کانکس پیتزا فروشی

کانکس پیتزا فروشی کانکس پیتزا فروشی کانکس پیتزا فروشی کانکس پیتزا فروشی کانکس پیتزا فروشی کانکس پیتزا فروشی

کانکس پیتزا فروشی

کانکس پیتزا فروشی

کانکس پیتزا فروشی یکی دیگر از محصولات پرفروش و پر طرفدار کانکس ساز است. این کانکس یک محصول پر طرفدار در حومه شهرها برای ارائه پیتزای درجه یک برای دوستداران پیتزا است. این کانکس دارای ابعاد مختلف بصورت چرخدار و بدون چرخ با متريال های مختلف كه از لحاظ اقتصادی و بهداشتی قابل توجیح باشد ساخته مي شود.

مزایای کانکس پیتزا فروشی

دلیل تقاضا از محصول کانکس پیتزا فروشی پتانسیل موجود در مناطق موجود و فضای شهری و ایجاد کارآفرینی و اشتغال زایی برای نیروی انسانی راکد در سطح جامعه می باشد.

ایجاد مکان های تفریحی برای برای شهروندان عزیز جهت پویایی شهر است. که خود شکلی جدید به رنگ و بوی شهر می بخشد. با حضور و استقبال شهروندان معنا می شود. ما به جرعت می توانیم بگوییم این سازه که زیر شاخه کانکس فروشگاهی است، اولین تولید کننده این تیپ کانکس بودیم.

انواع کانکس پیتزا فروشی

کانکس پیتزا فروشی ثابت: در این نوع سازه محدودیت در ابعاد نیست. طراحی آن بروز است. تنها محدودیت آن ثابت بود آن است. که ما بیشتر به آن می پردازیم. و توضیحاتی جامع در این خصوص خواهیم داد.

کانکس پیتزا فروش متحرک متحرک: نمونه چرخدار دارای مالبند، کورپی، اکسل، ۲ عدد چرخ و محور و کمک فنر است. که توسط یک ماشین کشنده جابجا می شود. کانکس پیتزا فروشی متحرک یا سیار در ابعاد کوچکتری ساخته می شود. زیرا قابلیت جابجایی با یک کشنده را دارد. و باید مطابق با قوانین راهنمایی و رانندگی و ترافیکی نباشد. در این صورت غیر قابل جا به جایی است. 

طراحی کانکس پیتزا فروشی

این نوع کانکس را باید زیرکانه طراحی کرد. و از نبوغ معماران در این خصوص بهره برد. با در نظر گرفتن رعایت مبلمان شهری طوری که مخاطب را نیز جذب و خود نیز به فضای شهری جان ببخشد. موضوعی خیلی مورد بحث در خصوص طراحی می باشد رضایت خریدار است. که از آن استفاده می کند که این موضوع می بایست با حضور خریدار انجام شود.

مشخصات فنی

شاسی از تیر آهن نمره ۱۶ تا ۱۸ بصورت دور کلاف جهت پایداری و نگهداری سازه در هنگام طوفان های شدید و بارهای جانبی می باشد.

اسکلت کانکس از پروفیل های آهنی با مقاطع ۴۰ ×۴۰و ۴۰×۸۰ با ضخامت حداقل ۲ میلیمتر کاملاً ضد زنگ می باشد.

کف کانکس از نوع سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات ماسه و سیمان می باشد.

نمای خارجی کانکس بصورت ترکیبی از چوب های ترموود و شیشه سکوریت با تلفیقی از ورق های کامپوزیتی آلومینومی درجه یک استاندارد رایج می باشد.

عایق ما بین دیوارهای کانکس از پلی استایرن ۴ سانتی متری با دانسیته مجاز دیر سوز می باشد.

نورپردازی خارجی از طریق هالوژن ها و نور مخفی های تعبیه شده در نقاط مختلف مطابق پلان نورپردازی و نصب تابو و لوگو با استفاده از چلنیوم با روشنایی اس ام دی می باشد.

استفاده از کرکره های برقی ریموت دار جهت محافظ در برابر سرقت یکی از عناصر مهم می باشد.

پوشش داخلی دیواره ها و سقف کانکس پیتزا فروشی از استیل نگیر جهت شستشو است. البته در ابعاد بزرگ استفاده از استیل بعنوان متریال قالب دیواره ها و سقف داخلی باعث افزایش بسیار زیاد قیمت این سازه خواهد شد. پیشنهاد می کنیم فقط قسمت پخت و پز را از استیل و مابقی جاها را از دیوار پوش هلی قابل شستشو استفاده کنید. البته دیوار پوش هایی که بتوان با مواد ضد عفونی کننده مورد شستشو قرار داد.

ابعاد کانکس پیتزا فروشی

ابعاد این کانکس مختلف است. کوچکترین آن ۳×۳ است. محدودیتی در اجرای این سازه وجود ندارد. اما این مساله با رعایت قوانین شهرداری ممکن می باشد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس چرخدار، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار کارگاهی، کانکس بستنی فروشی

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword