کانکس نمایشگاهی

کانکس نمایشگاهی کانکس نمایشگاهی کانکس نمایشگاهی کانکس نمایشگاهی کانکس نمایشگاهی کانکس نمایشگاهی

کانکس نمایشگاهی

کانکس نمایشگاهی

کانکس نمایشگاهی یکی دیگر از محصولات کانکس ساز می باشد. در هنگام برگزاری نمایشگاه های سالانه در اصناف مختلف، معمولا هر شرکت مطابق با فضایی که در اختیار دارند. همچنین با توجه به ویژگی های برند خود، اقدام به طراحی و ساخت غرفه خویش می نماید. در این میان دو مشکل کلی وجود دارد. که یکی از آنها زمان کم برای ساخت غرفه است. و دیگری هزینه های بالای آن می باشد. چرا که این غرفه فقط برای چند روز و به مدت برگزاری نمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. پس از آن باید تخریب شود.

این دو چالش باعث شده بسیاری از شرکتها برای ارائه محصولات خود، بجای ساخت غرفه به صنعت پیش ساختگی و محصولی بنام کانکس نمایشگاهی بیایند. این راهکار به راحتی دو مشکل ذکر شده را برطرف می کند. شرکتها می توانند با یکبار هزینه برای ساخت غرفه خود، آن را بارها در نمایشگاه های مختلف، مورد استفاده قرار دهند. و از این طریق صرفه جویی زیادی در ساخت غرفه نمایشگاهی خود انجام دهند.

کاربرد کانکس نمایشگاهی

همانگونه که پیش تر نیز به آن اشاره شد. برای برگزاری نمایشگاه های مختلف معمولا زمان ساخت غرفه شرکت کنندگان بسیار کم است. و این کمبود زمان باعث می شود بسیاری از طرح های زیبا و کارآمدی که نیازمند صرف زمان بیش از یک هفته را دارند نتوان اجرا نمود. از طرفی هزینه های بالای ساخت غرفه، پس از اتمام مدت زمان برگزاری نمایشگاه از بین می رود. که اگر صاحب غرفه بخواهد در شهر های دیگر و یا حتی سال بعد دوباره در این مراسم شرکت کند، مجبور خواهد بود تمامی این هزینه ها را از ابتدا متحمل شود.

از این رو استفاده از کانکس نمایشگاهی ایده ای مشکل گشا برای این شرکتها است. چرا که از مدتها قبل زمان برای طراحی و برسی های فنی آن را داشته و پس از اتمام نمایشگاه می توانند کانکس خود را با تمام وسایل به محل مورد نظر خود انتقال دهند. و در شهر ها و مراسم دیگر و حتی سال های بعد نیز مورد استفاده قرار دهند. بدون اینکه نیاز به صرف هزینه های مجدد و همچنین صرف زمان جهت طراحی و ساخت غرفه خود داشته باشند.

انواع کانکس نمایشگاهی

بطور عمومی نمایشگاه ها در دو حالت روباز و سقف دار برگزار می شوند. کانکس نمایشگاهی نیز برای دو حالت سیار یا همان چرخدار و حالت ثابت در نظر گرفته می شوند. که نوع ثابت به وسیله جرثقیل از زمین بلند و با ماشین آلات باری به محل های دیگر منتقل می شود. اما نوع سیار با اتصال به یک خودروی کشنده بطور دائم می تواند در محل جابجا شود. نوع سیار آن دارای ابعاد کوچکتر و برای محصولات کوچکتر استفاده می شود. اما نوع ثابت معمولا ابعاد بزرگتر و گاها حتی بصورت دوقلو مشابه روشی که در ساخت کانکس ویلایی استفاده می می باشد. البته نوع ثابت پرکاربردترین آن است. و از نوع سیار بیشتر در مورد غرفه های فروشگاهی برای ارائه مواد خوراکی در هنگام برپایی نمایشگاه به مراجعین استفاده می شود.

کانکس نمایشگاهی پیش ساخته

در برخی موارد شرکتها، مجوز لازم برای حضور در نمایشگاه را دیر دریافت می کنند. یا در زمان نا مناسبی از برنامه برگزاری نمایشگاه مطلع می شوند. که دیگر زمان کافی برای طراحی و ساخت غرفه خود را ندارند. در چنین شرایطی استفاده از کانکس نمایشگاهی پیش ساخته برای ایشان بسیار مناسب است. و در مدت کمتر از یک روز می توانند یکی از کیوسک هایی که شرکت کانکس ساز از قبل طراحی و تولید نموده است. به گونه ای که دارای کاربری نمایشگاهی و مطابق با شرایط استفاده اکثر شرکتها می باشد. را تهیه کرده و به محل مورد نظر خود انتقال دهند. کانکس ساز در این زمینه و برای حل چنین مشکلاتی که گاها برای شرکتها پیش می آیند. چند نمونه از کانکس نمایشگاهی پیش ساخته را با رنگ ها و طرح های مختلف تولید نموده ایم. بارها در شرایطی که زمان کافی وجود نداشت. به کمک شرکت های مختلف برای حضور در نمایشگاه آمده است.

طراحی و ساخت

نحوه سفارش و خرید کانکس نمایشگاهی به این صورت است که معمولا ابتدا سفارش طراحی آن را داده تا شرکت کانکس ساز با توجه به کاربری و نیاز شما طرحی را آماده و پس از کسب تایید از طرف خریدار کار به مرحله تولید می رود. کل این فرآیند معمولا بین ۱۵ تا ۳۵ روز با توجه به شرایط طراحی کانکس و ابعاد کانکس نمایشگاهی زمان نیاز دارد.

پیشنهاد می کنیم به دلیل کمبود زمان تجهیز و مدت برگزاری مراسم، حداقل یک تا دو ماه زودتر ثبت سفارش خود را برای طراحی و ساخت کانکس نمایشگاهی انجام دهید. چرا که زمان برگزاری نمایشگاه قابل تمدید نیست. در اکثر مواقع بین ۳ روز تا یک هفته می باشد. حال اگر ساخت سازه به اتمام نرسیده باشد، پس از برپایی و اتمام مراسم دیگر کاربردی نخواهد داشت.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره ۰۹۱۲۱۸۸۶۸۹۶ تماس حاصل فرمایید. 

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword