کانکس مسکونی دو طبقه

کانکس مسکونی دو طبقه از دیگر محصولات گروه صنعتی کانکس ساز است که کاربرد فراوانی دارد. این ویلای پیش ساخته یک سازه قابل اسکان است. خانه های دوطبقه پیش ساخته که در طراحی های متعدد آن خطوط معماری مدرن جلب توجه می نمایند. دارای فضاهای داخلی وسیع که ارمغان آور راحتی هستند می باشند. فضاهای زندگی در این ساختمان ها از طراحی گرفته تا ایمنی ساختمان توسط متخصصین مجرب ایجاد شده و از طریق تکنولوژی نسل جدید سیستم های بدون جوش و پیچ و مهره ای در کارخانه ما به صورت پیش ساخته تولید شده اند.

 

مدت زمان اجرا :

30 روز

کانکس مسکونی دو طبقه

کانکس مسکونی دو طبقه از دیگر محصولات گروه صنعتی کانکس ساز است که کاربرد فراوانی دارد. این ویلای پیش ساخته یک سازه قابل اسکان است. خانه های دوطبقه پیش ساخته که در طراحی های متعدد آن خطوط معماری مدرن جلب توجه می نمایند. دارای فضاهای داخلی وسیع که ارمغان آور راحتی هستند می باشند. فضاهای زندگی در این ساختمان ها از طراحی گرفته تا ایمنی ساختمان توسط متخصصین مجرب ایجاد شده و از طریق تکنولوژی نسل جدید سیستم های بدون جوش و پیچ و مهره ای در کارخانه ما به صورت پیش ساخته تولید شده اند.

کانکس مسکونی دو طبقه که پس از تولید سریع، توسط متخصصین کانکس ساز در محل برپا می گردند. با قیمت های بسیار مناسب به صورت آماده جهت بهره برداری تحویل داده می شوند. از این نوع خانه می توان هم به عنوان یک سازه پیش ساخته مستقل و زیبا، و هم به عنوان یک آپارتمان پیش ساخته خوش طرح و نما که در زمان سریع آماده و قابل بهره برداری بوده استفاده کرد.

روش ساخت کانکس مسکونی دوطبقه

روش ساخت کانکس مسکونی دو طبقه متفاوت است. برای مثال یک نوع ویلای پیش ساخته وجود دارد. که برای ساخت آن از ساندویچ پانل آماده استفاده می گردد. همچنین در آنها از عایق پلی اورتان نیز استفاده می‌گردد تا عایق انرژی باشند. به همین دلیل گفته می‌شود. این گونه ویلاها که از ساندویچ پانل ساخته می‌شوند. برای مناطقی که آب و هوای سرد دارند، مناسب ترند. نوع دیگری از ویلاهای پیش ساخته وجود دارد. که برای ساخت آن از پروفیل ‌های آهنی و البته ورق‌های گالوانیزه استفاده می کنند.

به این نوع ویلاها خانه های مدولار می گویند. میان ستون‌ های اسکلتی این نوع ویلاها از عایق پلی استایرن و عایق فوم استفاده می‌گردد. تا خروج انرژی به حداقل برسد. برای ویلاهای نوع اول، یعنی ویلاهایی که در آن‌ها از ساندویچ پانل استفاده می‌شود. جهت زیباسازی از دیوار پوش‌های مختلف و برای ویلاهای نوع دوم از دیوار پوش‌های PVC استفاده می‌گردد.

روش‌های دیگر برای ساخت این کانکس وجود دارد. که شامل برخی از چوب جهت ساخت ویلای پیش ساخته استفاده می‌کنند. اما به خاطر قیمت زیاد چوب های مرغوب، کمتر از آن ها استفاده می گردد. این سازه های پیش ساخته را می توان در چندین طبقه احداث نمود. همچنین این کانکس مسکونی همانند ویلاهای معمولی از امکاناتی از جمله حمام، دستشویی، راهرو، آشپزخانه، کمد دیواری، لوستر و موارد این قبیل برخوردار اند. ویلای پیش ساخته هر نوعی که باشد از لحاظ زیبایی رضایت بخش و قابل سکونت است. و می توان برای زیبا سازی بیشتر آن از دیوار پوش های گوناگون و مخصوص همین کار استفاده کرد

سیستم گرمایشی و سرمایشی

سیستم گرمایشی و سرمایشی کانکس ویلایی دوطبقه کاملا مشابه خانه های مسکونی می توان از انواع روش های متداول مانند سیستم پکیج و رادیاتور، بخاری گازی یا برقی، کولر با قابلیت گرما زایی و روش های متداول دیگر استفاده نمود. اینکه کدام مورد اجرا شود. و کدام یک نه،بستگی به موقعیت زمین و ویلا دارد. از جمله موارد می توان به دسترسی یا عدم دسترسی به گاز شهری، آب و دیگر امکانات مورد نیاز، اشاره کرد.

توجه داشته باشید که سیستم گرمایش و سرمایشی اعمم از آبگرمکن، پکیج و کولر گازی جز خدمات تولید کننده نیست. و خریدار خود باید آنها را تهیه و نصب کند. بطور حدودی می توان عمر مفید سازه های پیش ساخته را بین 25 تا 35 سال تخمین می زنند. اما در صورت استفاده صحیح، بیش از این سال ها عمر مفید داشته و با یک بازسازی دوباره کارآمد و زیبا می گردد.

امکانات داخلی کانکس مسکونی دوطبقه

امکانات داخلی هر سازه با دیگری متفاوت است. و بر اساس درخواست خریدار تعیین می گردد. اما به طور کلی همه آنها دارای سرویس بهداشتی و حمام به همراه روشویی بوده که لوله کشی و شیر آلات آنها کامل و آماده استفاده می باشد. کابینت آشپز خانه، سینک، هود، گاز صفحه ای، کمد دیواری، لوستر، درب ضد سرقت، پنجره های دو جداره با حفاظ فلزی از دیگر امکانات فضای داخلی ویلای پیش ساخته دو طبقه می باشند. اما امکانات دیگری مانند سرویس فرنگی، سونا بخار با دیوار های شیشه و دیگر امکانات لوکس نیز با توجه به سلیقه و علایق مشتری می تواند به آن اضافه گردد.

زیرسازی کانکس مسکونی دوطبقه

به طور کلی تمامی موارد مرتبط با خود سازه به عهده تولید کننده بوده و مواردی که به ملک مرتبط است. مانند ساخت کرسی، ایجاد فضای سبز، ایجاد چاه فاضلاب، لوله کشی مناسب، برق رسانی و گاز از کنتور تا سازه وظیفه خریدار و یا مالک است. و سازنده فقط بنا را احداث می کند. اما جهت سهولت در کار ساخت کرسی و یا ایجاد یک محل برای قرار گرفتن سازه، راهنمایی های لازم را می کند.

برای رفع مشکلات و نقص های نقشه ساخت کرسی که هماهنگ با ویلای پیش ساخته باشد. را به آنها می دهد. کانکس ویلایی دوطبقه چه در سطح جهان و چه در کشور خودمان توانسته طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کند. و هر روز نیز به تعداد این طرفداران اضافه می‌شود. ویلای پیش ساخته معمولا از سازه‌های سبک یا سازه LSF ساخته می‌شود. و دارای مزیت‌ها و معایب مختص به خود هستند.

مزایا

شما قرار است بخشی از درآمد خود را برای خرید ویلا کنار گذاشته و تا سال‌های طولانی از زندگی در این ویلا لذت ببرید. در نتیجه حق شما است که بدانید با خرید این سازه پیش ساخته ویلایی چه مزیت‌هایی نصیب شما خواهد شد.

 • امکان ساخت سریع: مهم‌ترین مزیت خرید ویلاهای پیش ساخته این است. که ساخت آن بسیار سریع بوده و در کوتاه‌ ترین زمان با وصل کردن سازه‌ها، می‌توانید در ویلای خود مستقر شوید. از آنجایی که مدت زمان ساخت این ویلاها کوتاه‌تر است. لذا هزینه نهایی هم کمتر خواهد بود. داشتن ویلاهای پیش ساخته از نظر اقتصادی، به صرفه‌ تر از ساخت ویلا با مصالح ساختمانی است.
 • قابلیت جابجایی: اگر شما از ویلاهای مرسوم و ساخته شده با مصالح ساختمانی استفاده کنید. نمی‌توانید ویلا را به محلی دیگر انتقال دهید. اگر قرار است در منطقه‌ای دیگر ویلا داشته باشید باید برای خرید یک ساختمان جدید اقدام کنید. اما در مورد ویلاهای پیش ساخته چنین مشکلی وجود دارد. این قبیل ویلاها قابلیت انتقال دارند. اگر بعد از مدتی تمایل داشتید در یک منطقه زیبای دیگر ساکن شوید. با جرثقیل می‌توانید ویلا را به محل جدید ببرید.
 • استفاده بهینه از انرژی: آنچه که در عصر حاضر برای بشریت اهمیت دارد. صرفه‌جویی در مصرف انرژی است. چرا که منابع انرژی در حال کاهش است. و متاسفانه سوخت‌های فسیلی تجدیدناپذیر هستند. ویلاهای پیش ساخته با عایق بودن درب و پنجره، محیط داخلی را گرم نموده و در نتیجه مصرف انرژی کمتر خواهد بود.
 • مقاومت به زلزله: شاید این ذهنیت برای شما شکل بگیرد. که مقاومت کانکس ویلایی دوطبقه نسبت به مصالح ساختمانی، کمتر است. اما جالب است بدانید که کانکس ها به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شوند. که بسیار مقاوم به بلاهای طبیعی هستند. این قبیل ویلاها دارای استاندارد جهانی از نظر استحکام به زلزله هستند.
 • طراحی دکوراسیون متناسب با سلیقه خود: همه ما تمایل داریم محیط داخلی خانه و ویلا را متناسب با سلیقه خود طراحی کنیم. تا زندگی در این فضا لذت بخش باشد. با خرید ویلاهای پیش ساخته این امکان برای شما فراهم می‌شود. که هر آنگونه که می‌پسندید. چیدمان داخلی ساختمان را طراحی کنید.
 • دوام بالای متریال به کار رفته در کانکس: یکی از مشکلاتی که در شمال کشور برای ساختمان‌ سازی وجود دارد. خراب شدن مواد ساختمانی در اثر رطوبت است. ویلاهای سنتی به دلیل آسیب از رطوبت، در مدت کوتاهی نیاز به بازسازی دارند. و همین مسئله، معضلی برای ساختمان‌سازی در این منطقه شده است. اما با خرید ویلاهای پیش ساخته این مشکل رفع می‌شود. متریال به کار رفته در سازه‌ها نسبت به رطوبت عایق هستند. و در نتیجه آسیبی نمی‌بینند.
 • قابلیت بازیافت متریال ساختمانی: مسئله‌ای که در زمینه ساختمان‌ سازی باید در نظر داشت. بازیافت مواد ساختمانی است. متاسفانه در مورد ویلاهای سنتی هر بار تخریب، مواد زیادی وارد محیط می‌شوند که بازیافت نمی‌شوند. و یا سرعت تجزیه آن‌ها کند است. اما در مورد ویلاهای پیش ساخته این مشکل وجود ندارد. مواد به کار رفته در این ویلاها به راحتی بازیافت شده و در سازه‌های جدید استفاده می‌شوند.

انواع کانکس ویلایی دوطبقه

 • ویلاهای پیش ساخته با سازه فلزی
 • ویلاهای پیش ساخته با پنل ‌های ساندویچی
 • ویلاهای پیش ساخته با سازه‌های چوبی
 • ویلای پیش ساخته با سازه‌های ترکیبی

نمای کانکس ویلایی دوطبقه

 • دوطبقه چوبی
 • دوطبقه ساندویچ پانل
 • دوطبقه سمنت برد
 • دوطبقه ترموود
 • دو طبقه کامپوزیت

ابعاد

 • دوطبقه 15 متری
 • دوطبقه 18 متری
 • دوطبقه 30 متری
 • دوطبقه 40 متری
 • دوطبقه 50 متری
 • دوطبقه 72 متری
 • دوطبقه 100 متری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

گروه صنعتی کانکس ساز با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ارائه خدمات نظیر خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده است. اکنون قادر به تامین فضاهای مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه می باشد.

تمامی حقوق متعلق به وب سایت کانکس ساز می‌باشد.  2023 - 2003©