کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی کانکس گل فروشی کانکس گل فروشی کانکس گل فروشی کانکس گل فروشی کانکس گل فروشی کانکس گل فروشی کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی محصولی پر فروش و پر طرفدار دیگری از کانکس ساز می باشد. که عموماً در سطح شهر شما می توانید آنها را که در اشکال هندسی مختلف ببینید. همانطور که از نام آن پیداست، جهت کاربری گل فروشی استفاده می گردد. اصولاً کانکس گل فروشی بخودی خود یک المان شهری می باشد. که زیبایی خاصی به سطح شهر می بخشد. و فضایی با لطافت ایجاد می کند. و از فضای سبز شهری در معماری بسیار سخن گفته شده است. که ما با رعایت این مهم سعی به بهینه سازی سطح شهر با این سبک کانکس کرده ایم.

کاربرد کانکس گل فروشی

امروزه بدلیل پیشرفت تکنولوژی در زمین شناسی و کشاورزی و امکان پرورش انواع گیاهان کشاورزی و تزیینی در چهار فصل سال و در هر نقطه از جهان، نوعی از کسب کار بعنوان گل فروشی رونق فراوانی یافته است. و می توان در فضای این نوع از اشتغال زایی و درآمد انواع و اقسام گل و گیاههای تزیینی و درختچه های خانگی و باغی را خریداری کرد. 

با کسب اطلاع از شرایط رشد گیاه و نیازهای غذایی آن زمینه زیباسازی منزل را در زمان محدود و با هزینه بسیار مناسب فراهم کرده است. و برخلاف زندگی ماشینی امروزه طبیعت را در داخل منزل حفظ کرده است. و از طراوت و زیبایی و تولید اکسیژن آن بسیار بهره برداری کرد.

مشخصات فنی

با توجه به محصول این نوع کانکس، اجرای این سازه باید متناسب با نوع محصول طراحی و اجرا گردد. باید در متراژ حداقل ۱۶ الی ۱۸ متر مربع ساخت تا فضای مکفی برای فروش این محصول زیبا را محیا نمود.

از طرفی چون کانکس گل فروشی در سطح شهر و در مسیر پر تردد و اماکن نصب می شود. باید با رعایت مبلمان شهری طرحی زیبا متناسب با نوع محصول طراحی نمود. تا بتوان مخاطب را جذب کرد.

در بیشتر مواقع پیشنهاد کانکس ساز برای ساخت این کانکس استفاده از کانکس ترموود، کانکس کامپوزیت، کانکس دکوراتیو طرح سنگ و یا کانکس سایدینگ با شیشه های بزرگ است. یا می توان بصورت تلفیقی کانکس گل فروشی را ساخت. در هر صورت هدف کانکس ساز زیبایی مبلمان شهری و جذب مشتری جهت این سازه می باشد.

این سازه باید دارای لوله کشی و طی شور خانه باشند. تا بهره بردار از کانکس گل فروشی به راحتی بتواند کار خود را انجام دهد.

از طرفی باید کل کانکس طبقه بندی گردد. تا گلدان ها و دسته های گل چیدمان خود را داشته باشند. و فضای کافی برای تردد مشتری ها رعایت شود.

اجرای کانکس گل فروشی ثابت به روش پانلی

اینگونه اجراها مثل سایر سازه های پانلی امکان اجرای دو قلو یا چند قلو بصورت اجرا در محل یا ساخت در کارخانه و حمل و نصب در محل صورت بگیرد. در هر دو روش، بهره مندی از پنجره ها و شیشه های بلند تمام قد، برای نورگیری بیشتر. و کف سازی و مشبک بندی قوی و مقاوم در مقابل وزن بالا و ضد زنگ نمودن آن. به لحاظ مقاومت در مقابل پوسیدگی و رطوبت حائز اهمیت خاصی می باشد. ولی در پروژه های اجرا در محل، این موضوع به روش کف سازی بتنی و اجرای سرامیک یا اپوکسی بهترین گزینه برای مقاومت در مقابل رطوبت و تحمل وزن بالا می باشد.

از دیگر مواردی که می بایست در تولید این سازه مد نظر قرار داد. حفاظت فیزیکی آن می باشد. که با اجرای حفاظ درب و پنجره و سیستم امنیت مرکزی می توان به آن دست یافت. از مزایای کانکس گل فروشی ثابت و کانکس گل فروشی سیار این می باشد. که در هر دو امکان استفاده تبلیغاتی از دیواره ها و سقف و درآمدزایی برای خریدار می توان بهره مند شد.

یکی از مزایای دیگری که صرفه جویی برای استفاده کنندگان از این نوع سازه ها می تواند در بر داشته باشد. نصب سیستم سولار (روشنایی) است. که با نصب پانل های خورشیدی روی سقف از انرژی خورشیدی در جهت بهره برداری از جریان برق و کاهش هزینه ها بهره برد.

برای مطلوب نگه داشتن هوای داخل و رطوبت لازم، توصیه مهندسان کانکس ساز برای سیستم گرمایش و سرمایش، نصب کولرهای گازی روکار اسپیلت که اخیراً نوع کم مصرف آن نیز به بازار آمده است. که شاید نصب آن در مرحله اول گران به نظر می رسد. اما در طولانی مدت بازدهی مناسب و صرفه جویی اقتصادی خوبی را به همراه خواهد داشت. ابعاد کانکس ثابت بسته به محیط و محل اجرا می باشد.

در اجرای این کانکس، مهم ترین موضوع طراحی و اجرا کف این سازه است. که همانطور که می دانید در این صنف از آب و شستشو بسیار استفاده می گردد. و اگر کف کانکس گل فروشی کاملاً عایق نباشد، بسرعت تحلیل می رود. و کف آن نیز دچار فرسایش زود می شود و از بین می رود. پیشنهاد کانکس ساز جهت کف این سازه، سرامیک درجه یک و یا ورق آلومینیوم آجدار است. با یک کف شور که قابلیت شستشو را در کانکس ایجاد نمود.

موضوع دوم که باید به آن پرداخت، اجرای پنجره های بزرگ و ذخیره دمای مطبوع داخل سازه است. چون گل محصولی است که باید دمای ثابت نگهداری شود. و چنانچه بار دمای موجود کنترل نشود باعث خراب شدن آن می شود. و برای فروشنده زیان مالی به همراه دارد.

از طرفی دیگر این کانکس باید طوری طراحی شود که رهگذرها متوجه نوع محصول بشوند. به همین علت باید پنجره های بزرگ در طراحی کانکس ایجاد شود. تا محصول به سمع و بصر مشتری محترم برسد.

مزیت های کانکس گل فروشی

این کانکس مزیت های زیادی دارد. یکی از مزیت های این سازه ایجاد اشتغال برای افراد بیکار می باشد. که با سرمایه کم می توان این حرفه را ترویج کرد. از طرفی همانطور مستحضر هستید. با به وجود آمدن دنیایی صنعتی و دور شدن از معنا با به وجود آوردن این شغل در سطح شهر ذهنیت مثبتی در ذهن مردم ایجاد کرده است. و آنها را به سمت صلح و دوستی سوق می دهد که راهی برای تولید عشق و معنا می باشد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

نصب کانکس

کانکس اجرا در محل

کانکس روزنامه فروشی

کانکس های فروشگاهی

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword