کانکس کمپ

کانکس کمپ کانکس کمپ کانکس کمپ کانکس کمپ کانکس کمپ کانکس کمپ کانکس کمپ کانکس کمپ کانکس کمپ کانکس کمپ

کانکس کمپ

کانکس کمپ

کانکس کمپ یکی از تولیدات کانکس ساز می باشد. که این شرکت با اجرای بیش از 1800 پروژه یکی از بنام ترین تولید کنندگان این محصول بوده و در واقع این سازه بنا های بزرگی می باشند. بصورت جوشی و پیچ مهره ای در یک طبقه و نهایتا دو طبقه قابل اجرا می باشند.

روش ساخت کانکس کمپ

برای ساخت این کانکس ابتدا به ساکن می بایست محلی که قرار است این سازه در آنجا اجرا گردد مورد بررسی قرار گیرد. مانند شرایط آب و هوایی، نوع خاک و زمین و تعداد نفراتی که می بایست در این سازه اسکان داشته باشند. و مهمترین مسئله کاربری آن می باشد. از این کانکس می توان به عنوان کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کانکس خوابگاهی، کانکس مدرسه، کانکس غذا خوری، کانکس اجتماعات، کانکس درمانی، کانکس بیمارستان، کانکس امداد و نجات و غیره استفاده کرد. مشاهده کردید که این کانکس دارای کاربرد بسیار بالایی بوده. به همین دلیل قطعا برای ساخت آن می بایست از ساندویچ پانل پلی یورتان استفاده کرد.

قیمت

قیمت فروش این کانکس بسته به متراژ، اتاق بندی، محیط خیس یا خشک، آشپزخانه، تعداد طبقات و فونداسیون اجرای بستگی دارد. قیمت پایه این سازه پیش ساخته از متر مربع 20/000/000 ریال شروع می گردد. برای کسب اطلاعات کامل با مشاوران کانکس ساز تماس حاصل نمایید.

مزایای کانکس کمپ

حمل و نقل آسان و سریع.

کیفیت بالای قطعات اجرا.

کیفیت بالای قطعات پیچ و مهره ای.

سرعت اجرای بالا در زمان ساخت.

استاندارد تولید و ضد زلزله و حریق.

تطبیق محیط داخلی با نمای ساختمان سنتی.

سرشکن شدن هزینه های جانبی.

قابلیت بازیافت مواد استفاده شده.

قابلیت دمونتاژ مجدد به دفعات.

دلیل استفاده از کانکس کمپ

دلیل استفاده از کانکس کمپ ساخت آن می باشد. که بیشتر در مناطق صنعتی و کارگاه های ساختمانی و شرکت های نفتی است. که برای اسکان نیروی کار نیاز به یک ساختمان پیش ساخته دارند.

عدم ارسال جنس برای ساخت و ساز در مناطق صعب العبور می باشد. که قطعات کانکس کمپ بصورت برش خورده به محل های مذکور ارسال و توسط تیم متخصص سازنده در مدت زمان کوتاه اجرا می گردد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره ۰۹۱۲۱۸۸۶۸۹۶ تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه مقالات مشابه:

کانکس ترموود

کمپ پانلی

کانکس ویلایی ترموود

کانکس مسکونی ترموود

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword