کانکس انباری

کانکس انباری برای استفاده به‌عنوان انبار در واحدهای مسکونی، واحد های تولیدی و صنعتی و همچنین کارگاه های عمرانی و ساختمانی می‌باشد. نوع و ابعاد هریک از آنها بنا به نیاز خریدار و کاربری آن متفاوت است و از یک فضای 1*2 متر تا به اندازه یک سوله بزرگ ممکن است متغیر باشد. برخی از آنها در کارخانه و برخی دیگر در محل اجرا می‌شوند.

مدت زمان اجرا :

30 روز

کانکس انباری

کانکس انباری برای استفاده به‌عنوان انبار در واحدهای مسکونی، واحد های تولیدی و صنعتی و همچنین کارگاه های عمرانی و ساختمانی می‌باشد. نوع و ابعاد هریک از آنها بنا به نیاز خریدار و کاربری آن متفاوت است و از یک فضای 1*2 متر تا به اندازه یک سوله بزرگ ممکن است متغیر باشد. برخی از آنها در کارخانه و برخی دیگر در محل اجرا میشوند. برخی از آنها مجموع چند انباری در کنار یکدیگر و گاها نیز متصل به یکدیگر میباشد. بخصوص آنهایی که برای واحد های مسکونی به صورت کانکس انباری اجرا در پشت بام ساخته یا پارکینگ طبقات زیر همکف و یا حتی حیاط اجرا میشوند. که در ادامه چند نمونه از پرکاربردترین آنها را تشریح نموده ایم.

ساخت انواع کانکس انباری

برای قرار دادن اشیایی که گاه به گاه به آنها نیاز پیدا میکنیم و درون فضای خانه جایی برای آنها نداریم. به خصوص در واحدهای آپارتمانی کوچک نیاز به فضایی بنام انباری داریم. که معمولا بصورت پیش فرض در اکثر ساختمان های آپارتمانی وجود دارد. اما در بعضی از آنها که چنین فضایی تعبیه نشده است. کانکس ساز سازه ای را معرفی کرده که به خوبی نیاز آنها را برطرف میکند. این سازه با نام کانکس انباری نامیده میشود. که با روش ها و مصالحی مختلفی ساخته میشود. تا کمبود فضایی موجود در خانه های آپارتمانی امروزی را برطرف کند. البته همانگونه که در ابتدا نیز گفته شد. محل استفاده از این کانکس محدود به واحد های مسکونی نیست. و گاها در کارخانه جات تولیدی یا کارگاه های عمرانی نیز برای دپو کردن مصالح اولیه نیز از آن استفاده میشود. در این مطلب انواع روش های آن را به تفکیک در ادامه آورده ایم.

ساخت کانکس انباری برای واحد مسکونی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که واحد مسکونی در یک آپارتمان خریده اید. اما انباری هایی که به واحدها تعلق دارد. یا به تعداد کافی نیست. و یا ابعاد آن جوابگوی نیاز شما نبوده باشد. در این شرایط میتوان از این کانکس جهت ایجاد فضایی برای قرار دادن وسایل استفاده کرد. می توان آن را هم در پارکینگ و هم در پشت بام قرار داد. زیرا شرایط هر آپارتمان با دیگری متفاوت است. و باید دید که بستر لازم جهت اجرای این کار در کدام محل محیا میباشد. و حتی میتوان در حیاط ساختمان نیز آن را اجرا نمود. که در ادامه انواع روش های آن را به صورت مختصر برسی نموده ایم. نکته مورد توجه قیل از اقدام به سفارش ساخت کانکس انباری در واحدهای مسکونی این است. که باید از مابقی اعضا ساختمان رضایت کسب نمود. تا ساخت آن باعث مزاحمت باقی ساکنین نگردد.

ساخت انباری روی پشت بام

یکی از محل ها برای اجرای این کانکس در پشت بام آپارتمان ها میباشد. چرا که در بسیاری از آنها فضای بلا استفاده دیگری وجود ندارد. و از طرفی پشت بام به نوعی مشاع و برای استفاده کلی اهالی میباشد. که دارای مساحت کافی و بستر مسطح مناسبی برای این کار میباشد. در هنگام ساخت در چنین فضایی باید به جهت گیری و وزش بادهای منطقه توجه نمود. و در صورت نیاز کانکس انباری را از محل های مناسبی به قسمتی از ساختمان متصل نمود. تا در هنگام وزش باد های شدید و طوفان از پایداری سازه اطمینان حاصل نموده باشیم. از دیگر نکات مربوط به این مورد نیز تداخل نداشتن سازه با سیستم های تاسیساتی و کولر های مستقر بر روی بام باشد. حتی نباید در فاصله نزدیک به کندانسورهای خنک کننده ها ساخته شود. چرا که از تهویه صحیح هوای آنها جلوگیری نموده ضمن اینکه باعث گرم شدن کانکس نیز می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

گروه صنعتی کانکس ساز با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ارائه خدمات نظیر خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده است. اکنون قادر به تامین فضاهای مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه می باشد.

تمامی حقوق متعلق به وب سایت کانکس ساز می‌باشد.  2023 - 2003©