کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی کانکس نگهبانی کانکس نگهبانی کانکس نگهبانی کانکس نگهبانی کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی یکی دیگر از محصولات پر طرفدار کانکس ساز می باشد. کانکس نگهبانی یا کیوسک های حراستی سازه های پیش ساخته در ابعاد کوچکی هستند. که در قسمت ورودی های شرکت ها، پارکینگ ها یا گاها محله ها نصب می شود. و محل استقرار شخص نگهبان برای کنترل ورود و خروج به مجموعه می باشد. البته برخی از آنها به علت بزرگ بودن مجموعه و زیاد بودن پرسنل حراستی ممکن است کمی بزرگتر از یک کیوسک ۲*۲ باشند. اما پر کاربردترین آنها ابعاد دو متر مربعی آن است.

ساخت کانکس نگهبانی

کانکس ساز نمونه های متفاوت و با ظاهر متفاوتی از این کانکس ها را طراحی و تولید کرده است. که در ادامه انواع آنها و مشخصات هرکدام را بصورت جداگانه مورد برسی قرار داده ایم. تا خریداران با مطالعه این مطلب بتوانند مناسب ترین آن را برای کاربری مورد نظر خود انتخاب نمایند.

کانکس نگهبانی کارگاهی سبک

محل استفاده این کانکس در کارگاه های ساختمانی و عمرانی بوده. که برای کنترل مصالح و ماشین آلات ورودی به داخل کارگاه شخص نگهبان درون آن مستقر می شود. این کانکس از لحاظ قیمت پایین ترین نوع کانکس نگهبانی بوده و از نظر نوع مصالح نیز سبک ترین آن می باشد. چرا که کارگاه ها پس از حدود ۸ تا ۱۶ ماه فعالیت به اتمام رسیده و دیگر نیازی به آن ندارند. از این رو چون زمان استفاده از آن کوتاه است. برای آنها مقرون به صرفه ترین گزینه می باشد. اما نمای آن نیز بسیار ساده و اصطلاحا کارگاهی می باشد.

کانکس نگهبانی کارگاهی سنگین

کانکس نگهبانی از نظر ظاهری بسیار مشابه نمونه قبلی می باشد. با این تفاوت که برای استفاده بلند مدت طراحی و تولید شده است. و در ساخت آن از آهن آلات سنگین و مصالح مقاومی استفاده شده. که آن را با نام کانکس کارگاهی سنگین می نامند. استفاده از این سازه برای کارگاه ها و کارخانه های دایمی بوده که می خواهند سازه سال های سال برایشان عمر کند و استفاده آنها بصورت موقت نمی باشد.

کانکس نگهبانی ساندویچ پانل

مناطقی وجود دارند که به دلیل سرمای بسیار زیاد و یا گرمای بسیار زیاد منطقه توجه به اتلاف انرژی و یکنواخت نگاه داشتن دمای داخل کانکس بسیار با اهمیت می باشد. در این حالت استفاده از کانکس نگهبانی ساندویچ پانل بهترین گزینه است. چرا که ساختار آن به مانند یک یخچال بوده و فوم پلی یورتان در جداره های آن تزریق شده است. اگر چه این کانکس نمای ساده ای دارد اما بسیار مقاوم و برای مکان های سخت اقلیم بهترین گزینه می باشند. حتی می توان برای بهتر شدن نمای خارجی در بدنه آن از چوب و یا دیگر مصالح ثانویه استفاده کرد.

کانکس نگهبانی کامپوزیتی

کانکس نگهبانی کامپوزیتی دارای نمای لوکس و زیبایی می باشد. که در کنار این زیبایی بسیار مقاوم و پایدار نیز می باشد. شرکت ها و سازمان هایی که ارباب رجوع و مشتریان آنها به محل مراجعه می کنند زیبایی و خاص بودن مجموعه برایشان اهمیت دارد. به همین خاطر کانکس کامپوزیتی را از میان گزینه های موجود انتخاب می کنند.

کانکس نگهبانی لوکس

در کانکس نگهبانی نسبت به نوع قبلی کمی پا را فراتر نهاده و با ایجاد تغییراتی در نمای کیوسک کامپوزیتی و اضافه نمودن چوب ترمو و نورپردازی های بدنه خارجی یک سازه زیبا و مجلل را خلق نموده. که مناسب برای مکان هایی مانند ورودی هتل ها، نمایشگاه ها و یا مجتمع های مسکونی می باشد. کانکس نگهبانی لوکس در انواع رنگ ها قابلیت تولید داشته اما بطور پیش فرض با رنگ زرد و نوک مدادی تولید می گردد.

کانکس نگهبانی سوپر لوکس

کانکس نگهبانی با ترکیب رنگ تیره و کنتراست طلایی به همراه چوب های طبیعی بکار رفته در نمای آن مناسب برای کاربرد های تشریفاتی و مکان هایی است که زیبایی در آنها از درجه اهمیت بالایی برخوردار بوده. مجتمع های مسکونی، اداری، تولیدی و نمایشگاه های بین المللی از جمله مهمترین کاربرد های این کانکس می باشد.

کانکس نگهبانی فانتزی

این محصول نوعی کانکس نگهبانی با طرح و رنگ های فانتزی بوده. که هر چهار گوشه آن بصورت منحنی می باشد. از نظر نوع مصالح بکار رفته مشابه محصولات کامپوزیتی و در دسته تولیدات لوکس کانکس ساز قرار دارد. این سازه مناسب برای سفارت خانه ها، شرکت ها، اداره جات و اماکن ورزشگاهی می باشد.

کانکس نگهبانی منحنی

در برخی موارد هم به دلیل زیبایی بیشتر و هم ایجاد دید حداکثری بصورت ۳۶۰ درجه استفاده از کانکس منحنی، نیم دایره و دایره ای شکل برای کاربری نگهبانی مناسب می باشد. که کانکس ساز نمونه ای تحت عنوان کانکس نگهبانی منحنی که دارای دو ضلع نیم دایره ای و دو ضلع تخت می باشد. را طراحی و تولید نموده است. این سازه به دلیل دارا بودن جزئیات اختصاصی و شرایط ساخت ویژه مانند نورد کاری آهن آلات و شیشه های سکوریت منحنی هزینه بالاتری را نسبت به کانکس های دیگر داشته اما در عوض دارای زیبایی و کارآمدی بیشتری می باشد.

نگهبانی چوبی

نوعی از سازه نگهبانی نیز وجود دارد. که نمای آن با چوب تزئین شده و بیشتر در مناطق سرسبز یا ورودی پارک ها از آن استفاده می شود. البته نوع ترکیبی کامپوزیت و چوب ترمو نیز وجود دارد که بسیار لوکس و برای مکان های تشریفاتی مانند هتل ها یا ورودی مجتمع های تجاری و اداری از آن استفاده می شود.

نگهبانی سایدینگ

استفاده از ورق های سایدینگ یا اصطلاحا طرح کانادایی در ساخت سازه های پیش ساخته بخصوص نوع های ویلایی رواج دارد .که در این محصول کانکس ساز از آنها برای ساخت کانکس نگهبانی سایدینگ بهره جسته است. اطلاعات بیشتر در باره این طرح را در صفحه کانکس سایدینگ می توانید مشاهده بفرمایید.

دکه نگهبانی

دکه های نگهبانی معمولا دارای ابعاد بزرگتری هستند. که برای شرکت ها و موسسات با پرسنل زیاد یا محل های پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد.که بتوان در آن دو یا سه نفر پرسنل برای کنترل بیشتر نیز مستقر نمود. مشخصات فنی دکه نگهبانی کانکس ساز مطابق نمونه های کامپوزیتی است. که ابعاد آن بجای ۲*۲ متر ۳*۲٫۴ متر بوده و از تکرار آن در اینجا پرهیز می کنیم.

تمامی محصولاتی که در این بخش آورده شد. جزء دکه نگهبانی می باشد که تشکیل شده از یک کانکس کوچک که به آن اتاق نگهبانی نیز می گویند. اما اگر منظور شما سازه های بزرگ است که برای زندگی شخص نگهبان با خانواده استفاده شود. به صفحه کانکس سرایداری مراجعه کنید. چرا که گاها این دو محصول را با یک نام شناخته و بجای یکدیگر استفاده می کنند. در حالی که کاربری، مشخصات فنی و امکانات داخلی آنها و همچنین ابعاد آنها کاملا با یکدیگر متفاوت است.

نگهبانی دست دوم

در بسیاری از پروژه کیوسک نگهبانی را پس از پایان عملیات ساختمانی خود به عنوان کانکس دست دوم بفروش می رسانند. و این سازه مجددا به چرخه خرید و فروش باز می گردد. پیمانکاران دیگر نیز که کارگاه های کوتاه مدتی را می خواهند تجهیز کنند. برای کاهش هزینه های اولیه کانکس نگهبانی دست دوم را خریداری و به محل خود منتقل می کنند. برای خرید دست دوم این کیوسک ها می توانید. با دفتر فروش کانکس ساز تماس تلفنی برقرار کرده و از کم و کیف آنها مطلع شوید.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword