کانکس کافی شاپ

کانکس کافی شاپ از جمله کانکس های خوش طعم و انرژی ده میباشد که شرکت کانکس ساز ساخت آن را از جمله توانایی های خود می داند. کافی شاپ از جمله طعم هایی است که امروزه در سطح شهر میتوانیم ببینیم. کانکس های ساخته شده در انواع طرح ها، در سطح شهر میتواند با فروش قهوه و باقی محصولات خود مردم را به آرامش برساند.

 

مدت زمان اجرا :

30 روز

کانکس کافی شاپ

کانکس کافی شاپ از جمله کانکس های خوش طعم و انرژی ده میباشد که شرکت کانکس ساز ساخت آن را از جمله توانایی های خود می داند. کافی شاپ از جمله طعم هایی است که امروزه در سطح شهر میتوانیم ببینیم. کانکس های ساخته شده در انواع طرح ها، در سطح شهر میتواند با فروش قهوه و باقی محصولات خود مردم را به آرامش برساند.

این کانکس فروشگاهی در طرح، رنگ و ابعاد مختلف و نماهای بیرونی و داخلی متفاوت مانند چوبی، ترموود، کامپوزیت، سایدینگ، سمنت برد، فایبرگلاس، دکوراتیو، پانلی طبق سفارش مشتری گرامی قابل ساخت است. امروزه کافی شاپ یکی از بهترین منابع کسب درآمد در دنیا تبدیل شده است.

کانکس کافی شاپ شرایط و امکانات خاصی دارد. یکی از شرایط موادی و مصالح به کار رفته در ساخت این کانکس است. که باید مورد تایید قوانین وزارت بهداشت بوده و قابل شستشو باشد.

انواع کانکس کافی شاپ

کانکس کافی شاپ به دو دسته تقسیم میشود. کانکس ثابت و کانکس چرخدار یا سیار که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند.

  • نوع ثابت: کانکس کافی شاپ در یک مکان خاص و ثابت استقرار پیدا میکند. جهت استقرار کافی شاپ ثابت نیاز به مجوز از طرف شهرداری است. که اجازه اسکان کانکس باید از این سازمان داده شود. این کانکس دارای ابعاد بزرگ و برای نصب به صورت دایمی در مدت زمان زیادی درون مجموعه هایی مانند پارک و یا دانشگاه و مدارس مورد استفاده قرار میگیرد. نمای بیرونی کانکس ثابت برای همخوانی بیشتر با نوع کاربری و ایجاد حس فضایی دنج و آرامش بخش از متریال چوب استفاده میشود. این نما می تواند از نوع ترموود یا چوب روس یا سمنت برد طرح چوب باشد. نوع ترموود زیبا تر است. اما از لحاظ هزینه بیشتر است.
  • نوع چرخدار یا سیار: نوع چرخدار یا سیار کانکس کافی شاپ دارای ابعاد کوچک تری است. زیرا در هنگام حمل استاندارد ابعاد رعایت شده باشد. این کانکس بر روی دو محور چرخدار و اکسل قرار میگیرد. که میتوان آن را به وسیله یک خودروی باری از محلی به محل دیگر جا به جا نمود. این کانکس سیار از چرخ، اکسل، مالبند ، کورپی و شاسی کشی با ساندویچ پانل و نمای داخلی استیل نگیر و کف از آلومینیوم آجدار اجرا می گردد.

مشخصات فنی

  • شاسی از تیرآهن IPE نمره 14 الی 18 متناسب با ابعاد و متراژ متغیر و کاملاً ضد زنگ است.
  • نمای بیرونی کانکس کافی شاپ بیشتر متناسب با فضای بهره برداری از متریال چوب است. که میتواند از نوع ترموود یا چوب روس یا سمنت برد طرح چوب با رنگ باشد.
  • نمای داخلی از PVC طرح چوب و یا از ورق استیل اجرا نمود که متناسب با شرایط و قوانین بهداشت باشد.
  • کف کانکس از سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی و کفشور برای شستشو.
  • درب و پنجره ها از جنس UPVC طرح چوب یا سفید با شیشه دو جداره با یرآق آلات استاندارد ایرانی.
  • سیستم الکتریکال کانکس به صورت رو کار و با نور پردازی کامل برای زیبایی با چراغ های SMD و هالوژن تزیین میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

گروه صنعتی کانکس ساز با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ارائه خدمات نظیر خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده است. اکنون قادر به تامین فضاهای مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه می باشد.

تمامی حقوق متعلق به وب سایت کانکس ساز می‌باشد.  2023 - 2003©