کانکس پمپ بنزین

کانکس پمپ بنزین

کانکس پمپ بنزین

کانکس پمپ بنزین

کانکس پمپ بنزین یکی دیگر از محصولات کاربردی کانکس ساز می باشد. این سازه در واقع یک کانکس فروشگاهی است. که برای فروش تنقلات مورد نیاز مسافرین در جایگاه های سوخت نصب می شود. گاها به آن کانکس جایگاه سوخت نیز می گویند. در رابطه با این سازه نکات بسیاری وجود دارد. اما مهمترین نکته آن محل نصب آن بوده که می بایست در جایی قرار گیرد. که مانع رفت و آمد خودروهایی که قصد سوختگیری دارند نشود. و این تنها خودرو های سواری را شامل نشده و می بایست محل حمل سوخت و تریلی های نفت کش را نیز در این مسیر محاسبه نمود. که نه خود سازه و نه خودروهایی که به قصد خرید از سازه جلوی آن پارک کرده اند. نباید مزاحمتی برای خودرو های عبوری و یا نفتکشها ایجاد کنند.

روش ساخت

در مرحله بعد شکل ظاهری و مصالح بکار رفته در ساخت کانکس پمپ بنزین می باشد. که به دو صورت کلی می توان بسته به میزان فضایی که در اختیار داریم سازه را طراحی کنیم. یک حالت اینکه هم فروشنده و هم خریداران به داخل سازه آمده و مانند یک مغازه و فروشگاه عمل کند. دیگر اینکه مانند کیوسک های مطبوعاتی خریدار از بیرون خرید خود را انجام داده و فقط فروشنده داخل قرار دارد. و ارتباط این دو از طریق بازشو بزرگی در بخش جلویی کانکس سفارشی خواهد بود. که گاها در این بخش نیز برای جلوگیری از سرمای هوا یک شیشه سکوریتی با یک شکاف نیم دایره ای ایجاد می گردد.

ظاهر کانکس پمپ بنزین

پیشنهاد ویژه کانکس ساز برای نمای کانکس پمپ بنزین در هر دو حالت فوق استفاده از پنل های کامپوزیت آلومینیومی می باشد. زیرا ساختار بنای پمپ بنزین های مدرن کشور نیز امروزه بیشتر با این نوع مصالح می باشد. به همین دلیل با این کار هارمونی و هماهنگی خاصی بین کیوسک و کل مجموعه جایگاه به وجود می آید. و برای ترکیب بهتر می توان از رنگ بندی هایی مشابه آنچه در پمپ بنزین بکار رفته استفاده نمود.

نصب کانکس پمپ بنزین

از دیگر موارد مهم در کانکس پمپ بنزین نور پردازی آن و قرار دادن کرکره های برقی برای هنگامی که فروشگاه تعطیل می باشد. و توجه به وارد شدن کالا و اجناس می باشد. تا در هنگامی که ماشین حمل کالا می خواهد به این کانکس محصولی را ارائه کند. فضای کافی برای توقف کوتاه مدت داشته باشد. در آخر نیز در رابطه با قفسه های قرار گیری اجناس و طبقات آنها باید این نکته را یاد آور شویم. که محل قرار گیری این قفسه ها در مرحله پیش تولید می بایست بر روی پلان مشخص شود. تا در اسکلت اصلی کانکس پمپ بنزین جای نصب آنها مشخص و علامت گذاری شود. و در پایان از روی نشانه ها، آنها را در محل خود طوری نصب نماییم که به ستون های اسکلت سازه وصل شوند. تا در هنگامی که بار و اجناس زیادی روی آنها قرار می گیرد. توان تحمل وزن آنها را داشته باشد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس بوفه

کانکس کمپ

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword