کانکس مسکونی ترموود

کانکس مسکونی ترموود

کانکس مسکونی ترموود

کانکس مسکونی ترموود

کانکس مسکونی ترموود یکی دیگر از تولیدات گروه صنعتی کانکس ساز است که یک نوع سازه پیش ساخته برای سکونت می باشد. که دارای دو حالت کلی، یکی سکونت گاه سرایداری و کوچک و دیگری مانند ویلای پیش ساخته و لوکس می باشد. که دارای اتاق بندی های متفاوت و ابعاد بزرگتری است. از این کانکس ها بعنوان خانه مسکونی و سکونت گاه ییلاقی استفاده می شود.

دلیل استفاده از این نوع متریال در نما ایجاد سازه ای زیبا و هماهنگ با محیط های طبیعی می باشد. همچنین در بعضی مواقع بصورت ترکیبی با متریال های دیگر نیز می توان از چوب استفاده کرد. که اگر هارمونی خوبی بتوان در این حالت ایجاد کرد به نتایج قابل توجهی دست خواهیم یافت.

متریال به کار رفته

بطور کلی ما استفاده از چوب طبیعی را به عنوان متریال مکمل در نما توصیه می کنیم. که بصورت ترکیبی با مصالحی مانند کامپوزیت یا سایدینگ ترکیب شود. و ساخت کانکس با نمای چوب بصورت کامل را به دلیل هزینه های بالا و از طرفی بحث امنیت کانکس و دیگر مسائلی که پیشتر گفته شد توصیه نمی کنیم. و نوعی از چوب که به عنوان متریال ترکیبی قرار است استفاده شود. بهتر است از نوع ترموود های فنلاندی باشد. که دارای طول عمر زیاد و تخصصی برای این امر تولید شده اند.

اما این نکته را نیز باید مد نظر داشت که ترموود فقط برای تزئین نمای کانکس مسکونی ترموود تولید شده است. و به هیچ عنوان مقاومت سازه ای ندارد. و نباید در جاهایی که مصالح نقش سازه ای نیز ایفا می کنند بکار رود. چون ذاتا چوب های نرم و سبکی هستند و در مقابل بارگذاری هیچ گونه مقاومتی ندارند. و برای این کار می بایست از چوب های مخصوص سازه ای استفاده کرد.

نمای بیرونی کانکس مسکونی ترموود

برای طراحی و تولید هر کانکس جهت اجرای نمای بیرونی کانکس و نمای داخلی آن، می توان از ابزار و مصالح متفاوتی متناسب با نیاز هر مشتری استفاده نمود. برای ساخت انواع کانکس  و کانکس مسکونی ترموود می توان از مصالح متفاوتی همچون ساندویچ پانل، سایدینگ، نمای کامپوزیت، نمای چوب ترموود، نمای دکوراتیو و… استفاده کرد. هر یک از مواد و مصالح در زمینه های کاربری مناسب به خود، عملکرد بهتری را ارائه می دهند.

مزایای کانکس مسکونی ترموود

ساخت سریع با هزینه های مناسب: ساخت و ساز و عملیات بنایی با روش سنتی دارای محدودیت هایی است. که در پیش ساختگی این محدودیت هایی وجود ندارد. از مهمترین آنها زمان بر بودن این عملیات است. که خود به معنی بالا رفتن هزینه های تجهیز کارگاه، برچیدن کارگاه، اسکان کارگران، انبار کردن مصالح و هزینه های دیگر می باشد. در طول انجام عملیات امکان دارد سرمای شدید موجب توقف کار شود. تا از یخ زدگی بتن و ملات جلوگیری به عمل آید. در فصل تابستان نیز مشکلات مشابه دیگری را در پی دارد. در بعضی مواقع نیز امکان حمل مصالح ساختمانی به محل وجود ندارد. یا محل مورد نظر برای تجهیز کارگاه عمرانی فاقد شرایط استاندارد می باشد. منطقی ترین تصمیم برای رفع مشکلات، استفاده از کانکس مسکونی ترموود است. که هم زمان ساخت بسیار پایین تری را دارد. و هم در همه شرایط قابل اجرا است. و بسته به آب و هوای یک فصل نمی باشد. این سازه هزینه هایی برای تجهیز کردن کارگاه و برچیدن آن و هزینه ها و مشکلات نظارت بر ساخت را از دوش مالک بر می دارد. و کنترل کیفی کارخانه تولید کننده این وظیفه را به عهده گرفته است.

پرتابل بودن و یا همان قابلیت جابجای آن: در بسیاری از موارد شخص یک باغ و یا ملکی را خریداری می کند. و قصد استفاده موقت از آن را دارد. تا در ایام تعطیل و یا تابستان ها در آنجا اوقات خود را در کنار خانواده سپری کند. از طرفی مجوز ساخت و ساز و یا همان پروانه ساخت برای آن منطقه صادر نمی شود. مالک یک ارگان و یا شرکت می باشد. که وقت کافی برای انجام عملیات ساخت و ساز را ندارد. یا ملک ییلاقی و باغ او بدون داشتن سرپناهی برای استراحت کردن در هنگام عصر و یا ماندن در هنگام شب قابل استفاده نیست. و فقط حکم یک باغچه را دارد. از این رو اقدام به سفارش و خرید کانکس مسکونی ترموود برای باغ خود می کند. این عملیات در کارخانه کانکس ساز انجام می شود. یک روزه به محل مورد نظر حمل و در آنجا نصب می گردد. مالک از مشکلات و مسائل مربوط به ساخت و ساز رهایی یابد. و نیازی به طی کردن مسائل مربوط به اخذ پروانه ساخت و دیگر مراحل اداری نداشته باشد.

امکانات کانکس مسکونی ترموود

کانکس مسکونی ترموود مانند یک خانه کامل دارای پلان تجهیز شده و طراحی شده می باشد. که روابط کاربری و دسترسی فضا های داخلی آن مانند یک خانه کامل بوده.

دارای بخش بندی و حریم های خصوصی و عمومی می باشد. از فضا های موجود در کانکس می توان به ورودی و کفش کن، اتاق خواب ها با کمد دیواری، آشپز خانه، سرویس بهداشتی و حمام، انباری، نهارخوری و حتی امکانات و متعلقات جانبی مانند مخزن ذخیره آب و یا پنل های خورشیدی تولید برق و اینگونه امکانات رفاهی اشاره کرد.

که در مرحله طراحی کانکس مسکونی بطور کامل مورد برسی قرار گرفته. با توجه به نیاز ها و میزان مساحت در اختیار پلان و جزئیات کانکس در کنار یکدیگر تعبیه می شوند. البته تمامی امکانات گنجانده شده در آن قابل تغییر و طبق نظر و سلیقه مشتریان می باشد.

مشخصات فنی

دیواره های خارجی کانکس از چوب، ساندویچ پانل، ورق فولادی و یا تایل های بتنی سمنت برد. هر خریدار با توجه به شرایط اقلیمی منطقه مورد نیاز و بودجه در اختیار خود یکی از آنها را انتخاب می کند.

اسکلت کانکس از پروفیل های آهنی و شاسی از تیر آهن نمره ۱۶ یا ۱۸.

دیوار پوش داخلی کانکس از نوع pvc قابل شستشو با طرح های متنوع از چوب و کاغذ دیواری.

اتصالات اسکلت از نوع جوش ممتد برای سازه هایی که دارای ابعاد بزرگی می باشند. یک خط دوخت قرار می دهند. تا بتوان آن را به دو یا سه قطعه کوچکتر تقسیم کرد.

زیرا حمل آن در جاده ها با محدودیت ابعاد روبرو است. در چنین شرایطی سازه دو تکه به محل حمل می شود. سپس از خط دوخت های در نظر گرفته شده به یکدیگر نصب می گردد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره
09121886896
تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه موارد مشابه:

کانکس ترموود

کانکس اداری ترموود

کانکس ویلایی ترموود

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword