کانکس نانوایی

کانکس نانوایی کانکس نانوایی کانکس نانوایی کانکس نانوایی کانکس نانوایی کانکس نانوایی

کانکس نانوایی

کانکس نانوایی

کانکس نانوایی یکی دیگر از محصولات پر کاربرد کانکس ساز می باشد. یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین انواع کانکس می باشد. که در سال های اخیر بسیاری از افراد به سمت استفاده از این کانکس ها جهت کسب روزی و درآمد خود روی آورده اند. این مدل از کانکس ها با داشتن امکانات فوق العاده خود، تمام خدمات یک نانوایی را ارائه داده و سبب ایجاد نانوایی سیار می شود. استفاده و کاربرد این مدل از کانکس ها در مناطق دور افتاده، زلزله زده، روستاها و مناطق محروم شهر، بسیار بیشتر می باشد. از نظر طراحی و معماری این کانکس ها از بخش های مختلف همچون انبار مواد اولیه، اتاق استراحت و تانکر آب مورد نیاز و غیره تشکیل شده است.

همواره نان از دیرباز عضوی ثابت از سفره های ایرانیان بوده است. که دارای جایگاهی ویژه و به نوعی فرهنگی نیز در سنت مردم این کشور می باشد. هر شهری بنا به سنت ها و آئین خود دارای نان مخصوص به خود می باشد. امروزه با مکانیزه شدن صنعت نان، کمی پخت و پز محلی و سنتی آن، تحت شعاع این صنعتی شدن قرار گرفته است. با این حال بعلت مزایای فراوانی که در نان های سنتی وجود دارد. مردم همچنان خواهان آن هستند. و هر شهری در جهت حفظ فرهنگ های بومی خود، تلاش می کند تا صادر کننده آن باشد.

حال برای عرضه این محصول در سطح شهرهای مدرن امروزی نیاز به یک فضای مشخص است. که کانکس نانوایی برای این منظور طراحی و تولید شده است. تا هم فضایی ویژه برای عرضه این محصولات بوده و هم به گونه ای در دید عموم قرار گیرد. تا متقاضیان از وجود چنین خدماتی مطلع شوند.

انواع کانکس نانوایی

 • یکی از آنها در واقع فقط عرضه نان را انجام می دهد. و پخت آنها در محل های دیگری انجام می شوند. در این حالت معمولا داخل این کانکس تشکیل شده از ویترین های شیشه ای و قفسه های نان به همراه یک کانتر فروش که خریداران به داخل کانکس مراجعه کرده و پس از انتخاب نان مورد نظر خود هزینه آن را به صندوق پرداخت می کنند. در این نوع کانکس فروشگاهی معمولا تنوع نانی که عرضه می شود. بیشتر بوده و ممکن است چندین نوع نان را همزمان ارائه کنند.
 • نوع دیگری از این کانکس نیز وجود دارد. که هم فرآیند پخت و هم هم فروش نان در آنجا صورت می گیرد. در این حالت سازه از دو بخش اصلی مطبخ و صندوق فروش تشکیل می شود. که بیشتر از ۸۰ درصد فضای داخل به بخش پخت نان اختصاص می یابد. و فقط بخش کوچکی برای صندوق در نظر گرفته می شود. در این حالت مشتریان از جلوی درب سازه، نان مورد نظر خود را انتخاب و خریداری می کند. و دیگر مانند حالت قبلی فضایی برای مراجعه به داخل برای خریداران وجود ندارد. در این نوع معمولا یک درب پشتی نیز برای ورود آرد و تجهیزات وجود دارد. و توجه به نظافت نیز از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

کانکس نان فانتزی

نان فانتزی نیز یکی از موارد مصرف خانوار های امروزی گشته که برای انواع ساندویچ های خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس نان فانتزی نیز مانند نانوایی نوع اول فقط جهت عرضه این محصول بوده و در کنار آن نیز معمولا نان های رژیمی و سنتی را نیز بفروش می رساند. که خود روشی موثر در شناسایی انواع نان های محلی و بومی منطقه به شهر نشین ها محسوب می گردد.

کاربرد کانکس نانوایی

 • از این کانکس معمولا برای عرضه نان های محلی و فانتزی در شهر های مدرن و در میان گذر های پر رفت و آمد استفاده می شود.
 • در مجموعه های بزرگ مانند پادگان ها یا دانشگاه ها نیز گاها بری طبخ نان مورد نیاز مجموعه اقدام به تهیه و تجهیز این کانکس از نوع دوم که در آن فضایی برای طبخ وجود دارد استفاده می گردد.
 • همچنین در موارد فوریتی، مانند زمان وقوع زلزله در شهرهای آسیب دیده است. نیز جهت عرضه نان به ساکنین محله که ساختمانها بناهایشان تخریب و واحد های تجاری و تولید کننده نان آنها از کار افتاده است. معمولا از این سازه استفاده می شود.

مشخصات فنی

 •  نمای بیرونی: نمای بیرونی این کانکس از ورق های نسوز بسیار مقاوم و با کیفیت طراحی شده است. که این امر سبب بالا رفتن عمر مفید این محصول شده است.
 • ضد زنگ و رنگ بودن: آن نیز از دیگر مشخصات این کانکس می باشد.
 • عایق بندی: برای عایق بندی این مدل از کانکس از موادی مانند پشم سنگ پانلی استفاده می شود.
 • اندازه و مساحت: با توجه به این موضوع که در این فضا به کسب و کار و تولید نان مورد نیاز مردم پرداخته خواهد شد، مساحت های این کانکس ها کمی بزرگ تر از سایر کانکس ها می باشد.

خرید کانکس نانوایی

برای خرید کانکس می توانید به راحتی از وب سایت کانکس ساز اقدامات لازم را انجام دهید. شما می توانید با مشاهده نمونه های مختلفی که به حضورتان ارائه شده است. یکی از آن ها را انتخاب نموده و سفارش دهید. همچنین می توانید در صورت عدم پسند نمونه های ارائه شده ما، مدل و کانکس مورد نظر خود را اعلام نموده و از منوی پیش فاکتور ساخت کانکس خود را ارسال کنید. تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

بسیاری از افراد نگرانی های زیادی از بابت کارکرد این مدل از کانکس ها دارند. و تصور آنها بسیار متفاوت می باشد. این در حالی است که طراحان کانکس های نانوایی سعی بر آن داشته تا تمام امکانات موجود در داخل یک نانوایی واقعی را در درون این کانکس ها جای دهند. تا افراد بتوانند به راحتی به پخت و عرضه نان مورد نیاز جامعه بپردازند.

قیمت کانکس نانوایی

قیمت این کانکس نیز با توجه به عوامل بسیار زیادی تعیین و مشخص می شود. که از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت این مدل از کانکس ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع تجهیزات به کار رفته در درون آن
 • اندازه مساحت کلی کانکس
 • نوع سازه ای که در ساخت آن بکار رفته است
 • سفارشی بودن آن

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

مطالعه کنید:

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword