کانکس ساز
طراح، مشاور و مجری انواع کانکس و سازه های پیش ساخته

آدرس کارگاه: اتوبان آزادگان / بعد از پل ساوه / نبش خیابان غفاری

09121886896 02188025393

کانکس مسکونی تراس دار

کانکس مسکونی تراس دار

کانکس مسکونی تراس دار

کانکس مسکونی تراس دار یکی از بهترین گزینه ها برای این که صاحب یک سوییت شیک کوچک با یک سالن و امکاناتی مثل اتاق خواب و آشپزخانه به همراه تراس با قیمت مناسبی شوید می باشد. گروه صنعتی کانکس ساز این کانکس را در متراژ مختلف تولید می نماید. و می توان در یک طبقه و دو طبقه ساخت. در ساخت کانکس ویلایی نظرات و خواست مشتری در طرح پیاده و ساخته می شود. بنابراین مشتریان می توانند هر آنچه که مد نظر دارند را در این نوع کانکس ها اجرا کنند. و محدودیتی در ابعاد برای ساخت این کانکس وجود ندارد.

کانکس مسکونی تراس دار با استفاده از مصالح سنتی ساخته شده اند. مصالحی که در ساخت هر بنایی استفاده می شده اند، مثل آجر، آهن، سیمان و … این نوع سازه ها مزایا و معایبی را دارند. که همواره در انتخاب کارفرمایان مهم بوده است. مدت زمان طولانی ساخت و هزینه بالا از معایب آن است. امروزه مصالح جدید و مدرن زیادی در ساخت و سازها استفاده می شود. تولید مصالح جدید باعث شده است که بتوان طرح های جدیدی را در ساخت ویلاها استفاده کرد. کانکس ویلایی یکی از راهکارهای موجود برای داشتن یک ویلای پیش ساخته شیک است.

مزایا

  • سرعت در ساخت و ساز
  • قابلیت جابجایی آسان 
  • کاهش هزینه های ساخت و ساز
  • عایق بندی مناسب

مشخصات فنی

برای ساخت و ساز با سبک پیش ساختگی مصالح گوناگونی وجود دارد. که با توجه به مواردی مانند شکل ظاهری، اقلیم مورد نظر، مسائل فنی، قیمت تمام شده و نظر کارشناسی طراح معمار از یک یا چند مورد آنها در یک بنا استفاده می شود. که مهمترین آنها استفاده از پانل های آماده یا همان ساندویچ پانل است.

یا نوع سایدینگ که در واقع نام یک نوع ورق فولادی گالوانیزه شده است. که به دلیل فرم خم آنها که به صورت افقی است. به نام کانکس ویلایی سایدینگ یا ویلا کانادایی معروف هستند. استراکچر یا همان اسکلت سازه از پروفیل های آهنی و شاسی تیر آهن است. و معمولا داخل آنها با دیوار پوش پی وی سی تزیین می شود. این دیوار پوش ها نیز خود دارای طرح های متنوع از چوب و کاغذ دیواری است.

برای نمای خارجی نیز از چوب های ترموود نیز استفاده نمود. که زیبایی کانکس را دو چندان می کنند. اما در کنار آن هزینه های کار را نیز تا حد قابل توجهی افزایش می دهند. کف کانکس ویلایی نیز هم می تواند از نوع تخته ضد آب با انواع کف پوش یا لمینت پارکت اجرا شود. و هم می تواند از نوع سرامیک باشد.

فقط نوع سرامیک به دلیل استفاده از ملات ماسه سیمان باعث افزایش قابل توجه وزن سازه شده است. که امکان دارد مشکلاتی برای بارگیری و حمل به وجود آورده است. و یا در هنگام حمل سرامیک ها از ملات خود جدا شوند. به همین خاطر توصیه می گردد. اجرای سرامیک پس از قرار دادن کانکس در محل انجام شود.

0/5 (0 نظر)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.