کانکس پرسنلی

کانکس پرسنلی

کانکس پرسنلی

کانکس پرسنلی

کانکس پرسنلی یکی دیگر از محصولات کانکس ساز می باشد. در کنار طراحی و تولید کانکس های مختلف که بطور اختصاصی برای کاربردهای خاصی ساخته می شوند سازه هایی نیز وجود دارند. که بصورت مشترک جوابگوی نیاز های متفاوتی بوده و دارای امکانات پیش فرضی می باشند. که بخوبی چندین نیاز کاربری را برطرف می کنند. این کانکس ها عموما با نام کانکس پرسنلی شناخته شده که دارای ظاهری ساده و امکانات حداقلی یک فضای اسکان معمولی می باشند.

مزایای کانکس پرسنلی

از عمده مزایای این کانکس ها به آماده بودن آنها که باعث تسریع در خرید یا تجهیز کارگاه شده، قابلیت تغییر کاربری آن در یک مجموعه بعنوان مثال از کاربری اداری به اسکان کارگری، قیمت مناسب کانکس پرسنلی و قابلیت تعمیر یا ترمیم آسان آن در مواقع نیاز می باشد. که این کانکس را به پر کاربرد ترین نوع کانکس تبدیل کرده است. رعایت استاندارد های لازم، از جمله ابعاد استاندارد جهت سهولت در جابجایی آنها، بدون نیاز به اخذ مجوز ترافیکی از پلیس راه، نیز از دیگر دلایل محبوبیت این کانکس در میان مصرف کنندگان بخصوص مهندسان عمران در پروژه ها می باشد.

انواع کانکس پرسنلی

از نظر نوع مصالح کانکس پرسنلی به سه دسته سبک، سنگین و ساندویچ پانل تقسیم می شوند. که به ترتیب دارای درجه کیفی بالاتر و به دنبال آن قیمت بالاتری نیز می باشند. معمولا برای استفاده های کوتاه مدت و موقت از نوع های سبک آن که به کانکس کارگاهی نیز شهرت دارد. استفاده شده و برای کاربرد های بلند مدت از نوع سنگین آنها استفاده می شوند. نوع ساندویچ پانل نیز برای مناطق سخت اقلیم می باشد. تا بتوان از طریق جداره های یخچالی این نوع کانکس از ورود سرمای شدید یا گرمای زیاد که بر اثر تابش مستقیم نور خورشید به جداره خارجی آنها بوجود می آید جلوگیری نمود. و بدین سان اتلاف انرژی کمتری داشته باشیم.

کاربرد

به دلیل رعایت بسیاری از نیاز های پیش فرض برای یک مکان اسکان موقت در این کانکس از آن در موارد مختلفی استفاده می شود. که می توان استفاده در کارگاه های عمرانی و ساختمانی را یکی از پر مصرف ترین مکان های این کانکس ها دانست که هم بعنوان دفتر اداری، هم بعنوان اتاق استراحت پرسنل و هم گاها برای نگهبانی استفاده می شود. از دیگر موارد استفاده این کانکس می توان به استفاده به عنوان کانکس سرایداری در ملک های شخصی، استفاده در مواقع زلزله برای کمک به آسیب دیدگان، کاربرد های امدادی و کارخانه ای، انبار و اتاق کنترل نیز اشاره نمود.

راهنمای خرید کانکس

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword