کانکس کتابخانه

کانکس کتابخانه کانکس کتابخانه کانکس کتابخانه کانکس کتابخانه کانکس کتابخانه کانکس کتابخانه

کانکس کتابخانه

کانکس کتابخانه

کانکس کتابخانه یکی از محصولات پر کاربرد کانکس ساز می باشد. کتابخانه، معمولا این اسم تداعی یک ساختمان کهنه و فرسوده است. که با داشتن یک کارت عضویت می توان کتاب های درسی، اخلاقی، تاریخی، … را به امانت گرفت. اما در واقع در نقاط مختلف دنیا توجه بسیاری به کتاب و کتابخوانی شده است. در اینجا به بررسی برخی کانکس کتابخانه یا کتابخانه مدرن می پردازیم.

کانکس ساز بعنوان یکی از تولید کنندگان برتر کانکس کتابخانه در ایران معرفی می شود. کانکس هایی در ابعاد مختلف را با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه آماده سازی می کند. در این کانکس از لایه های ضخیم ۴ سانتیمتری از جنس ساندویچ پانل استفاده می شود. که از لحاظ مقاومت بسیار عالی و از لحاظ وزنی بسیار سبک وزن می باشند.

ویژگی های کانکس کتابخانه

کانکس کتابخانه باید دارای قفسه هایی برای نگهداری از کتابها و مجلات مختلف باشند. که حدوداً در سه طرف کتابخانه باید این قفسه ها تا زیر سقف قرار بگیرند. تنها یک طرف آن کتابخانه می تواند خالی و بدون قفسه باشد. آن قسمت بعنوان درب ورود و خروج شناخته می شود. در کتابخانه می توان دو نوع کانکس ثابت و متحرک را طراحی نمود. کانکس ثابت با ابعاد کوچکتر و کاربری کتاب فروشی کاربرد دارند. اما کانکس متحرک دارای لاستیک های چرخی می باشند. و می توانند در هر زمان در منطقه ای از خیابان قرار بگیرند. از این کانکس بعنوان کتابخانه سیار استفاده می کنند. اکثراً افراد با قرار دادن یک مجموعه کتاب مشخص در این سازه مشغول خواندن کتاب می شوند. 

معمولاً این سازه دارای درب های لولای بالا رونده یا کرکره ای می باشند. که این نوع دربها فضای بسیار کمتری را اشغال می نمایند. در این کانکس ها باید درزهای مختلف را توسط ابزارهای دقیق پوشانده و از بروز گرد و غبار به درون کانکس جلوگیری به عمل آید. ورود گرد و غبار به درون کانکس منجر به کثیف شدن کتابها و از بین رفتن جذابیت سازه می شود. همچنین این کانکس باید دارای طرح و ابزارهای زیبا و رنگ های جذابی باشد. تا مشتریان بیشتری را جذب خود نماید. همانگونه که مستحضرید افراد به دنبال زیبایی ها و دکوراسیون های شیک تر می گردند. کانکس ساز، با نهایت دقت، برای تزئین بهتر این کانکس از دکوراسیون های خوبی استفاده می نماید.

محل نصب کانکس کتابخانه

مکان های پر تردد، درب دانشگاه و مراکز علمی یکی از بهترین مکان ها برای نصب کانکس کتابخانه می باشند. همچنین این کانکس ها را می توان بعنوان یک نماینده از انتشارات مشخص در نمایشگاه های کتاب نصب کرد. و برای سازماندهی کتاب های منتشر شده از قفسه های این کانکس استفاده نمود. شرکت کانکس ساز در زمینه خرید و محل های نصب این کانکس برای مشتریان خود راهنمایی ها و مشاوره هایی را ارائه می دهد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره ۰۹۱۲۱۸۸۶۸۹۶ تماس حاصل فرمایید. 

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword