کاربرد کانکس

کاربرد کانکس

کاربرد کانکس

کاربرد کانکس و کیوسک های پیش ساخته در زندگی امروزی محدود به یک کاربری خاص یا فضای خاص نبوده و طیف زیادی از انواع کاربری ها را شامل می شود. از مهمترین آنها به اسکان کارگاهی، کانکس پلیس، کانکس فروشگاهی و کانکس فست فود، سکونت موقت در هنگام زلزله، ایستگاه اورژانس و کاربری های امدادی، مسکونی و ویلایی، سرایداری، گیت عوارضی و بسیاری از کاربری های دیگر که می تواند در این لیست جای داده شود. با کانکس ساز همراه باشید. در ادامه این مطلب به مهمترین آنها و شرایط هرکدام بصورت جداگانه خواهیم پرداخت.

کاربرد کانکس در فضای شهری

همیشه نقاط قوت نهفته و یا به عبارتی پتانسیل کشف نشده ای در جاهای مختلف فضای شهر وجود دارد. که بعضی از آنها به مرور زمان و با تاسیس یک مجتمع تفریحی یا تجاری و یا فضای سبزی در کنار گذر ایجاد شده اند. و تبدیل به یک مرکز پر رفت و آمد شده اند.

در این نوع فضاها به دلیل کم بودن مساحت و دیگر مشکلات موجود امکان احداث بنا وجود ندارد. و از طرفی به دلیل وجود پتانسیل خوب و حضور مردم نمی توان از آن چشم پوشی کرد. چرا که بسیاری از کاربری های فروشگاهی و یا خدماتی در این مکان رونق بسیار خوبی پیدا می کنند.

که از مهمترین آنها که حتما شما نیز در نقاط مختلف شهر دیده اید. کانکس عابر بانک، کانکس کتاب فروشی یا محصولات صنایع دستی، کانکس فست فود و ساندویچی، ایستگاه های فروش ذرت مکزیکی و یا عرضه محصولات فرهنگی، همه بخشی از این نوع کاربری ها می باشد.

برای این منظور بهترین گزینه هم برای اینکه بتوان از پتانسیل محل استفاده مفید کرد. و هم درگیر ساخت و ساز و عملیات بنایی نشویم. که باعث بسته شدن معبر و اختلال در عبور و مرور مردم می شود. استفاده از سازه پیش ساخته یا همان کاربرد کانکس است. زیرا نیازی به اجرای آن در محل نیست. و مراحل تولید آن در کارخانه انجام و بعد از آماده شدن به محل منتقل می شود.

امروزه کیوسک های خدمات شهری کانکس ساز با انواع قابلیت ها و امکانات برای انواع کاربری ها طراحی و تولید می شود. که بخوبی تمامی نیازها را پوشش داده و استفاده حداکثری از حداقل فضا را ممکن می سازد.

کاربرد کانکس در کارگاه های ساختمانی و عمرانی

هر کارگاه ساختمانی و عمرانی با توجه به نیاز و وسعت پروژه خود نیازمند فضا های مختلفی برای پیش برد مراحل کاری خود می باشد. که از مهمترین این فضاها، پارک ماشین آلات و ابزار آلات، انبار مصالح و وسایل، اتاق نگهبانی، و در کنار آنها اتاق استراحت پرسنل و نهارخوری، اتاق استراحت پرسنل شبانه روزی که در هنگام شب نیز در محل پروژه هستند. اتاق مهندسین و مدیران پروژه برای برگزاری جلسات با مدیران بالا دستی و مشاوران، سرویس های بهداشتی و آبدارخانه و فضاهایی مانند این موارد.

برای تجهیز کارگاه معمولا از سازه بنایی استفاده نمی شود. زیرا باعث بوجود آمدن مشکلاتی از قبیل زمان زیاد جهت ساخت، هزینه بالا برای بنا کردن، چرا که این سازه ها بطور موقت بوده و پس از اتمام پروژه می بایست تخریب شود. نداشتن قابلیت جابجایی در مواقع ضروری است.

از این رو کاربرد کانکس کارگاهی در تجهیز کارگاه به دلیل نداشتن مشکلات فوق بسیار زیاد می باشد. چرا که تجهیز کارگاه به سرعت انجام گرفته، هزینه ها کاهش یافته و با پیش برد پروژه هایی مانند راه سازی می توان سازه ها را نیز جابجا کرد. و در هنگام اتمام پروژه نیز نیازی به تخریب آنها نیست. می توان از آنها در پروژه های بعدی استفاده نمود. یا به عنوان کانکس دست دوم بفروش رساند.

کاربرد کانکس ویلایی و مسکونی

کشور ایران دارای مناطق حاصلخیز و ییلاقی بسیاری می باشد. که خیلی از افراد در این مناطق دارای ملک های خصوصی و باغ هستند. از مهمترین این مناطق استان های شمالی کشور و مناطق شمال شرق استان تهران مانند لواسانات و دماوند هستند. بسیاری از صاحبان این ملک ها به دلایل مختلفی از جمله نداشتن زمان کافی برای انجام عملیات ساخت و ساز و یا نداشتن مجوز و پروانه ساخت و یا مشکلات دیگری از این قبیل اقدام به خرید سازه پیش ساخته می کنند.

کاربرد کانکس مسکونی برای ایشان مشکل گشایی می کند. این نوع از سازه ها تمامی امکانات رفاهی یک خانه مسکونی را داشته و عایق بسیار خوبی برای سرما و گرما می باشند. نیازی به صرف زمان برای ساخت آنها و نظارت مالک بر روند ساخت و ساز و بسیاری از مشکلاتی که عملیات بنایی در پی دارد را نخواهد داشت.

کاربرد کانکس امدادی

یکی از موارد مهم دیگر در کاربرد کانکس کاربری امدادی در مواقع ضروری می باشد. در کشور ایران که بر روی گسل زلزله قرار گرفته است. و تا کنون شاهد تعداد زیادی زلزله بالای هفت ریشتر بوده ایم. که باعث خراب شدن خانه بسیاری از هموطنانمان بخصوص در بم و کرمانشاه و شهر های اطراف آن مانند سر پل ذهاب شده است. همواره نیاز به تعداد زیادی کانکس برای اسکان دادن به کسانی که در این گونه حوادث خانه و کاشانه شان ویران گشته وجود دارد.

برای این منظور می بایست تعداد زیادی از این نوع سازه های پیش ساخته تولید و در محل مناسبی انبار شوند. تا در مواقع نیاز بتوان در کمترین زمان ممکن اوضاع را بهبود بخشیده و تا اتمام مرحله آوار برداری و بازسازی شهر، مردم را بصورت موقت در آنها اسکان داد.

چرا که در زلزله کرمانشاه نبود تعداد کافی کانکس باعث تولید بدون نظارت و با سرعت زیاد شد. و این امر باعث پدید آمدن سازه های بی کیفیت و تجهیز نشده گردید. که حتی امکانات اولیه برای سکونت را نداشته و از طرفی توان تولید شرکت های سازنده نیز در این مورد کافی نبود. مدت زمان زیادی هموطنان ما بدون داشتن حتی یک سرپناه موقت شب های سرد را سپری کردند.

این واقع درسی شد تا همیشه تعداد زیادی سازه مجهز که تحت نظارت و با رعایت استاندارد های تولید سازه پیش ساخته و توسط تکنسین های فنی تولید شده است. برای دوره ضرورت و موارد مشابه تولید و نگهداری کنیم.

کاربرد کانکس سرایداری و نگهبانی

در بسیاری از ساختمان ها و مجتمع های مسکونی در هنگام ساخت محلی را برای سکونت سرایدار در نظر می گیرند. که به اتاق سرایداری معروف است. بعضی ساختمان ها اما فاقد این واحد کوچک می باشند. و یا بعدها با تغییر کاربری ساختمان به آن نیاز پیدا می کنند.

از این رو یکی از راهکارهایی که بتوان فضایی برای سکونت سرایدار ایجاد کرد. کاربرد کانکس به عنوان یک واحد کوچک تک اتاقی می باشد. گاها سرویس بهداشتی و آشپزخانه نیز در آنها تعبیه می گردد. و گاها نیز خود مجتمع در پارکینگ خود دارای یک واحد سرویس مستقل است. که برای این منظور در نظر می گیرند.

این نوع سازه را معمولا در محل اجرا می کنند. و بعضا یک سازه کوچک تر نیز برای قرار دادن در جلوی درب ورودی یا پارکینگ نصب می کنند. تا رفت و آمد های به داخل مجتمع از طریق نگهبان کنترل شود. که البته این مورد برای شرکتهای بزرگ و پر رفت و آمد بیشتر کاربرد دارد.

کاربردهای دیگر کانکس

کاربرد کانکس در بخشها و صنف های مختلفی می باشد. که در بالا به مهمترین آنها اشاره کردیم. اما کاربری های دیگری نیز وجود دارند. که از نظر درجه اهمیت در رتبه پایین تری قرار دارند. از مهم ترین آنها کانکس اضافه بنا، ایستگاه پلیس و یا پلیس محله، ایستگاه اتوبوس، شعبه سیار بانک، ایستگاه های خدمات اجتماعی و پزشکی، امداد رسانی جاده ای، توریستی و گردشگری را می توان نام برد.

امروزه کمتر کسی است که درباره کاربرد و موارد استفاده از کانکس اطلاعاتی نداشته باشد. این خانه های پیش ساخته به دلایل بسیاری که مهمترین آنها هزینه کمتر و ساخت سریع و همچنین امکان جابجایی می باشد. نسبت به ساختمان های سنتی، از محبوبیت و استقبال خوبی برخوردار هستند.

بطور کلی در زندگی امروزی کانکس ها محدود به یک کاربری خاص یا فضای خاص نیستند. بلکه طیف وسیعی از انواع کاربری ها را شامل می شوند. که از مهمترین آنها می توان به کانکس کارگاهی، کانکس پلیس، کانکس های فروشگاهی، کانکس های فست فود سیار، کانکس های امدادی، کانکس های سرویس بهداشتی، و … اشاره کرد. در این بخش به بررسی مهمترین کاربرد کانکس خواهیم پرداخت.

کاربرد و موارد استفاده از کانکس

 • کانکس قابل حمل و نقل: مناسب برای استفاده در مکان های صعب العبور که امکان ساخت و ساز در آنها مقدور نیست.
 • کانکس خدماتی: استفاده در فضاهای شهری پر رفت و آمد مانند مراکز تجاری و تفریحی که بدلیل کم بودن مساحت و دیگر مشکلات امکان احداث بنا وجود ندارد. بعنوان نمازخانه، ایستگاه‌های دوچرخه، دستگاه های خودپرداز بانکی، راهنمای شهری و … .
 • کانکس کارگاهی: استفاده در پروژه های راهسازی و ساختمانی و عمرانی بعنوان انبار مصالح و وسایل، اتاق نگهبانی، کانکس پرسنل و نهارخوری و … .
 • کانکس ویلایی: مناسب برای استفاده در باغ ها و ویلاها و ملک های خصوصی و همچنین مناطق ییلاقی.
 • کانکس مسکونی: مناسب برای استفاده مسکونی برای آسیب دیدگان بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله.
 • کانکس اورژانس و امداد: مناسب برای استفاده بعنوان یک واحد درمانی و امدادی.
 • کانکس اداری و کانکس مدیریتی: مناسب برای جبران فضاهای کوچک اداری.

پرکاربردترین موارد استفاده از کانکس

 • کانکس سرویس بهداشتی: مورد استفاده در فضاهای باز شهری مانند پارکها، پارکینگ های عمومی، مسیرهای بین شهری و … .
 • کانکس نگهبانی: مورد استفاده برای حراست شرکتها، گیت های ورودی پارکینگها، نگهبانی محله و موارد مشابه.
 • کانکس فروشگاهی: مورد استفاده برای ارائه و فروش محصولات مختلف.
 • کانکس پلیس: مورد استفاده در شهرها برای اسکان ماموران راهنمایی و رانندگی و همینطور پلیس انتظامی.

کاربرد کانکس خوابگاهی یا کانکس مدارس

کانکس هایی که محل استراحت و خوابیدن پرسنل باشند را کانکس خوابگاهی می گویند. که عمدتاً این کانکس ها بصورت سالنی می باشد. و در بعضی از آنها هم یک سرویس بهداشتی وجود دارد. این نوع کانکس ها در ابعاد مختلف می باشد. معمولاً این کانکس ها به خاطر استفاده شدن از آن به عنوان استراحتگاه از کیفیت معمولی می باشد. این کانکس ها به خاطر هویت خوابگاهی دائماً در حال جابجایی است. که این امر باعث آسیب های زیادی به کانکس می رساند. کانکس خوابگاهی دارای تخت های متصل به دیوار می باشد که امکان باز و بسته شدن تخت ها را دارد.

کاربرد کانکس در پروژه ها

کانکس کارگاهی برای استفاده در پروژه های عمرانی و برای اسکان پیمان کار، کارگران و … استفاده می شود. و برای مدیران کانکس اداری وجود دارد. که در آن به برگزاری جلسات می پردازند. همچنین کانکس دیگری نیز نیاز است. که کانکس نگهبانی نام دارد. و برای اسکان نگهبانان در طول شبانه روز می باشد.

در این کانکس ها بر حسب مدل کانکس و نیاز شما می توان امکانات گوناگونی از قبیل سرویس بهداشتی، آشپزخانه، اتاق خواب، حمام و … را تعبیه کرد. همچنین می توان بعد از اتمام کار با آن تا پروژه بعدی در جایی نگه داری کرد. و یا به شخص دیگری فروخت.

قیمت کانکس ها بسیار مناسب بوده و با خرید آن ها می توان در وقت و هزینه ها صرفه جویی کرد. همچنین به دلیل عایق به کار رفته (فوم پلی اورتان) در کانکس ها عایق های بسیار خوبی در برابر صوت، سرما، گرما، رطوبت، حرارت و … می باشند. در کانکس ها می توان سیم کشی برق و لوله کشی آب و گاز انجام داد و در صورت نیاز سقف کاذب با استفاده از گچ برگ ساخت.

کاربرد کانکس در پروژه های کارگاهی

کاربرد کانکس در انواع پروژه های کارگاهی حائز اهمیت بوده و با توجه به تمامی ویژگی ها و مزیت هایی که این نوع سازه دارا می باشد. استفاده از آن در مقایسه با سازه های ساختمانی بسیار افزایش یافته است. از ویژگی های مهم این سازه می توان به مقرون به صرفه بودن و عمر طولانی آنها اشاره کرد. که سبب شده است کاربرد کانکس در زمینه های مختلف روز به روز افزایش یابد.

در حالت کلی دلایل بسیاری سبب شده است. در پروژه های کارگاهی استفاده از این سازه را در اولویت قرار دهند. که این امر نشان دهنده کاربرد کانکس ها و کارایی بسیار آنها می باشد. مقرون به صرفه بودن این نوع سازه ها از جمله دیگر دلایل پر انتخاب بودن این سازه در زمینه های مختلف به خصوص پروژه های کارگاهی می باشد. پس از استفاده از کانکس ها و پایان یافتن پروژه می توان به عنوان سازه دست دوم به فروش رساند. در ادامه مقاله در خصوص مزیت های استفاده از کانکس ها و دیگر دلایل انتخاب این سازه در زمینه های مختلف صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

دلایل استفاده از کانکس در پروژه های کارگاهی

از عمده ترین دلایل انتخاب کانکس ها در پروژه های کارگاهی می توان به سبک بودن بدنه در عین صنعتی سازی شده اشاره کرد. که این امر سبب می شود. در جا به جایی این نوع سازه ها به راحتی و بدون مواجه شدن با مشکلات از جرثقیل استفاده کرد. و با سرعت امکان دمونتاژ و مونتاژ این سازه در محل دیگر وجود خواهد داشت.

علاوه بر این دلایل می توان گفت کیفیت و کارایی طراحی و ساخت کانکس ها سبب شده است. که بتوان برای مدت زمان بسیار طولانی بدون مواجه شدن با هرگونه مشکلی از آن بهره برداری کرد. در ساخت و سازها از کانکس های نگهبانی به منظور اسکان نمودن نگهبانان در طول شبانه روز در این سازه ها استفاده می کنند.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه شاهد طراحی انواع کانکس های هوشمند می باشیم. که آیتم های طراحی شده این نوع سازه ها با انواع کانکس های ساده بسیار متفاوت تر می باشد. در این میان افراد با توجه به نیاز و خواست خود می توانند مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب و خریداری نمایند.

مزایای استفاده از کانکس ها

 • در زمان وقوع زلزله و هرگونه آسیب های طبیعی این سازه جای امن بوده و با توجه به پروسه ساخت و تولید این محصول به عنوان ضد زلزله شناخته می شود.
 • از دیگر مزیت های این محصول می توان به ضد گردو غبار و ضد آب بودن آن اشاره کرد. که این دلایل سبب شده است کانکس ها جایگزین سازه های ساختمانی در پروژه های کارگاهی شود.
 • فرسودگی و استهلاک بسیار پایین در مقایسه با ساختمان ها از دیگر ویژگی های این نوع سازه بوده و می توان گفت تمامی این مزایا، نوید آینده ای روشن برای این سازه در بازار فروش می دهد.

ویژگی های استفاده از کانکس

از جمله ویژگی های کانکس ها می توان به پایداری و عمر طولانی آنها اشاره نمود که در مقایسه با خانه های پیش ساخته از مقاومت بسیاری بالایی در مقابل آتش سوزی، سیل، زلزله و طوفان دارد. البته توجه داشته باشید. که کیفیت و کارایی ساخت این نوع سازه ها در طول عمر آنها بسیار تاثیرگذار می باشند. از این جهت در هنگام تهیه و خرید این نوع سازه با توجه به کاربرد کانکس مدنظر بایستی دقت و توجه بسیاری داشته باشید. تا سازه ای با ماندگاری بالا و کیفیت مناسب تهیه کنید.

کاربرد کانکس در تغییر دکوراسیون داخلی

برای زیبایی کانکس می‌توان از دیوارکوب و نماهای کامپوزیت در رنگ‌های مختلف و برای شستشوی آن از دیواره‌هایی با پوشش‌های قابل شستشو استفاده کرد. می‌توان برای جلوگیری از کثیف شدن کف کانکس و مقاومت آن از سرامیک، پارکت و آلومینیوم آجدار استفاده کرد. کانکس از موارد کاربردی زیادی برخوردار است. که شامل تنوع رنگ، تنوع در ساخت و نقشه‌های مختلف آن می‌باشد که دلیل آن انعطاف‌پذیری کانکس در ساخت آن است تا بتواند نیاز هر شخصی را برطرف کند.

ابعاد و اندازه کانکس

 • شما باید در هنگام خرید کانکس به ابعاد و اندازه آن دقت نمایید.
 • ساخت کانکس باید به صورت استاندارد باشد که ابعاد کانکس استاندارد به صورت زیر است.
 • طول آن حداکثر 12 و عرض آن 2.4 باشد.
 • در غیر این صورت هنگام حمل با جرثقیل به مشکل بر می خورید.

امکانات داخلی کانکس

 • هر کانکسی می تواند بر اساس نیاز شما امکانات متنوعی را در داخل خود داشته باشد.
 • حتی شما می توانید در خصوص داشتن بالکن هم در کانکس تان تصمیم بگیرید.
 • امکانات پیش بینی شده آسایش شما را تضمین خواهد کرد.
 • شاسی کانکس باید برای مصارف مختلف پیش بینی شود.
 • برای نوعی از کانکس احتمال دارد نیاز به شاسی قوی تری داشته باشیم.
 • جنس دیواره کانکس نیز بایستی بر اساس شرایط آب و هوایی انتخاب شود.
 • عایق بودن یک شرط اساسی برای هر نوع آب و هوای سرد و گرم است.

کاربرد کانکس و خانه های پیش ساخته نحوه خرید

سالهاست که در کنار بنا های ساخته شده از مصالح بنایی سازه هایی نیز تحت عنوان بنای پیش ساخته یا همان کانکس نیز طراحی و تولید می گردد. این سازه ها همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی در عرصه های مختلف این صنعت نیز دچار تغییراتی در جهت توسعه و تکامل شده است. به طوری که امروزه شاهد ساخت کانکس ویلایی و یا دفاتر لوکس اداری با تکنیک های پیش ساختگی هستیم.

این سازه که که کانکس گفته می شود. تمامی نیازهای کاربری را برای صاحبان خود در سطح بالایی برطرف می کنند. رواج و گسترش استفاده از آنها دلیلی بر آن شد. تا در ادامه این مطلب برخی از اصلی ترین کاربردها و مزایای این سازه ها را مورد برسی قرار دهیم.

کاربرد کانکس اداری

یکی از حوزه های پرمصرف برای استفاده از کانکس دفاتر اداری برای جبران کمبود فضا نسبت به سرانه کارمندان در شرکت ها و سازمان ها می باشد. این سازه ها نیز بنا به نوع مصالح و ظاهر خود دارای دسته بندی های مختلفی بوده که گاها لوکس و ساخته شده از مصالح زیبایی بوده و برای دفاتر مدیران استفاده می شود. و گاها نیز در جهت کاهش هزینه ها دارای نمای ساده تر با امکانات مختصر تری می باشند. در فضای داخلی کانکس اداری نیز اتاق بندی و پارتیشن های جداکننده ای مطابق پلان خریدار تعبیه می گردد. که فضای کاری هر کارمند و نحوه ارتباط قسمت های مختلف با یکدیگر را مشخص می نماید.

کاربرد کانکس های سیار

این دسته نیز نوعی سازه پیش ساخته تحت عنوان کاروان یا کانکس سیار هستند. که در زمینه های توریستی و مسافرتی و گاها نیز به عنوان فروشگاه های سیار مورد بهره برداری قرار می گیرند. البته هر کدام از آنها دارای ویژگی ها و امکانات مخصوص خود بوده که برای کاربری مورد نظر طراحی شده اند. این مدل از کانکس را می توان به وسیله یک یدک کش و یا گاها با خودروی سواری به وسیله چرخ های تعبیه شده در زیر شاسی آن از محلی به محل دیگر جابجا نمود. و مانند نمونه های قبلی نیازی به جرثقیل یا تریلی ندارند.

کاربرد کمپ اداری پیش ساخته

کانکس های اداری می توانند در ابعادی وسیع تر و به طور معمول، شامل دو یا چند طبقه نیز طراحی و ساخته شوند. که آن ها را با نام کمپ اداری پیش ساخته می شناسند. کمپ های اداری پیش ساخته از واحدهای اداری گوناگون تشکیل یافته و به لحاظ طراحی، استحکام و مقاومت و همچنین تسهیل دسترسی به واحدهای مختلف، می بایست از طراحی پیشرفته تر، امکانات و تجهیزات بیشتری نسبت به نوع ساده یا تک-طبقه نیز برخوردار باشند.

کمپ های اداری پیش ساخته، مجموعه ای از واحدهای اداری مختلف می باشند. که هریک از آنها می تواند کاربری های واحد اطلاعات (یا کانکس info)، واحد پذیرش (یا کانکس منشی)، واحد مدیریت، اتاق کارمندان، اتاق یا سالن برگزاری جلسات، اتاق یا سالن انتظار ارباب رجوع، کانکس نمازخانه، کانکس آشپزخانه، کانکس سرویس بهداشتی و … را داشته باشد.

موارد استفاده از کانکس چرخدار

 • مناسب جهت مراکز امداد و نجات جاده ای و کانکس هلال احمر.
 • مناسب برای فروشگاه های مواد غذایی و فست فود و لوازم مصرفی.
 • مناسب جهت حمل و نقل و استفاده به عنوان سوئیت سیار در مکان های تفریحی و گردشی.
 • مناسب برای مکان های آموزشی و کلاس های مدرسه کوچک که از کانکس چرخدار می توان استفاده کرد.
 • کانکس چرخدار در مناطق صعب العبور و محروم به عنوان خانه های بهداشت و اورژانس نیز کاربرد دارد.

موارد استفاده از کانکس ساندویچ پانل

 • استفاده در مناطق بسیار سردسیر و یا بسیار گرم که دمای محیط شرایط ویژه ای دارد. و کانکس پانلی بهترین گزینه جهت اسکان می باشد.
 • استفاده در معادن و پروژه های ساختمانی و راه سازی که به عنوان کانکس ساندویچ پانل اداری کاربرد دارد.
 • استفاده در باغ های و زمین های کشاورزی که اغلب ساخت بنا ممکن نبوده و مشتریان محترم اقدام به خرید کانکس ساندویچ پانل می کنند.
 • استفاده به عنوان کانکس ساندویچ پانل توالت به صورت چند چشمه که در مکان های عمومی جهت خدمات شهری ساخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

گروه صنعتی کانکس ساز با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ارائه خدمات نظیر خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر مجهز به تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده است. اکنون قادر به تامین فضاهای مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه می باشد.

تمامی حقوق متعلق به وب سایت کانکس ساز می‌باشد.  2023 - 2003©