کانکس ساز
طراح، مشاور و مجری انواع کانکس و سازه های پیش ساخته

آدرس کارگاه: اتوبان آزادگان / بعد از پل ساوه / نبش خیابان غفاری

09121886896 02188025393

کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی یا دکه روزنامه کانکس ساز یکی از نمونه محصولاتی است. که در سطح شهر کاربرد فراوانی دارد. و اگر کمی توجه داشته باشید در بخش های مختلف شهر، شکل های مختلف دکه روزنامه فروشی را مشاهده خواهید کرد. این کانکس در ابعاد متفاوت و با توجه به نیاز و کاربری مشتری ساخته شده است. و گاهی جهت فروش تنقلات و حتی چیزی شبیه سوپرمارکت تجهیز میشود. گاهی نیز این کانکس ها جهت اطلاع رسانی و راهنمایی عابرین در معابر یا محل برگزاری نمایشگاه ها تعبیه میشوند. و نام کانکس اطلاع رسانی یا کانکس اطلاعات را به خود می گیرند.

طراحی کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی طرح های مختلفی دارد. و قابل ساخت با نماها و متریال متفاوت میباشد. میتوان در نمای خارجی این کانکس از ورق گالوانیزه، نمای کامپوزیت یا حتی شیشه سکوریت استفاده کرد. حتی میتوان برای این سازه مطبوعاتی یک عدد پیشخوان در نظر گرفت. که روزنامه ها و مجلات را روی آن جهت فروش و نمایش قرار داد.

کانکس سوپرمارکت

کاربرد کیوسک مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی شرکت ما از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده و به گونه ای طراحی و ساخته شده اند. که در معرض باران و برف هیچ آسیبی به کانکس وارد نمیشود. این سازه جهت استفاده فروشگاه ها و مغازه داران، فضاهای باز نمایشگاهی، نمایشگاه های سیار، نمایشگاه های خیابانی، نمایشگاه های موقت، سازمان میادین میوه تره بار، بازار روز و خیابان ها جهت فروش روزنامه، مجلات، کتاب و انواع کالاهای مصرفی و سایر خدمات میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

0/5 (0 نظر)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.