کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی یا دکه روزنامه کانکس ساز یکی از نمونه محصولاتی است. که در سطح شهر کاربرد فراوانی دارد. و اگر کمی توجه داشته باشید در بخش های مختلف شهر، شکل های مختلف دکه روزنامه فروشی را مشاهده خواهید کرد. این کانکس فروشگاهی در ابعاد متفاوت و با توجه به نیاز و کاربری مشتری ساخته شده است.

مدت زمان اجرا :

30 روز

کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی یا دکه روزنامه کانکس ساز یکی از نمونه محصولاتی است. که در سطح شهر کاربرد فراوانی دارد. و اگر کمی توجه داشته باشید در بخش های مختلف شهر، شکل های مختلف دکه روزنامه فروشی را مشاهده خواهید کرد. این کانکس فروشگاهی در ابعاد متفاوت و با توجه به نیاز و کاربری مشتری ساخته شده است. و گاهی جهت فروش تنقلات و حتی چیزی شبیه سوپرمارکت تجهیز میشود. گاهی نیز این کانکس ها جهت اطلاع رسانی و راهنمایی عابرین در معابر یا محل برگزاری نمایشگاه ها تعبیه میشوند. و نام کانکس اطلاع رسانی یا کانکس اطلاعات را به خود می گیرند.

طراحی کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی طرح های مختلفی دارد. و قابل ساخت با نماها و متریال متفاوت میباشد. میتوان در نمای خارجی این کانکس از ورق گالوانیزه، نمای کامپوزیت یا حتی شیشه سکوریت استفاده کرد. حتی میتوان برای این سازه مطبوعاتی یک عدد پیشخوان در نظر گرفت. که روزنامه ها و مجلات را روی آن جهت فروش و نمایش قرار داد.

کاربرد کیوسک مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی شرکت ما از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده و به گونه ای طراحی و ساخته شده اند. که در معرض باران و برف هیچ آسیبی به کانکس وارد نمیشود. این سازه جهت استفاده فروشگاه ها و مغازه داران، فضاهای باز نمایشگاهی، نمایشگاه های سیار، نمایشگاه های خیابانی، نمایشگاه های موقت، سازمان میادین میوه تره بار، بازار روز و خیابان ها جهت فروش روزنامه، مجلات، کتاب و انواع کالاهای مصرفی و سایر خدمات میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

گروه صنعتی کانکس ساز با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ارائه خدمات نظیر خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده است. اکنون قادر به تامین فضاهای مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه می باشد.

تمامی حقوق متعلق به وب سایت کانکس ساز می‌باشد.  2023 - 2003©