کانکس نگهبانی کامپوزیت

کانکس نگهبانی کامپوزیت کانکس نگهبانی کامپوزیت کانکس نگهبانی کامپوزیت کانکس نگهبانی کامپوزیت کانکس نگهبانی کامپوزیت

کانکس نگهبانی کامپوزیت

کانکس نگهبانی کامپوزیت

کانکس نگهبانی کامپوزیت تولیدی گروه صنعتی کانکس ساز با نمای بسیار زیبا یکی از لوکس ترین کانکس ها است. استفاده از ورق های کامپوزیت در نمای این نوع کانکس است. که باعث زیبایی هرچه بیشتر آن و ایجاد رنگ بندی های بسیار متنوع و زیبا است. کاربری اصلی کانکس های کامپوزیتی بیشتر برای جاهایی می باشد که در معرض دید عموم بوده و مردم به آن توجه می کنند یا خدماتی دریافت می کنند. به همین دلیل برای حفظ پرستیژ فضای شهری یا شرکتی که قرار است. در آن خدماتی به مردم ارائه کند بهتر است نمای کانکس زیبا و شکیل باشد. کانکس نگهبانی کامپوزیت در ابعاد کوچک و بزرگ ساخته می شوند. 

کانکس ساز با داشتن تیم فنی قوی در زمینه ساخت انواع کانکس توانایی خود را در جهت طراحی و ساخت انواع کیوسک نگهبانی با نماهای مختلف اعلام می دارد. در طراحی نمای بیرونی کانکس می توان از نماهای مختلفی مانند کامپوزیت، نمای سایدینگ، نمای گالوانیزه فرم دار استفاده نمود.

کاربری کانکس نگهبانی کامپوزیت

کاربری کانکس نگهبانی کامپوزیت بیشتر برای موسسات دولتی، ورودی مجتمع تجاری، ورودی گمرک، عوارضی اتوبانها، دانشگاها، ورودی پارکینگ های طبقاتی و …. است. که در این مکان ها از کانکس نگهبانی کامپوزیت استفاده می نمایند. این نوع کانکس نگهبانی دارای نمای لوکس و زیبایی است. که در کنار این زیبایی بسیار مقاوم و پایدار نیز است. شرکت ها و سازمان هایی که ارباب رجوع و مشتریان آنها به محل مراجعه می کنند. زیبایی و خاص بودن مجموعه برایشان اهمیت دارد. به همین دلیل کانکس نگهبانی کامپوزیت را از میان گزینه های موجود انتخاب می کنند.

این سازه دارای نمای بسیار زیبا و لوکس است. که نمای این کانکس به علت مقاومت بالا در برابر باران و شرایط جوی و ضد حریق بوده بسیار مناسب بوده و اکثرا جهت استفاده در مقابل مراکز تجاری و گیت ورودی ادارت و موسسات مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع کانکس نگهبانی کامپوزیت

 • کانکس نگهبانی 1/50×1/50
 • کیوسک نگهبانی 1/50×200
 • کانکس حراست 200×200
 • کانکس نگهبانی کامپوزیت 2/50×2/50

مشخصات فنی

 • شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 160 یا 180 بصورت دورکلاف با تبر داخلی.
 • استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40و 80×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
 • هوک بلت کانکس: تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
 • پوشش خارجی بدنه: از ورق های کامپوزیت با ضخامت 4 میل با رنگبندی های مختلف .
 • پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( لمینیت-دیوارپوش آذران پلاستیک)
 • پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
 • عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
 • درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
 • تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان )، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
 • پوشش خارجی سقف: بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 0/5 جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون.

کاربرد

گاهی در ابتدای یک کوچه نیاز به این می باشد. که یک کانکس نگهبانی یا کیوسک نگهبانی قرار گیرد تا ورود و خروج ساکنین آن محل را کنترل کند.

گاهی نیز همین کانکس نگهبانی کامپوزیت در یک مجتمع مسکونی مورد نیاز می باشد که در ورودی مجتمع قرار گرفته و می تواند علاوه بر کنترل ورود و خروج، گاهی سرایدار ساختمان نیز می تواند در آن مستقر شده و در صورتی که ابعاد کانکس کمی متناسب باشد می تواند محل زندگی سرایدار ساختمان نیز در نظر گرفته شود.

کانکس نگهبانی همچنین می تواند در ورودی بیمارستان ها و دانشگاه ها به عنوان بخش حراست و نگهبانی مورد استفاده قرار گیرد. کیوسک های نگهبانی همچنین در بسیاری مراکز دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند. کیوسک های دیدبانی و حراست می توانند در زندان ها و به عنوان باجه دیدبانی در پادگان ها مورد استفاده قرار گیرند. کانکس نگهبانی به علت اینکه معمولا در ابعاد کوچکی طراحی و ساخته می شود. از قیمت مناسبی برخوردار بوده و می توان برای آن طرحی اجرا کرد. که در زیباسازی محیط اطراف نیز نقش به سزایی داشته باشد.

کانکس نگهبانی کامپوزیت می توانند در ابعاد یک متری، کانکس شش متری، کانکس چهار متری نیز اجرا شوند. در مورد نمای بیرونی این نوع کانکس می توان هر متریالی که مد نظر مشتری باشد با در نظر گرفتن قیمت کانکس نگهبانی استفاده کرد. کیوسک های نگهبانی داری سه ضلع پنجره خور ویک ضلع درب ورودی جهت اشراف کامل به محیط می باشد. که می توان با توجه به نیاز مشتری آن را طراحی نمود.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword