کانکس فست فود

کانکس فست فود کانکس فست فود کانکس فست فود کانکس فست فود کانکس فست فود کانکس فست فود کانکس فست فود کانکس فست فود کانکس فست فود کانکس فست فود

کانکس فست فود

کانکس فست فود

کانکس فست فود یکی از مهم ترین محصولات کانکس ساز که این روزها از طرفداران زیادی برخوردار است. و در این روزها در نقاط توریستی مختلفی از کشور مشاهده می شود است. دلیل تقاضای این محصول، پتانسیل موجود در مناطق موجود و فضای شهری و ایجاد کارآفرینی و اشتغال زایی برای نیروی انسانی راکد در سطح جامعه می باشد.

مزایای کانکس فست فود

ایجاد مکان های تفریحی برای برای شهروندان عزیز است. که جهت پویایی شهر است که خود شکلی جدید به رنگ و بوی شهر می بخشد. با حضور و استقبال شهروندان معنا می شود.

ما اولین شرکت تولید کننده این تیپ کانکس هستیم. می توانیم به پروژه 96 دستگاه دریاچه چیتگر، کول کاپ، هوم برگر، فود برگر لند، تنورک و آپامه و … اشاره کرد. و تمام این کانکس ها با نمایی بسیار زیبا و با رضایت کامل مشتریان عزیز ساخته شده است.

انواع کانکس فست فود

ثابت: در این سازه ثابت محدودیت ابعاد نیست و طراحی آن بروز است. تنها محدودیت آن ثابت بودن آن است. که بیشتر به آن می پردازیم توضیحاتی جامع در این خصوص خواهیم داد.

متحرک: نمونه کانکس چرخدار دارای مالبند، کورپی، اکسل، 2 عدد چرخ و محور و کمک فنر می باشد. توسط یک ماشین کشنده جابجا می شود. لازم بذکر است این سازه سیار در ابعاد کوچکتری ساخته می شود. زیرا قابلیت جابجایی با یک کشنده را دارد. از طرفی باید مطابق با قوانین راهنمایی و رانندگی باشد. تا کانکس مذکور ترافیکی نباشد. در این صورت غیر قابل جا به جایی می باشد. 

طراحی کانکس فست فود

این کانکس را باید زیرکانه طراحی کرد. و از نبوغ معماران در این خصوص اجرا و طراحی آن بهره برد. با در نظر گرفتن رعایت مبلمان شهری طوری که مخاطب را نیز جذب و خود نیز به فضای شهری جان ببخشد.

کانکس فست فود پدیده ای است که این روزها در نقاط مختلف بخصوص مناطق آزاد و توریستی نمونه های مختلفی از آن را مشاهده می کنیم. دلیل این امر کشف پتانسیل های موجود در بین فضای شهری و استفاده بهینه از آن در جهت اشتغال زایی می باشد. که در کنار ایجاد اشتغال زایی دارای مزایای دیگری نیز بوده که از مهمترین آنها ایجاد پاتوق های شهری و فضایی پویا در بین شهروندان می باشد.

با بوجود آمدن این فضا های گرد هم آیی و قرار گیری کیوسک ها و کانکس فست فود ها شهر از آن حالت بی روحی و خستگی خود از رفت و آمد ماشین ها و امواج رادیو خارج شده و جلوه یک جامعه انسانی واقعی و سر زنده را به خود می گیرد. که البته این امر با حضور و استقبال اهالی یا گردشگران از این چنین فضاهایی معنا می یابد. کانکس ساز جز پیشگامان  در طراحی و تولید این کانکس با ظاهری امروزی و امکاناتی تخصصی است. 

انواع کانکس فست فود

این سازه ها از نظر گونه دارای دو دسته کلی کانکس فست فود سیار و نوع ثابت می باشند. که نوع سیار آن به یک خودروی کشنده متصل شده، دارای محور های چرخدار بوده و به وسیله یک مالبند که به خودرو متصل می شوند. می توان محل قرار گیری آنها را عوض کرد. نوع چرخدار یا همان سیار معمولا دارای ابعاد کوچکی بوده اما در نوع ثابت معمولا ابعاد بزرگتر و دارای امکانات بیشتری است. گروه صنعتی کانکس ساز برای این نوع کاربری محصولات متنوع با امکانات و نمای متفاوتی را طراحی و تولید کرده است که کانکس فست فود کوچک یک نمونه از آنها و فست فود بزرگ نوع دیگری از آنها بوده. در اینجا ما به تشریح جزئیات این محصول پرداخته و مشخصات فنی آن را مورد برسی قرار دهیم.

طراحی کانکس فست فود

در ابتدا برای ساخت یک کانکس فست فود زیبا و کارآمد می بایست طرحی را از قبل آمده و آن را بارها مورد ادیت و ارزیابی های مختلف قرار دهیم. تا از همه لحاظ، چه کار آمدی، شکل ظاهری و همچنین هزینه های ساخت آن مطابق با آنچه که ما مد نظر داشته ایم باشد. در این مرحله می توانید به دفاتر طراحی معماری یا طراحان صنعتی مراجعه کرده و یا مستقیما با کانکس ساز تماس حاصل نمایید. و طی برگزاری جلسه حضوری و عنوان نمودن نیاز های خود به همکاران ما، سفارش طراحی اختصاصی کانکس فست فود را بدهید.

از جمله مزایای این کار ایجاد برند سازی برای کیوسک خود می باشد. چرا که ممکن است در آینده بخواهید نمونه های بیشتری را تولید و به بهره برداری برسانید. و با هماهنگ بودن طرح این کانکس به نوعی برند شناخته شده در زمینه کاری خود تبدیل خواهید شد. ما نیز برای اطمینان خاطر خریداران این نوع کیوسک ها طرح سه بعدی به همراه نقشه های آن را بارها مورد ادیت و ارزیابی های مختلف قرار می دهیم. تا سازه کاملا مطابق با درخواست خریدار طراحی و تولید شود. و از همه مهمتر این که تمامی حقوق معنوی این طرح را به کارفرما بخشیده و نمونه های دیگری از آن بدون کسب اجازه از خریدار اصلی تولید نخواهیم نمود.

مشخصات فنی

شاسی از تیر آهن نمره 16 تا 18 بصورت کلاف دور جهت پایداری سازه و نگهداری سازه در هنگام طوفان های شدید و بار های جانبی بهره می برد.

اسکلت کانکس از پروفیل های آهنی با مقاطع 40 ×40و 40×80 با ضخامت حداقل 2 میلیمتر کاملاً ضد زنگ می باشد.

کف کانکس از نوع سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات ماسه و سیمان می باشد.

نمای خارجی کانکس بصورت ترکیبی از چوب های ترموود و شیشه سکوریت با تلفیقی از ورق های کامپوزیتی آلومینیومی درجه یک استاندارد رایج می باشد.

عایق مابین دیواره ها از پلی استایرن 4 سانتی متری با دانسیته مجاز دیر سوز می باشد.

نورپردازی خارجی این سازه از طریق هالوژن ها و نور مخفی های تعبیه شده در نقاط مختلف مطابق پلان نورپردازی و نصب تابو و لوگو با استفاده از چلنیوم با روشنایی SMD می باشد.

ابعاد کانکس فست فود

ابعاد این سازه مختلف است. کوچکترین آن 3×3 است. اما محدودیتی در اجرای این کانکس وجود ندارد. این قوانین شهرداری ممکن می باشد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

فود تراک

کانکس چرخدار

کانکس های فروشگاهی

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword