کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی کانکس مطبوعاتی کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی یکی دیگر از محصولات پر کار برد کانکس ساز می باشد. این کانکس یکی از نمونه محصولاتی است. که در سطح شهر کاربرد فراوانی دارد. اگر کمی توجه داشته باشید. در بخش های مختلف شهر شکل های مختلف دکه مطبوعاتی کتاب فروشی و روزنامه فروشی را مشاهده خواهید کرد.

کانکس مطبوعاتی در ابعاد متفاوت و با توجه به نیاز و کاربری مشتری ساخته شده و گاهی جهت فروش تنقلات و حتی چیزی شبیه سوپرمارکت تجهیز می شود. گاهی نیز این کانکس ها جهت اطلاع رسانی و راهنمایی عابرین در معابر یا محل برگزاری نمایشگاه ها تعبیه می شوند. و نام کانکس اطلاع رسانی یا کانکس اطلاعات را به خود می گیرند.

این کانکس طرح های مختلفی داشته و قابل ساخت با نماها و متریال متفاوت می باشد. می توان در نمای خارجی کانکس مطبوعاتی از ورق گالوانیزه، نمای کامپوزیت یا حتی شیشه سکوریت استفاده کرد. حتی می توان برای این کانکس یک عدد پیشخوان در نظر گرفت که روزنامه ها و مجلات را روی آن جهت فروش و نمایش قرار داد.

کانکس مطبوعاتی کانکس ساز از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده و به گونه ای طراحی و ساخته شده اند. که در معرض باران و برف هیچ آسیبی به کانکس وارد نمی شود.

انواع کانکس های مطبوعاتی

دکه گل فروشی

دکه مطبوعات

ساخت انواع کیوسک و دکه

ساخت روزنامه فروشی

 دکه مطبوعات

روزنامه فروشی

کاربرد کانکس مطبوعاتی

این کانکس جهت استفاده فروشگاه ها و مغازه داران، فضاهای باز نمایشگاهی، نمایشگاه های سیار، نمایشگاههای خیابانی، نمایشگاههای موقت، سازمان میادین میوه تره بار، بازار روز و خیابانها جهت فروش روزنامه، مجلات، کتاب و انواع کالاهای مصرفی و سایر خدمات می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

این کانکس از نمونه کانکس هایی است که در سطح شهر بسیار کاربرد دارد. این کانکس ها در ابعاد مختلف و بیشتر به شکل سفارشی برای نیازهای مختلف تولید می شود. عمده نمونه هایی که از این کانکس ها دیدیم. با نام دکه روزنامه فروشی و یا سوپر مارکت ها هستند. که به دلیل اینکه در محیط های عمومی و شلوغ مورد استفاده قرار می گیرند. باید دارای عایق حرارتی باشند. و در مقابل عوامل محیطی مقاوم می باشد. یکی از ویژگی هایی که باید برای این کانکس ها تعبیه شود. یشخوان مخصوص چیدن روزنامه و مجلات است.

کانکس ساز با توجه به درخواست مشتریان این نوع کانکس ها را متفاوت با یکدیگر از نظر محل قرارگیری روزنامه و مجله همچنین جایگاه تنقلات و حتی یخچال فروشگاهی، تلاش کرده تا بخشی از نیاز بازار را تامین نماید. تلاش ما تولید کانکس با بهترین کیفیت و مقاوم در برابر باران، برف و آسیب های فردی است و همچنین این کانکس ها عایق حرارتی هستند. و در آنها مکانهایی برای قرار دادن وسایل گرم کننده و سرد کننده قرار داده شده است.

این کانکس دارای کاربری فراوانی بوده و در بخش های مختلف شهر بصورت دکه روزنامه فروشی دایر می باشد. و با توجه به نیاز مشتریان ساخته و گاهی اوقات جهت فروش تنقلات تجهیز می گردد. این سازه با نمای کامپوزیت، با نما فایبرگلاس و حتی  شیشه ایی ساخته می گردنند.

نمای کانکس مطبوعاتی

کامپوزیت

سایدینگ

ساندویچ پانل

ترموود

سمنت برد

ساده با نمای ورق

سنتی

شما این محصول را همچنان در میادین و چهار راه ها می بینید. که ما به دو نوع آن می پردازیم از همه پر مخاطب تر است.

کانکس مطبوعاتی ساده با نمای ورق

شاید کلمه کیوسک روزنامه یا دکه روزنامه فروشی در ذهن شما نمای قدیمی از یک کانکس با نمای ورق را ایجاد کند. درست است این همان کیوسک مطبوعاتی معمولی با نمای ورق است. که ما در این بحث به نحوه اجرا و جزئیات آن می پردازیم.

کیوسک مطبوعاتی ساده با نمای ورق از هزینه کمتری برخوردار هستند. و مواد تشکیل دهنده آنها از جنس بدنه خارجی این کانکس از نوع ورق گالوانیزه پیش رنگ کوره ای می باشد. که توسط پیچ های سر مته ای به اسکلت سازه متصل می شوند.

مشخصات فنی

شاسی آن از جنس تیر آهن IPE نمره ۱۴ تا ۸ بصورت کلاف دور یا موازی قابل اجرا بوده و بنا به سفارش نوع آن قابل انتخاب می باشد.

