کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی پانلی کانکس نگهبانی پانلی کانکس نگهبانی پانلی کانکس نگهبانی پانلی کانکس نگهبانی پانلی کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی پانلی یکی دیگر از محصولات پر طرفدار کانکس ساز است. کانکس نگهبانی یا کیوسک های حراستی سازه های پیش ساخته در ابعاد کوچکی هستند. که در قسمت ورودی های شرکت ها، پارکینگ ها یا گاها محله ها نصب می گردد. و محل استقرار شخص نگهبان برای کنترل ورود و خروج به مجموعه است. البته برخی از آنها به علت بزرگ بودن مجموعه و زیاد بودن پرسنل حراستی ممکن است کمی بزرگتر از یک کیوسک 2*2 باشند. اما پر کاربردترین آنها ابعاد 2 متر مربعی آن است.

کاربری این نوع کانکس جهت اسکان نگهبان در مناطق شرجی و بسیار سرد بوده و برای ثابت نگه داشتن دما و جلوگیری از بروز سرما و گرما از این متریال جهت ساخت آن استفاده می گردد. با توجه به اینکه ساندویچ پانل با فوم پلی یورتان یکی از بهترین گزینه جهت ساخت کیوسک نگهبانی در مناطق سرد و بسیار گرم است استفاده می گردد.

انواع کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی ۱٫۵۰×۱٫۵۰

کیوسک نگهبانی ۱٫۵۰×۲

کانکس حراست ۲×۲

کانکس نگهبانی کامپوزیت ۲٫۵۰×۲٫۵۰

مشخصات فنی

شاسی کف از IPE نمره ۱۴ بصورت کلاف دور با تیر ریزی داخلی از ناودانی نمره 10 جهت استحکام کف کانکس.

اسکلت (structure ) کانکس از پروفیل های استاندارد 40×40 ، 80×40 با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس و علاوه بر آن 4 عدد ناودانی آهنی نمره 10 که بر روی شاسی جوش داده می گردد. که بتوان کانکس را با جرثقیل جابه جا نمود.

استراکچر فلزی و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلمتر با اجرای ضد زنگ (طوسی) با رنگ آمیزی کامل.

پوشش خارجی و داخلی کانکس نگهبانی پانلی دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک به ضخامت 5/0 میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتی متر با دانسیته 2±40کلیوگرم در متر مکعب میباشد.

پوشش داخلی کف کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت 18 میل واترپروف با مارک فارلین پلکس یا کریندو به همراه کفپوش درج یک (وینی فلکس آلمانی) بهمراه قرنیز 5 سانتیمتر.

درب های بیرونی و داخلی و پنجره های کانکس نگهبانی پانلی از نوع UPVC با مارک ویستا بست بهمراه یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن.

تاسیسات برقی کانکس با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان)، کلید و پریزها، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند، سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2،4،5 و 6 است. و برای سرمایش و گرمایش یک ورودی جدا بهمراه کلید مینیاتوری A 32 با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.

فلاشینگ و گاتر آب با استفاده از ورق های خم شده به ضخامت 5 سانتی متر، از نوع پیش رنگ کوره ایی به همراه لوله های پولیکا بهمراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف.

اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف کانکس نگهبانی پانلی از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم اجرا می گردد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword