کانکس کمپ

کانکس کمپ یکی از تولیدات کانکس ساز می‌باشد. شرکت ما با اجرای بیش از 1800 پروژه یکی از بنام ترین تولیدکنندگان این محصول بوده و در واقع این سازه بناهای بزرگی می‌باشند.

 

مدت زمان اجرا :

30 روز

کانکس کمپ

کانکس کمپ یکی از تولیدات کانکس ساز می‌باشد. شرکت ما با اجرای بیش از 1800 پروژه یکی از بنام ترین تولیدکنندگان این محصول بوده و در واقع این سازه بناهای بزرگی می‌باشند.

به‌صورت جوشی و پیچ مهره ای در یک طبقه و نهایتا دو طبقه قابل اجرا می‌باشند. دلیل استفاده از این این کانکس، ساخت آن می‌باشد که بیشتر در مناطق صنعتی و کارگاه‌های ساختمانی و شرکت‌های نفتی می‌باشد که برای اسکان نیروی کار نیاز به یک ساختمان پیش ساخته دارند.

دومین عامل عدم ارسال جنس برای ساخت و ساز در مناطق صعب العبور می‌باشد که قطعات این کانکس به‌صورت برش خورده به محل‌های مذکور ارسال و توسط تیم متخصص کانکس ساز در مدت زمان کوتاه اجرا می‌گردد.

ساخت کانکس کمپ

برای ساخت این کانکس ابتدا به ساکن می بایست محلی که قرار است این کانکس در آنجا اجرا گردد مورد بررسی قرار گیرد. مانند شرایط آب و هوایی، نوع خاک و زمین و تعداد نفراتی که می بایست در این کانکس اسکان داشته باشند.

مهمترین مسئله کاربری آن می‌باشد. از این کانکس می‌توان به‌عنوان کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کانکس خوابگاهی، کانکس مدرسه، کانکس غذا خوری، کانکس اجتماعات، کانکس درمانی، کانکس بیمارستان، کانکس امداد و نجات و غیره استفاده کرد.

مشاهده کردید که کانکس کمپ دارای کاربرد بسیار بالایی بوده. به همین دلیل قطعا برای ساخت آن می بایست از ساندویچ پانل پلی یورتان استفاده کرد.

مزایای استفاده از کمپ پانلی

• حمل و نقل آسان و سریع
• کیفیت بالای قطعات اجرای در کانکس کمپ
• کیفیت بالای قطعات پیچ و مهره ای
• سرعت اجرای بالا در زمان ساخت
• استاندارد تولید و ضد زلزله و حریق
• تطبیق محیط داخلی با نمای ساختمان سنتی
• سرشکن شدن هزینه های جانبی
• قابلیت بازیافت مواد استفاده شده
• قابلیت دمونتاژ مجدد به دفعات

قیمت کانکس کمپ

قیمت فروش کانکس کمپ بسته به متراژ، اتاق‌بندی، محیط خیس یا خشک، آشپزخانه، تعداد طبقات و فنداسیون اجرای بستگی دارد. قیمت پایه این کانکس از متر مربع 20/000/000 ریال شروع می‌گردد.

برای کسب بیشتر و استعلام قیمت کانکس اطلاعات کامل با مشاوران کانکس ساز تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

گروه صنعتی کانکس ساز با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ارائه خدمات نظیر خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده است. اکنون قادر به تامین فضاهای مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه می باشد.

تمامی حقوق متعلق به وب سایت کانکس ساز می‌باشد.  2023 - 2003©