کانکس نگهبانی سایدینگ

کانکس نگهبانی سایدینگ کانکس نگهبانی سایدینگ کانکس نگهبانی سایدینگ کانکس نگهبانی سایدینگ کانکس نگهبانی سایدینگ

کانکس نگهبانی سایدینگ

کانکس نگهبانی سایدینگ

کانکس نگهبانی سایدینگ یکی دیگر از محصولات کانکس ساز است. استفاده از ورق های سایدینگ یا اصطلاحا طرح کانادایی در ساخت سازه های پیش ساخته بخصوص نوع های ویلایی رواج دارد. که در این محصول کانکس ساز از آنها برای ساخت این کانکس نگهبانی بهره جسته است. اطلاعات بیشتر در باره این طرح را در صفحه کانکس سایدینگ می توانید مشاهده بفرمایید.

ما اولین تولید کننده کانکس سایدینگ در ایران هستیم. و یکی از پر فروش ترین کانکس هایی که با استقبال بسیار بالایی برخوردار است کانکس نگهبانی سایدینگ است. همانطور که از نام این کانکس پیداست این کانکس برای سیستم نگهبانی و حراستی که با نمای سایدینگ است. لازم بذکر است به دلیل زیبای این کانکس اکثرا در مراکزهای خاص و یا سفارت ها و یا پارک ها از این کانکس بسیار استفاده می گردد.

کاربری اصلی کیوسک های سایدینگ بیشتر برای جاهایی است. که در معرض دید عموم بوده و مردم به آن توجه می کنند. یا خدماتی دریافت می کنند. به همین دلیل برای حفظ پرستیژ فضای شهری یا شرکتی که قرار است. در آن خدماتی به مردم ارائه کند بهتر است نمای کانکس زیبا و شکیل باشد. استفاده از ورق های سایدینگ یا اصطلاحا طرح کانادایی در ساخت سازه های پیش ساخته بخصوص نوع های ویلایی رواج دارد.

کانکس نگهبانی چیست؟

کیوسک هایی که در روی برجک یا روی زمین قرار دارند. و دارای یک پنجره در هر ضلع است را کیوسک نگهبانی می گویند. بر اساس نوع کاربری آنها دارای اشکال مختلف هستند. مانند شش ضلعی مربع و مستطیل. این کیوسک ها همگی دارای پنجره های بزرگ می باشند. که نگهبان به راحتی بتواند به اطراف تسلط داشته باشد. کیوسک های نگهبانی در پروژه ها، ادارات و سازمانهای دولتی و خصوصی، مجتمع های مسکونی و تجاری، پارک ها و حتی در بعضی از مجتمع های تفریحی به عنوان کیوسک فروش بلیط از آن استفاده می گردد.

مشخصات فنی کانکس نگهبانی سایدینگ

  • استراکچر فلزی با پروفیل های آهنی بضخامت 1/5 میلیمتر و شاسی تیر آهن 16 بصورت دورکلاف.
  • بدنه خارجی کانکس نگهبانی سایدینگ با ورق های طرح سایدینگ بضخامت 40%میلیمتر.
  • پنجره ها از نوع دوجداره یو پی وی سی در سه طلع سازه.
  • درب آلومینیوم سنگین پیش رنگ شده سفید.
  • عایق جداره ها از نوع پلی استایرن بضخامت 4 سانتیمتر.
  • دیوار پوش داخلی کانکس از نوع پی وی سی روکش دار طرح چوب.
  • کف از نوع تخته چند لایه ضد آب با کفپوش طرح پارکت پی وی سی.
  • چراغ های روشنایی تونلی برای خارج کانکس نگهبانی سایدینگ به همراه سیم کشی برق، تلفن با فیوز مینیاتوری استاندارد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

مطالعه مقالات مشابه:

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword