کانکس ویلایی ترموود

کانکس ویلایی ترموود کانکس ویلایی ترموود کانکس ویلایی ترموود کانکس ویلایی ترموود کانکس ویلایی ترموود کانکس ویلایی ترموود

کانکس ویلایی ترموود

کانکس ویلایی ترموود

کانکس ویلایی ترموود سازه ای زیبا و حرفه ای محصولی دیگر از گروه صنعتی کانکس ساز است. دلیل استفاده از این نوع متریال در نما ایجاد سازه ای زیبا و هماهنگ با محیط های طبیعی است. همچنین در بعضی مواقع بصورت ترکیبی با متریال های دیگر نیز می توان از چوب استفاده نمود. که اگر هارمونی خوبی بتوان در این حالت ایجاد کرد به نتایج قابل توجهی دست خواهیم یافت.

دو روش از متد خاصی در طراحی استفاده می گردد. و معمولا در حالت دوبلکس فضاهای عمومی مانند حال و پذیرای در طبقه پایین و اتاق خواب ها و یا اتاق مطالعه در طبقه بالا قرار می گیرند. کاربری این کانکس در اکثر مواقع مسکونی اما گاها نیز اداری است. دلیل ساخت کانکس ویلایی ترموود معمولا استفاده حداکثری از فضا برای کاربری های اداری و یا مسکونی است. و با ارتفاع گرفتن سازه معمولا از طبقه دوم دید و منظر مناسبی ایجاد می گردد. که این خود یکی دیگر از دلایل دو طبقه ساختن این نوع سازه ها می باشد.

روش ساخت کانکس ویلایی ترموود

در هنگام ساخت این کانکس ویلایی توجه به آکس بندی ستون ها و محل قرار گیری آنها اهمیت زیادی دارد. تا هم باعث از بین رفتن فضاهای اصلی مانند سالن پذیرایی و حال نشود. و هم اینکه به علت بارگذاری طبقه دوم بر روی آنها باید بگونه ای طراحی گردد. که بخوبی بار طبقه دوم را تحمل و به زمین انتقال دهد. از این رو می بایست نقشه های سازه ای توسط مهندسین کانکس ساز برسی و نوع هرکدام مشخص شده باشد. بهتر است در طبقه بالا همیشه یک تراس بزرگ به سمتی که دید مناسب تری داشته و به همسایگان نیز مشرف نباشد ساخته گردد. تا در فصول تابستان و بهار فضایی برای دورهم نشینی اعضای خانواده گردد.

نکته بعدی در باره نحوه ساخت و حمل ویلای پیش ساخته ترموود است. که باید این نکته را در نظر داشته باشید که این سازه قابلیت جابجایی ندارد. و از پایه در محل ساخته می شود. و دلیل آن هم این است که برای مقاومت بیشتر سازه نیاز است که ستون ها به فونداسیون متصل باشد. و برای جلو گیری از انتقال صدای رفت و آمد طبقه بالا به طبقه پایین، کف طبقه بتن ریزی و سپس سرامیک می گردد. که این موارد باعث شده تا دیگر نتوان مانند یک کانکس معمولی این سازه را با جرثقیل و تریلی جابجا نمود.

مشخصات فنی

مشخصات فنی و مصالح بکارگرفته شده در ساخت کانکس ویلایی ترموود با سازه های یک طبقه تفاوت چندانی ندارد. و فقط فرق اصلی آنها در ضخامت و نوع اسکلت آنها است. که باید بسیار قوی تر باشد. تا توانایی تحمل و انتقال بار طبقه دوم را به زمین داشته باشد. و بگونه ای مقاوم باشد که ایستایی سازه را در هنگام زلزله تضمین نماید. نکته مهم دیگر مربوط به ساخت این کانکس این است. که اگر کف طبقات از نوع سرامیک یا تخته های ضد آب اجرا می گردد. باید به گونه ای تمهیداتی در جزییات آن گنجانده شود. که صدای راه رفتن در طبقه بالا به طبقه پایین انتقال نیابد و یا به حداقل برسد. برای این منظور استفاده از سقف کاذب و یا اجرای سرامیک با روش عرشه فولادی پیشنهاد می گردد.

ابعاد کانکس ویلایی ترموود

کانکس ویلایی 15 متری

کانکس ویلایی 18 متری

کانکس ویلایی 30 متری

کانکس ویلایی 40 متری

کانکس ویلایی 50 متری

کانکس ویلایی 72 متری

کانکس ویلایی ترموود 100 متری

امکانات رفاهی

امکانات کانکس ویلایی ترموود شامل تمام متعلقات و امکانات موجود در خانه های مسکونی است. و بدون هیچ کمبود و مشکلی می توان همه امکانات شامل سرویس بهداشتی و حمام، اتاق پذیرایی، اتاق خواب به همراه کمد دیواری، آشپزخانه به همراه سینک و گاز و هود، اتاق نشیمن و حتی فضاهای لوکسی نیز در آن در نظر گرفت.

امکانات سرویس بهداشتی: توالت ایرانی و خارجی، فلاش تانک، شیرآلات اهرمی درجه یک، روشویی، آینه، دست خشک کن برقی، جا مایعی، فن تهویه هوا.

امکانات حمام: دوش حمام ثابت و متحرک، شیرآلات اهرمی درجه یک، آینه، حوله خشک کن، جا مایعی، فن تهویه هوا.

امکانات آشپرخانه: کابینت و زیر کابینی. سینک ظرفشویی استیل به همراه آبچکان استیل. شیرآلات اهرمی درجه یک
هود تهویه هوای داخل آشپزخانه. فضایی برای نصب ماشین لباس شویی. فضایی برای نصب یخچال. فضایی برای نصب ماشین ظرفشویی.

امکانات اتاق خواب کانکس ویلایی ترموود: سیستم گرمایشی، سیستم سرمایشی، آبگرم و آبسرد مصرفی، سیستم دفع فاضلاب.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش کانکس ساز از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره

09121886896

تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.
برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس دو طبقه

کانکس ترموود

کانکس های ویلایی

کانکس ویلایی دو طبقه

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword