، نمایشگاه ها و یا مجتمع های مسکونی است. کانکس نگهبانی لوکس در انواع رنگها قابلیت تولید دارد. اما به طور پیش فرض با رنگ زرد و نوک مدادی تولید میگردد.

کانکس نگهبانی سوپر لوکس

کیوسک نگهبانی سوپر لوکس با ترکیب رنگ تیره و کنتراست طلایی به همراه چوبهای طبیعی بکار رفته در نمای آن مناسب برای کاربردهای تشریفاتی و مکانهایی است که زیبایی در آنها از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. مجتمع های مسکونی، اداری، تولیدی و نمایشگاه های بین المللی از جمله مهمترین کاربردهای این کانکس است.

کانکس نگهبانی فانتزی

این محصول نوعی کیوسک نگهبانی فانتزی با طرح و رنگهای فانتزی است. که هر چهار گوشه آن بصورت منحنی است. از نظر نوع مصالح به کار رفته مشابه محصولات کامپوزیتی و در دسته تولیدات لوکس کانکس ساز قرار دارد. این سازه مناسب برای سفارت خانه ها، شرکتها، اداره جات و اماکن ورزشگاهی است.

نگهبانی منحنی

در برخی موارد هم به دلیل زیبایی بیشتر و هم ایجاد دید حداکثری به صورت 360 درجه استفاده از کانکس منحنی، نیم دایره و دایره ای شکل برای کاربری نگهبانی مناسب میباشد. که کانکس ساز نمونه ای تحت عنوان کیوسک نگهبانی منحنی که دارای دو ضلع نیم دایره ای و دو ضلع تخت را طراحی و تولید نموده است. این کانکس به دلیل دارا بودن جزئیات اختصاصی و شرایط ساخت ویژه مانند نوردکاری آهن آلات و شیشه های سکوریت منحنی هزینه بالاتری را نسبت به کانکس های دیگر دارد. اما در عوض دارای زیبایی و کار آمدی بیشتری می باشد.

نگهبانی چوبی

نوعی از سازه نگهبانی نیز وجود دارد. که نمای آن با چوب تزئین شده و بیشتر در مناطق سرسبز یا ورودی پارکها از آن استفاده میشود. البته نوع ترکیبی کامپوزیت و چوب ترموود نیز وجود دارد. که بسیار لوکس و برای مکانهای تشریفاتی مانند هتلها یا ورودی مجتمع های تجاری و اداری از آن استفاده میشود.

نگهبانی سایدینگ

استفاده از ورقهای سایدینگ یا اصطلاحا طرح کانادایی در ساخت سازه های پیش ساخته بخصوص انواع ویلایی رواج دارد. که در این محصول کانکس ساز از آنها برای ساخت سازه نگهبانی سایدینگ بهره جسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

گروه صنعتی کانکس ساز با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ارائه خدمات نظیر خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده است. اکنون قادر به تامین فضاهای مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه می باشد.

تمامی حقوق متعلق به وب سایت کانکس ساز می‌باشد.  2023 - 2003©