کانکس مهد کودک

کانکس مهد کودک کانکس مهد کودک کانکس مهد کودک کانکس مهد کودک کانکس مهد کودک کانکس مهد کودک

کانکس مهد کودک

کانکس مهد کودک

کانکس مهد کودک یکی دیگر از محصولات تخصصی کانکس ساز می باشد. مشاورین و روانکاوان بر این باورند که در روش های نوین تربیت کودکان متدها و توصیه های مختلفی از طرف کارشناسان این حوزه ارائه شده است. که با ایجاد حس استقلال نسبی در کودک می توان حس مسئولیت پذیری و حتی خلاقیت را در آنها افزایش داد. کودک باید در سنین مختلف (دختران تا سن ۹ سال و پسران تا سن ۱۰ سال) وارد حوضه استقلال گردند.

به این ترتیب بازی های کودکانه مختلفی از جانب مشاوران و روانکاوان کودک ادا گردیده است. که یکی از آنها ایجاد فضای یک خانه مستقل کوچک برای کودکانه می باشد. از این طبق کودکانه در خانه کوچ خود حس استقلال را در خود تجربه کرده و در سن نوجوانی در جامعه بصورت مستقل و خودکفا عمل می کند. از این رو کانکس ساز با توجه به نیاز جامعه به کودکان مستقل، با بهره گیری از دانش مشاوران زبده خانه کوچکی را اجرا نموده که نام آن را کانکس مهد کودک نیز نامیده است. کانکس مهد کودک با توجه به سن کودکان در ابعاد مختلف، طراحی و ساخته می شود. که خود این موضوع دارای ویژگی های مختلفی است که ما به آن می پردازیم.

مشخصات فنی

کانکس مهد کودک از نظر تنوع به گونه های مختلفی تقسیم شده که ابعاد آنها و محل استفاده از آنها متفاوت است. اما آنچه در همه آنها مشترک بوده داشتن یک اتاق کلی است. که گاهاً در نوع های بزرگ ممکن است یک اتاق فرعی دیگر و یک تراس ورودی و سقف شیبدار نیز در آن تعبیه شود که مشخصه یک خانه کوچک است. در برخی مواقع نیز طراحی این کانکس به گونه ای فانتزی و با اشکال مختلفی مانند کشتی یا نقاشی های کودکانه می باشد.

معمولاً سطح کف این سازه در حدود ۱۵ سانتیمتر به کمک پایه از زمین بالاتر بوده که باعث می شود. حیوانات و جانوران موجود در باغ نتوانند به داخل آن راه پیدا کنند.

ارتفاع سقف کمی کوتاه تر از یک کانکس مسکونی برای افراد بزرگسال است. چرا که نباید فراموش کنیم این خانه یک کودک است. و باید ابعاد، اندازه ها، رنگ ها و دکوراسیون داخل آن مطابق با سلیقه کودکان باشد. تا احساس متفاوت تری نسبت به خانه بزرگسالان به آنها بدهد که این همان حس هویت درون فضا می باشد.

حتی می توان جهت فضای مهد و کودک از کانکس بزرگتر با فضای مناسب جهت آموزش نیز استفاده کرد. یا جهت بزرگتر کردن فضای آموزش کودکان گاهی مسئولین تصمیم می گیرند که بخشهای مشاع ساختمان را با ایجاد کردن این سازه در بام یا حیاط و یا حیاط خلوت نیز انجام دهند. در این خصوص کانکس ساز با بهره گیری از متد روز در خصوص ساخت این محصول در خدمت شما می باشد.

امکانات رفاهی کانکس مهد کودک

امکانات درون کانکس مهد کودک کاملا انتخابی و در گروه های سنی مختلف نیز با یکدیگر متفاوت است. ممکن است حتی برای بازی کودکان در جلوی درب ورودی تراس بزرگ همراه با باغچه وجود داشته باشد. یا اسباب بازی هایی مانند سرسره و تاب نیز بعنوان متعلقات سازه در این تراس و یا حتی جلوی درب این سازه با فاصله کمی از آن نصب گردد. پنجره، پرده، سیستم روشنایی، زنگ درب از دیگر جزئیات بکار رفته برای ایجاد حس یک خانه واقعی در ساختار این سازه است. همچنین در اکثر مواقع برای امنیت بیشتر کودک از تعبیه آشپز خانه یا وسایل احتراق مستقیم، مانند گاز درون این سازه ها صرف نظر می شود.

مزایای کانکس مهد کودک

زمانی که وارد حیطه تربیت کودک و نوع شکل گیری نوع شخصیت کودکان می شویم. خود را در دنیایی بزرگ می یابیم و متوجه می شویم که شخصیت یک انسان از دوران طفولیت شکل می گیرد. و ما جهت کیفیت بهبود شخصیت اینکه از کودکی فرزندان دارای یک فضای مستقل به مانند یک خانه کوچک باشند. باعث می شود تا به مواردی مانند نظافت، نگهداری و مرتب نمودن فضای زندگی خود اهمیت بیشتری دهیم. و تاثیرات روانشناسانه مثبتی بر روی آنها بگذارد.

این کانکس در واقع یک خانه کوچک است. که فرزندان ما اصول نگهداری از یک خانه را در دوران کودکی خودآموخته و وارد حوضه استقبال فردی می شوند. و باعث می شود در سنین جوانی و بزرگسالی توان اداره یک خانواده یا یک مجموعه کاری را به خوبی داشته باشند. چرا که پیش زمینه های آن از دوران کودکی در آنها به وجود آمده است.

این موضوع دارای ویژگی های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نیز هست. و ما جهت کیفیت بهبود شخصیت کودکان می بایست از دوران طفولیت، با بهره گیری از متد های مشاوران جهت استقلال کودکان از کانکس مهد کودک استفاده کنیم. که  کانکس ساز در این خصوص در خدمت مشاوران عزیز می باشد. می توانیم در این خصوص یادی کنیم از مهد کودک یاس، مهد کودک نیاکان، مهد و کودک مهر و ماه.

مواد تشکیل دهنده

معمولاً کانکس مهد کودک را از چوب می سازند. ولی می توان در نمای این سازه نیز ساختار شکنی نیز انجام داد. و آن را با مواد و متریال همچون ورق های رنگی و کامپوزیت و یا حتی ساندویچ پانل ساخت.

جهت استحکام این سازه، اسکلت آن را با پروفیل های آهنی تولید می کنند.

چوب های بکار رفته در نما، طوری طراحی شده است. تا اگر کودکان بخواهند، خود بتوانند به راحتی سقف و دیواره های خارجی خانه خود را رنگ آمیزی و از این کار لذت ببرند.

در کل این سازه، به لحاظ اجرای و متریال با دید متناسب و با روحیات مسوولین، مشاوران، کودکان و حتی اولیا اجرا گردد. که در این خصوص طرحان و معماران کانکس ساز شما را بیشتر راهنمایی خواهند کرد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

مطالعه کنید:

کانکس زمین بازی کودک

تجهیزات کانکس

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword