کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی یکی دیگر از محصولات کاربردی کانکس ساز می باشد. کانکس مدیریتی سازه ای پیش ساخته جهت استقرار بخش مدیریتی یک شرکت یا مجموعه کاری می باشد. که هم به لحاظ ظاهر و هم از لحاظ امکانات دارای ویژگی های خاص و متفاوتی نسبت به کانکس های معمولی و کارگاهی می باشد. از جمله این تفاوت ها لوکس بودن فضای داخلی و تجهیزات آن و همچنین دارا بودن بخش هایی نظیر میز منشی، فضای انتظار، اتاق جلسات و آبدارخانه جهت پذیرایی از مراجعین است. که بتواند پاسخگوی نیاز یک مجموعه از بخش مدیریتی خود باشد.

کاربرد کانکس مدیریتی

در بخش بالا اشاراتی به کاربرد این سازه نمودیم. اما اگر بخواهیم کاملتر وارد بحث کاربرد کانکس مدیریتی شویم. باید گفت که در واقع این بنا یک کانکس اداری است. که کارمندان رده بالا یا همان مدیران یک مجموعه از آن به عنوان دفتر کار خود استفاده می کنند. حال اینکه چرا از این روش برای تجهیز دفاتر اداری خود بهره می برند. ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد.

که از جمله مهمترین آنها می تواند کمبود فضا در محیط یا ساختمان اداری و یا موقت بودن محل استقرار آنها و یا نداشتن زمان کافی و فراهم نبودن شرایط ساخت دفتر مدیریتی باشد. که همگی آنها دست به دست هم داده تا یک مجموعه تصمیم به خرید کانکس مدیریتی برای بخش اصلی یا همان نوک هرم مجموعه خود بگیرد.

مشخصات فنی

برای یک دفتر کار و یا فضایی برای مدیر یک مجموعه باید اتاق ها و بخش های متعددی از جمله فضای منشی و انتظار، اتاق بایگانی اسناد، اتاق جلسه و آبدارخانه، لابی ورودی و در نهایت اتاق مدیر مجمعه را در نظر گرفت. که این بخش ها جز الزامات نیست. و هر مجموعه بنا به نیاز خود می تواند یک کانکس مدیریتی با یک یا چند بخش از قسمت هایی که نام برده شد را تهیه کند.

شرکت کانکس ساز برای این منظور مشاوره هایی را بصورت تخصصی به خریداران خود ارائه می کند. تا ایشان در تصمیم گیری برای سفارش بهترین محصولی که پاسخگوی نیاز آنها باشد به درستی عمل کنند. این کانکس می تواند از یک کیوسک 3*4 تا یک سازه بزرگ با اتاق های مختلف تشکیل شده باشد. و ابعاد خاصی بصورت استاندارد برای آن وجود ندارد.

انواع کانکس مدیریتی

این کانکس در انواع مختلف و طرح های متفاوتی تولید می گردد. که ممکن است ضمن رعایت اصول کلی یک بنای متناسب با کاربری دارای ظاهری کاملا متفاوت و ابعاد کاملا متفاوتی از یکدیگر باشند. دلیل این تفاوت نیز سلیقه خریدار و بودجه ای که ایشان برای این منظور در نظر گرفته می باشد.

از همین رو نمی توان این کانکس را به جند نوع محدود مثلا چوبی یا کامپوزیتی تقسیم نمود. ممکن است از ترکیب چندین متریال و چند طرح ساخته شود. اما آنچه در همه آنها مشترک است لوکس بودن بگونه ای که درخور یک مدیر باشد. و معمولا همه آنها از در ابتدا طراحی اختصاصی می شوند.

کانکس مدیریتی برای چه فضاهایی مناسب نیست

از آنجایی که این کانکس دارای ویژگی های خاص و معمولا از مصالح حساس تری نسبت به سازه های کارگاهی تولید می شوند. استفاده از آنها در محیط هایی که مستقیما در کنار عملیات عمرانی و یا فعالیت هایی که امکان سقوط مصالح یا ریزگرد های صنعتی بر روی آن وجود دارد مناسب نیست. چرا که عمر سازه را به شدت کاهش داده و موجب تخریب آن می گردد.

قیمت کانکس مدیریتی

قیمت این کانکس در شرکت کانکس ساز بر اساس متر مربع و تحت تاثیر طرح کلی سازه می باشد. از آنجایی که طرح های این نوع سازه با یکدیگر متفاوت و ابعاد آنها نیز متفاوت است. می بایست در هنگام سفارش برآورد هزینه شود. اما قیمت نمونه های آماده آن را در صفحه قیمت کانکس می توانید مشاهده فرمایید.

زمان مورد نیاز برای ساخت

معمولا زمانی که از شروع طراحی تا ساخت این کانکس مورد نیاز است بین 20 تا 30 روز می باشد. که بهتر است در این نوع سازه زمان بیشتری جهت ساخت جزئیات آن صرف شود. تا دقت و ظرافت فدای سرعت نگردد. چرا که انتظار ما از این سازه ظرافت و زیبایی است.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره ۰۹۱۲۱۸۸۶۸۹۶ تماس حاصل فرمایید. 
مشاوره رایگان

Enter your keyword