کانکس ساز
طراح، مشاور و مجری انواع کانکس و سازه های پیش ساخته

آدرس کارگاه: اتوبان آزادگان / بعد از پل ساوه / نبش خیابان غفاری

09121886896 02188025393

کانکس آبمیوه فروشی

کانکس آبمیوه فروشی

کانکس آبمیوه فروشی

کانکس آبمیوه فروشی محصولی دیگر از کانکس ساز میباشد که با استقبال زیادی روبرو شده است. حتی میتوان گفت در تمام کشورهای پیش رفته که به سلامتی خود اهمیت میدهند این حرفه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

معرفی کانکس آبمیوه فروشی

کانکس آبمیوه فروشی زیر مجموعه کانکس فروشگاهی محسوب میشود که باید به لحاظ بصری از زیبای خاص برخوردار باشد. امروزه در دنیا از اهمیت میوه و صیفی جات برای سلامتی تبلیغات زیادی میشود. و در کشور ایران نیز به این امر بسیار پرداخته میشود که کاملاً صحیح نیز میباشد. حتی کمپ و تشکل هایی در این خصوص جهت راز سلامتی نیز تاسیس شده که مردم را به این سمت سوق میدهند. و از مصرف فست فودها منع میکند که تمام این موارد خود باعث رو آوردن به این صف میباشد و برای بهره بردار توجیه اقتصادی را برای وارد شدن به این شغل میدهد.

طراحی

سبک اجرای کانکس آبمیوه فروشی باید طوری باشد که خریدار به راحتی بتواند محصول مورد نظر خود را سفارش و خریداری کند. در کل  باید اشاره کرد که نمای اصلی این کانکس از شیشه باشد و پیش خوانی جهت ارائه آبمیوه باید باشد. نمای سازه آبمیوه فروشی باید بسیار زیبا باشد. که میتوان با تلفیق چند مواد یا به صورت تکی از قبیل کامپوزیت آلومینیوم، ترموود، سمنت برد، سایدینگ طرح کانادایی و ورق های راگی و فلکسی کار نمود. در این کانکس باید تمامی الزامات اداره بهداشت را لحاظ نمود. نمای داخلی باید کاملاً قابل شستشو باشد. کف کانکس را میتوان از سرامیک و یا آلومینیوم آجدار استفاده نمود. که به همراه یک کف شور جهت هدایت آب به بیرون باشد.

کاربرد

این کانکس را نیز بیشتر در محل پر تردد، اماکن، سنترها و مراکز خرید، بیمارستانها، پارکها و باشگاه های ورزشی قرار میدهند. با توجه به اهمیت این کانکس طراحی آن باید مطابق با قوانین مبلمان شهری باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با مشاورین کانکس ساز تماس حاصل فرمایید.

5/5 (1 نظر)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.