اسکلت آن از پروفیل های آهنی ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ به ضخامت ۲ میلیمتر بوده که توسط جوش ممتد به یکدیگر متصل و در نهایت با ضد زنگ پوشش داده می شوند.

قسمت بازشوی بزرگ آن هم با پنجره دوجداره بازشو و هم با شیشه سکوریت بنا به سفارش قابل اجرا می باشد.

برای حفاظت از سازه در برابر سرقت نیز هم حفاظ هایی به صورت نرده آهنی و هم صفحه هایی از ورق آهنی به ضخامت دو میلیمتر بصورت کشویی می توان برای آن در نظر گرفت.

کیوسک مطبوعاتی معمولی نیز دارای سیم کشی برق بصورت رو کار به وسیله داکت های استاندارد و قرار گیری کلید و پریز در محل های مورد نیاز می باشد.

برای روشنایی سازه از داخل روی سقف آن چراغ مهتابی و از بیرون چراغ تونلی با حباب ضد آب نصب می گردد.

کانکس مطبوعاتی کامپوزیت

نمای بیرونی این کانکس از کامپوزیت آلومینیومی است. که ما در کانکس کامپوزیت این نوع محصول و مواد تشکیل دهنده آن را کاملاً توضیح دادیم.

مشخصات فنی

درب و پنجره این کانکس از UPVC دوجداره با یراق آلات استاندارد ایرانی درجه یک می باشد. که تمام قسمت های باز شو جهت فروش محصول می تواند از کرکره برقی یا ساده استفاده گردد.

اسکلت از پروفیل های رایج در بازار با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد.

شاسی تیرآهن از IPE نمره ۱۴ الی ۱۶ بر اساس متراژ کانکس متغیر است.

سیستم برق کشی این کانکس بصورت روکار است. که بخش اصلی آن از داخل قرنیزهایی که نقش داکت را نیز ایفا می کنند. عبور کرده و توسط داکت های استاندارد به یک فیوز مینیاتوری جهت حفاظت از مدار متصل شده است.

روشنایی توسط تایل مهتابی که بر روی سقف نصب گردیده تأمین می شود.

روشنایی بیرون توسط هالوژن های LED که بر روی تاج کانکس نصب شده تأمین می گردد.

نمای داخلی از PVC طرح چوب قابل شستشو که با زیر کوبی تخته جهت اتصال بهتر استفاده می گردد.

عایق از پلی استایرن ۴ سانتیمتری با دانسیته مجاز می باشد.

کف کانکس یا می توان از تخته کف ۱۸ میل ضد آب مالزی رزین شده باشد. یا از سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات ماسه و سیمان اجرا گردد.

ابعاد کانکس مطبوعاتی کامپوزیت

اصولاً ابعاد این کانکس از ۲٫۴۰×۳ شروع می شود. الی ۲٫۴۰×۶ که گاهاً دیده شده عرض کانکس کامپوزیت تا ۳ متر متغیر است و طراحی و تیپ این کانکس ها در شرکت کانکس ساز انجام می پذیرد.

خرید کانکس مطبوعاتی

شما می توانید در زمان خرید این کانکس  از شرکت کانکس ساز طرح امکاناتی مانند مکان قرار گرفتن روزنامه و مجله و همچنین جایگاه تنقلات و حتی یخچال فروشگاهی را مشاوره بگیرید.

کانکس های اطلاعات موجود در مکانهای عمومی نیز جزئی از کانکس فروشگاهی به شمار می آیند.

کانکس های مطبوعات کامپوزیت تولید کانکس ساز با بهترین کیفیت و مقاوم در برابر باران، برف و آسیب های فردی ساخته شد اند.

همچنین این کانکس ها عایق حرارتی هستند. و در آنها مکانهایی برای قرار دادن وسایل گرم کننده و سرد کننده قرار داده شده است.

کانکس های مطبوعاتی ساندویچ پانل

از جمله کانکس هایی است که بیشتر در کنار خیابان ها دیده می شود. و بیشتر برای فروش روزنامه، گل، بلیط و… استفاده می شود.

این سازه از نمونه کانکس هایی است که در سطح شهر بسیار کاربرد دارد.

این کانکس ها در ابعاد مختلف و بیشتر به شکل سفارشی برای نیازهای مختلف تولید می شود.

این کانکس از کانکس های پر کاربرد در سطح شهر می باشند. این نوع کانکس ها دارای محلی برای قرار دادن روزنامه ها می باشد. که به آن پیشخوان می گویند.

کانکس های اطلاعات نیز در نمایشگاه ها و در قسمت های مختلف شهر برای اطلاع رسانی استفاده می شود.

تمامی این کانکس ها دارای عایق حرارتی می باشند. و در مقابل عوامل محیطی مقاوم می باشد. از این کانکس حتی می توان به جای یک سوپر مارکت کوچک استفاده نمود.

کانکس های مطبوعات ساندویچ پانل تولید کانکس ساز با بهترین کیفیت و مقاوم در برابر باران، برف و آسیب های فردی ساخته شده اند.

همچنین این کانکس ها عایق حرارتی هستند. و در آنها مکانهایی برای قرار دادن وسایل گرم کننده و سرد کننده قرار داده شده است.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword