کانکس لوکس

کانکس لوکس

کانکس لوکس

کانکس لوکس

کانکس لوکس دسته ای از سازه های پیش ساخته است. که نام گذاری آن به دلیل طاهر لوکس و توجه ویژه به جنبه های زیبایی در ساختار آن بوده. کانکس ساز انواع کانکس های لوکس اختصاصی با انواع کاربری ها را تولید می کند. که در ادامه چند نمونه از تصاویر آنها به همراه توضیحاتی در باره چگونگی خرید و سفارش کانکس لوکس قابل مشاهده می باشد.

تعریف کانکس لوکس

در اصطلاح کلی کالای لوکس مترادف با کلمه مد بوده اما تفاوت هایی نیز با آن دارد. اما در اینجا که مورد بحث ما کانکس لوکس بعنوان یک بنای از پیش ساخته شده است باید گفت سازه ای می باشد. که توجه به زیبایی ظاهری و کارآمدی در آن به حد بالایی قرار داشته است. چرا که کاربرد آن برای استفاده های تشریفاتی مانند نمایشگاه محصولات و یا دفتر مدیریت یک مجموعه می باشد.

همانگونه که می دانید کانکس دارای انواع مختلفی بوده که کاربرد های متفاوتی نیز برای آن وجود دارد. که در بسیاری از آنها به علت استفاده های موقت و کوتاه مدت و به جهت کاهش هزینه های تولید به نکات و مواردی مانند زیبایی در نما یا نورپردازی خارجی توجه چندانی نمی شود. اما در این کانکس این ها به علاوه دوام و کارآمدی جز مهمترین آیتم ها در هنگام طراحی و تولید می باشد.

روش ساخت

ساخت این محصولات معمولا کمی متفاوت تر از سازه های معمولی است. چرا که در اکثر موارد بصورت اختصاصی و سفارشی بوده و گام اول آنها را طراحی کانکس تشکیل داده و مراحل بعدی پس از عبور از طراحی اولیه گام به گام تا اتمام کار طی می شود. این سازه کاملا منطبق با نیاز خریدار، سلیقه ها و همچنین رنگ های مورد نظر ساخته می شود. که با خلاقیت همکاران طراح کانکس ساز کانکس و در آمیختن فرم ها و نقش ها به گونه ای خلاقانه با یکدیگر و همچنین استفاده از مصالح به گونه ای هوشمندانه به حد کمال خود رسیده است. و نتیجه یک کانکس لوکس دارای ویژگی های منحصر بفرد می گردد.

انواع کانکس لوکس

حال که در بالا کانکس لوکس را تعریف کردیم. باید به کاربرد و انواع آن بپردازیم. باید گفت که ممکن است هر کیوسک یا کانکس پیش ساخته ای با ابعاد و کاربری های مختلف به گونه ای لوکس تولید شوند. اما مهمترین کاربری های آنها را به همراه تصاویری از نمونه های ساخته شده را در ادامه آورده ایم تا موضوع قابل لمس تر شود.

کانکس لوکس نگهبانی

گیت های نگهبانی همواره مورد توجه مجموعه ها بوده اند. چرا که به نوعی مدخل و سر در ورودی آنها محسوب می شود. و مراجعه کننده در اولین برخورد خود با یک شرکت یا سازمان اولین دیدی که نسبت به کل مجموعه بدست می آورد. از همین سردر ورودی خواهد بود.

از این رو بسیاری از شرکت ها و نهادها با اطلاع از این موضوع اقدام به سفارش کانکس لوکس نگهبانی برای قرار دادن در جلوی درب مجموعه خود می کنند. که دارای ظاهری شکیل و دیدی مناسب به اطراف باشد. تا پرسنل و نیروی حراستی ایشان در آن مستقر شوند. چند نمونه از تصاویر آنها در زیر قابل مشاهده است.

کانکس لوکس مدیریتی

هر سازمانی دارای یک سلسله مراتب است. که از رده های پایین آن شروع شده تا به مدیران بالا دستی ختم می شود. معمولا این ساختار به شکل یک هرم بوده که در راس آن مدیریت مجموعه یا مدیر عامل قرار دارد. اگر بنا باشد سازه پیش ساخته ای برای بخش بالایی این هرم بعنوان دفتر کار یا اتاق مدیر عامل تهیه گردد. معمولا گزینه مناسب کانکس لوکس مدیریتی است.

چرا که اینجا محل برگزاری جلسات مهم و رفت آمد های میهمانان خاص و مشتریان اصلی یک شرکت بوده و باید به گونه ای در خور شأن ایشان باشد. هر چقدر این بخش در رتبه بالا تری از این هرم قرار داشته و هر چقدر مجموعه بزرگ و قدرتمند تر باشد. بخش مدیریت آن مهم تر و نیازمند یک دفتر کار لوکس تر خواهد بود.

کانکس لوکس فروشگاهی

شاید این گزینه دیگر نیاز به توضیح نداشته باشد. چرا که لزوم لوکس بودن هرچه بیشتر یک فروشگاه برای همه ما مشخص است. و خود ما نیز همواره ترجیح می دهیم از فروشگاه های مجلل تر و شیک تر خرید خود را انجام دهیم. حال کانکس فروشگاهی نیز به مانند یک فروشگاه کوچک از این قائده مستثنی نیست. و برای ایجاد دیدی مناسب و برقرار ارتباط بهتر با خریداران که منجر به افزایش فروش آن شود. به دنبال تهیه و خرید یک کانکس فروشگاهی لوکس می روند. این نوع محصول در ابعاد مختلف و امکانات مختلف وجود دارد. که در بخش کانکس فروشگاهی به برسی انواع آنها و ویژگی های آنها پرداخته ایم.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword