کانکس کافی شاپ

کانکس کافی شاپ کانکس کافی شاپ کانکس کافی شاپ کانکس کافی شاپ کانکس کافی شاپ کانکس کافی شاپ کانکس کافی شاپ کانکس کافی شاپ کانکس کافی شاپ کانکس کافی شاپ کانکس کافی شاپ کانکس کافی شاپ

کانکس کافی شاپ

کانکس کافی شاپ

کانکس کافی شاپ محصولی دیگر از شرکت تولیدی کانکس ساز می باشد. این سازه فروشگاهی از جمله کانکس های خوش طعم و انرژی ده می باشد. که کانکس ساز ساخت آن را از جمله توانایی های خود می داند. کافی شاپ از جمله طعم هایی است که امروزه در سطح شهر می توانیم ببینیم. کانکس های ساخته شده تولید کانکس ساز در انواع طرح ها، در سطح شهر می تواند با فروش قهوه و باقی محصولات خود مردم را به آرامش برساند.

کاربرد کانکس کافی شاپ

در سالهای اخیر متقاضیان و خریدارن کانکس کافی شاپ در کشورمان رو به افزایش بوده و روند صعودی داشته است. این سازه ها دارای امکانات خاص و متریال های متفاوت می باشند. که در زمان شستشو به سازه آسیبی وارد نشده و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. این کانکس به دو تیپ نوع ثابت که اکثرا در پارکها و معابر عمومی از آن استفاده می گردد. و نوع چرخدار که اکثرا در نمایشگاه ها و مراکز تفریحی بصورت موقت از آن استفاده می گردد دسته بندی می شود.

انواع کانکس کافی شاپ

هر کدام از این سازه های کانکس ساز دارای ویژگی خاص خود می باشند. و در کلیت هر دو دارای یک کاربری بوده و تنها تفاوت آنها در نوع متراژ و ابعاد می باشد. که در نوع ثابت محدودیتی در ابعاد و اندازه وجود ندارد و نوع ثابت را در هر متراژ می توان طراحی و تولید کرد.

چرخدار: در زمینه کاربری این سازه باید خاطر نشان کرد که نسبت به نوع ثابت دارای قیمت بالاتری است. و با توجه به محدودیت ابعاد و اندازه دارای امکانات کمتری نسبت که نوع چرخدار می باشد. در برخی موارد حتی از این کانکس بعنوان کانکس فست فود سیار نیز می توان استفاده کرد. اکثرا این سازه دارای یک محور یا دور محور با ریموت و جک می باشد. در این سازه برای پذیرایی از مشتریان فضایی در بیرون کانکس  جهت صرف قهوه و چای طراحی می گردد. کانکس کافی شاپ سیار در گاهی موارد به عنوان کانکس رستوران نیز مورد استفاده قرار می گرد.

ثابت: این سازه نسبت به نوع قبلی دارای متراژ بیشتری می باشد. و حتی می شود آنرا به صورتی طراحی کرد. به راحتی تا 30 نفر را از لحاظ تعداد نفرات ساپورت نماید. در بسیاری از موارد نمای بیرونی کانکس می بایست بسیار زیبا بوده و اکثرا این نما از ترموود استفاده می گردد.

قیمت

مهمترین سوال اکثر مشتریان کانکس ساز در رابطه با کانکس کافی شاپ قیمت و نوع متریال آن می باشد. که با توجه به متراژ و نوع متریال و ثابت یا متحرک بودن این سازه قیمت آن مشخص می گردد. در حالت چرخدار در ابعاد کوچک از قیمت 40/000/000 میلیون تومان شروع و برای حالت ثابت با توجه به متراژ و نوع متریال مصرفی به ازای هر متر مربع 2/500/000 میلیون تومان شروع می گردد.

ساخت کانکس کافی شاپ

در ابتدای ساخت هر محصولی توجه به زمینه های کاربری و نوع فعالیت آن باید توجه نمود. که در ساخت این کانکس نیز این تحقیقات صورت گرفته است. و نتیجه حاصل از آن ما را به سمت استفاده از چوب طبیعی در نمای این نوع کیوسک ها راهنمایی نمود. دلیل استفاده از چوب طبیعی در نمای این سازه، وجود حس آرامش بخشی و انرژی مثبت نهفته در چوب بوده که این حس آرامش را کاربران یا مشتریان کانکس در هنگام خرید انواع نوشیدنی از این سازه به خوبی دریافت می کنند. و باعث ایجاد آرامش فکری بیشتری در ایشان می گردد.

مشخصات فنی

شاسی اصلی از نوع تیر آهن سنگین نمره ۱۶ بصورت دور کلاف با قیدهای میانی می باشد. که با جوش ممتد به یکدیگر متصل شده اند.

اسکلت از پروفیل های سنگین آهنی در ابعاد های ۸۰*۸۰ و ۴۰*۴۰ و ۶۰*۶۰ تشکیل داده است. که بوسیله جوش به شاسی اصلی متصل می باشند.

از آنجایی که احتمال استفاده از این کانکس در مناطق شمالی و مرطوب وجود دارد. تمامی اسکلت و شاسی آن مانند کانکس ویلایی با آستری اپوکسی و ضد زنگ پوشانده می شود. که در نهایت نیز با رنگ آکرلیک هوای خشک نیز رنگ آمیزی می گردد. این عمل باعث مقاومت سازه در برابر زنگ زدگی و فرسایش می گردد.

مجوز کانکس کافی شاپ سیار

اخذ مجوز برای قرار دادن این کانکس سیار در فضای شهری و مکان های عمومی از طریق سازمان های مرتبط صورت می گیرد. بطور مثال وقتی سازه را بخواهیم درون یک شهر بازی یا پارک بزرگ مانند بوستان آب و آتش در تهران قرار دهیم، می بایست از مدیر پارک این مجوز را دریافت کنیم. و در برخی موارد نیز این فضاها را کرایه می دهند. اما وقتی می خواهیم در خیابان و در تقاطع خاصی از آن استفاده کنیم. می بایست از شهرداری منطقه مجوز های لازم را بگیریم. پس برای استفاده از این نوع سازه در هر محلی باید از سازمان و اداره مربوط به همان منطقه مجوز های لازم برای قرار دادن کانکس را دریافت کرده و سپس سازه را به محل حمل کرد.

شرایط کلی کانکس کافی شاپ

سازه هایی که مرتبط با صنایع و محصولات خوراکی هستند. دارای حساسیت های خاصی بوده که رعایت بهداشت جز موارد مهم و شکل ظاهری و رنگ بندی اولویت های بعدی آن است. که مهمترین ویژگی های این کانکس عبارتند از:

استفاده از پوشش استیل برای سقف و دیواره ها که هم بتوان آن را شستشو و هم میزان جذب میکروب آن به حداقل برسد. (البته در مواردی که مواد خوراکی بسته بندی شده صرفا در آن بصورت آماده بفروش می رسد می تواند برای کاهش هزینه های سازه بجای استیل از دیوار پوش های قابل شستشو استفاده کرد).

 استفاده از کف سازی قابل شستشو (در این مورد سرامیک بهترین گزینه است).

دارا بودن دو مخزن ذخیره آب آشامیدنی (یکی برای مخزن اصلی و دیگری مخزن تخلیه).

دارا بودن فن تهویه یا دمپرهای متناسب با نوع فعالیت.

سیم کشی با داکتهای استاندارد بصورت روکار جهت تعمیر و تغییرات آسان تر.

استفاده از مصالح با رنگ بندی و فرم های جذاب برای نمای بیرونی این سازه طوری که برای عموم جذاب و موجب خدشه دار شدن نمای شهری نگردد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس کافی شاپ چوبی

کانکس شیرینی فروشی

کانکس های فروشگاهی

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword