کانکس چرخدار

کانکس چرخدار کانکس چرخدار کانکس چرخدار کانکس چرخدار کانکس چرخدار کانکس چرخدار کانکس چرخدار کانکس چرخدار کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار یکی از پر فروش ترین و پر طرفدارترین محصولات کانکس ساز می باشد که ما در آن تخصص فراوان داریم. در ادامه به معرفی و کاربرد آن خواهیم پرداخت. انواع مختلفی از این سازه وجود دارد. از جمله، فروشگاهی، کارگاهی و کاروان سیار می باشد.

کاربری کانکس چرخدار

کانکس آشپزخانه سیار، کانکس پلیس، کانکس فروشگاه سیار، کانکس مسافرتی چرخدار، کانکس فست فود سیار و کیوسک های خدمات شهری اشاره نمود. این سازه ها بصورت تک محور و یا دو محور قابل اجرا می باشند. کانکس سیار جهت جابجایی به یک ماشین متصل می گردد. پیشنهاد می شود ماشین دارای قدرت کشندگی بالایی باشد. تا بتواند این سازه فروشگاهی را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا کند. این کار توسط اتصالات مربوطه مانند یک مالبند که به کشنده متصل می گردد. و یک قلاب فرمان که به مالبند وصل می شود انجام می پذیرد.

مشخصات فنی

قسمت اتصال دستک ها به مالبند می تواند بصورت ثابت و متحرک باشد. چنانچه مالبند متحرک باشد، چرخ ها ثابت است. و چنانچه چرخ ها متحرک باشد، مالبند ثابت است. این امر جهت این موضوع انجام می گیرد. تا هنگام جابجایی سر پیچ ها این سازه وارونه نگردد. در کل این سازه را بر اساس نوع کاربری آنها طراحی می کنند. تنوع در اجرای این کانکس بسیار زیاد است.

کاربرد کانکس چرخدار کارگاهی

این کانکس را می توان در پروژه های عمرانی مخصوصاً راه سازی و اجرای ریل راه آهن دید. که با پیشرفت پروژه این کانکس ها را با در نظر گرفتن حرکت پروژه جابجا می کنند. این کانکس در اصل یک کانکس است همانند کانکس معمولی که زیر آن محور تعبیه شده است و توسط مالبند جابجا می گردد. امکانات داخلی این سازه همانند یک کانکس معمولی است. و هیچ تفاوتی جز چرخ و مالبند ندارد.

مشخصات فنی

پلیس راهور و اداره راهداری به لحاظ نما با کانکس کارگاهی متفاوت است. و از فرم سازماندهی شده خاصی برخوردار است. که شما می توانید در هنگام ایام تعطیل عید نوروز این تیپ از کانکس را مشاهده کنید. زیرا در این ایام ترافیک بسیار سنگین است. و جهت کنترل در این امر این ارگان ها نیاز به کانکس دارند. که بتوانند از آن طریق محل خود را تغییر دهند. تا نظارت بیشتری روی جاده ها در این ایام داشته باشند. از طرفی مسافرین با دیدن و استقرار آنها در جاده می توانند خدمات از آنها دریافت کنند.

کانکس چرخدار پانلی

می توان بدنه این تیپ کانکس را از ساندویچ پانل استفاده کرد. ولی این سبک کانکس تنها به کانکس فست فود ختم نمی گردد. در اکثر کارگاه های راه سازی و خطوط لوله کارفرمایان درخواست این سازه پانلی می دهند. تا دمای مناسبی را داخل کانکس خود داشته باشند.

کانکس چرخدار فست فود

در ارتباط کانکس چرخدار فست فود سیار ما به کرات صحبت کرده. و به تمامی جزئیات آن پرداخته ایم. مساله حائز اهمیت در این سازه نمای داخلی آن است. که باید از استیل نگیر ضد خش باشد. بازشوهای آن باید بصورت استاندارد باشد. طوری اجرا گردد که باعث گرفتن فضای داخلی نباشد. زیرا این کانکس از فضای کوچکتری نسبت به نوع ثابت برخوردار است. جنس دیواره های بیرونی این کانکس می تواند از ساندویچ پانل ۴ سانتی با عایق پلی یورتان باشد.

کاروان یا کانکس چرخدار مسکونی یا توریستی

کاروان، کانکس چرخدار است. برای سکونت های سیار طراحی شده است. که تمام تجهیزات یک سویت را دارا می باشد. که برای سفرهای یک روزه یا تور در مناطق ییلاقی از کاروان استفاده می گردد. مزیت کاروان محافظت در برابر شرایط جوی و اقلیمی از مسافران است. که در برابر حیوانات و جانوران در امان باشند. تمام تجهیزات بر اساس درخواست مشتری در کاروان اعمال می گردد.

موارد استفاده

دیگر کاربرد های این کانکس فروشگاه های آبمیوه فروشی، کتاب فروشی ها یا خدمات اجتماعی که در ایام مشخص برگزار می گردد. مانند ایام عید نوروز و… که شهرداری ها نیاز به آن دارند. ازجمله کاربری های این تیپ کانکس می باشند. از جمله  خودپرداز،  اهدای خون و…. می باشند.

سوالات متداول

آیا کانکس چرخدار  به گونه ای طراحی شده است که در هنگام جا به جایی ضربه و آسیبی به آن وارد نشود؟ برای پاسخ می توان گفت از این بابت می توانید اطمینان خاطر داشته باشید. کانکس های چرخ دار همگی دارای محورهای فنر دار هستند. همین امر سبب می شود که بتوان کانکس را به نرمی و آسانی در خیابان حرکت داد و به مکان مورد نظر انتقال داد. فنردار بودن محور ها از ضربه های شدید و آسیب به کانکس جلوگیری می کند.

چرخ و تایر مورد استفاده در این نوع کانکس ها چیست؟ در جواب می توان گفت بسته به نوع کاربری کانکس و فضای مورد نیاز برای اجرای کانکس، نوع تایر استفاده شده متفاوت خواهد بود. اما به طور کل می توان بیان کرد برای سازه ها و کانکس هایی که بار زیادی را متحمل می شوند. از چرخ های قوی و برای کانکس های فانتزی از چرخ های معمولی استفاده می شود.

قیمت

بسته به نوع کاربری و مواد و مصالح مورد استفاده در کانکس چرخدار به منظور های متفاوت، قیمت کانکس چرخدار نیز متغیر خواهد بود. همین طور می توان بیان کرد که هر یک از امکانات و تجهیزات و حتی ابعاد کانکس چرخدار می تواند متناسب با نیاز مشتریان تغییر کند. برای اطلاع از قیمت کانکس ها می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره ۰۹۱۲۱۸۸۶۸۹۶ تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword