کانکس کتاب فروشی

کانکس کتاب فروشی

کانکس کتاب فروشی

کانکس کتاب فروشی

کانکس کتاب فروشی محصولی دیگر از شرکت تولیدی کانکس ساز می باشد. نوع فعالیت کلی این کانکس در واقع فروشگاهی بوده است. که وظیفه آن عرضه محصولات فرهنگی و کتاب در جهت افزایش سطح علمی جامعه و در دسترس قرار دادن منابع آموزشی، علمی و برای علاقمندان به تحصیل و یا حتی دانشجویان می باشد. این سازه بیشتر در مکان های پر تردد نصب می شود. که بیشتر افراد در طول روز با آن برخورد داشته باشند. و تشویق به خرید کتاب شوند.

در دو نوع کلی چرخدار و کیوسک های ثابت ساخته می شوند. نوع سیار آن معمولا برای استقرار موقت است. که بتوان مدام آن را از محلی به محل دیگر منتقل نمود. بیشتر در مناطق محروم از آن استفاده می شود. نوع کیوسک ثابت بیشتر برای مناطق شهری و برای استقرار دائم کاربرد دارد. 

کاربرد کانکس کتاب فروشی

افزایش سطح علمی و دانش عمومی مردم همواره جز تلاش های هر جامعه ای برای ایجاد خودکفایی و شکوفایی استعدادهای داخلی جامعه است. با بوجود آمدن منابع متنوع اینترنتی و مجلات، لوح های فشرده و دوره های آنلاین کتاب همچنان اصلی ترین و معتبرترین منبع علمی جهان است. که جایگزینی برای آن وجود ندارد. به همین منظور جهت ارتقا بیشتر فرهنگ کتاب خوانی در میان اقشار مختلف جامعه و در کنار مراکز کتابخانه ای بزرگ کانکس کتاب فروشی بوجود آمده است. تا هرچه بیشتر این منبع علمی را در زمینه ها و تخصص های مختلف در دسترس علاقه مندان قرار دهد.

نکات اجرایی کانکس کتاب فروشی

در کاربری این کانکس کتاب فروشی یکی از اصلی ترین مواردی که می بایست مد نظر قرار گیرد، زیبایی سازه است. که عموم مردم را جذب نماید. تا از محصولات و کتاب های داخل آن دیدن کنند.

برای این منظور یک جداره شیشه ای که دید مستقیم به داخل این سازه را فراهم آورد، لازم است. تا علاوه بر نمایش کتاب های داخل، از ورود گرد و غبار به درون سازه جلوگیری نماید.

از نظر ابعاد می توان از ابعاد خیلی کوچک در حدود 4 متر مربع تا 30 متر مربع برای این منظور استفاده کرد. با توجه به نیاز و فضای موجود می توان در این باره تصمیم گرفت.

مشخصات فنی

از نظر مشخصات فنی می توان روش های مختلفی مشابه کانکس فروشگاهی برای ساخت این نوع کیوسک ها استفاده کرد.

نمای آنها را ورق های کامپوزیت یا ساندویچ پانل تشکیل داده است.

برای بازشو های آنها می توان از کرکره های برقی و جداره های شیشه های سکوریتی استفاده کرد.

می توان از سایه بان های برقی یا دستی، برای جلوگیری از ورود مستقیم نور خورشید به داخل این سازه استفاده نمود.

کف سازه باید از شاسی تیر آهن با نمره حداقل 14 یا 16 بصورت دور کلاف باشد.

از داخل هم می توان از تخته های چند لایه با پوشش آلومینیوم آجدار و هم در نوع های ثابت استفاده کرد.

می توان از ترکیب ملات ماسه سیمان با پوشش نهایی سرامیک، جهت کف سازی داخلی استفاده نمود.

دیگر بخش ها مانند پوشش داخلی و عایق بندی جداره ها، سیم کشی برق و سیستم روشنایی، کاملا مطابق دیگر سازه های پیش ساخته است و تفاوت چندانی ندارد.

فقط جهت نصب قفسه ها باید قید های فرعی در اسکلت کانکس کتاب فروشی تعبیه شود تا بتوان قفسه ها را به آنها پیچ نمود.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس فروشگاهی

 کانکس کتابخانه

مشاغل پر درآمد با کانکس

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword