کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی کانکس فروشگاهی کانکس فروشگاهی کانکس فروشگاهی کانکس فروشگاهی کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی از پر فروش ترین محصولات کانکس ساز می باشد. این سازه در حقیقت یک کیوسک با کاربری فروشگاهی، جهت عرضه محصولات و یا خدمات مختلفی است که در سطح شهر نصب می گردد. این امر بصورت کلی در همه جای جهان وجود دارد. و گاها از آن با نام دکه فروشگاهی یا کیوسک فروشگاهی نیز یاد می شود.

و گاها نه تنها فروشگاه بلکه کاربری هایی نظیر کانکس فست فود یا کانکس کافی شاپ را نیز در بر می گیرند. کانکس ساز نیز طرحی را بصورت اختصاصی با نام کانکس فروشگاهی طراحی و تولید نموده است. که در نوع خود دارای ویژگی های منحصر به فرد، خلاقانه و کارآمدی است.

کاربرد کانکس فروشگاهی

این کانکس به گونه ای طراحی شده که می توان از آن برای انواع کانکس کاربری های فروشگاهی، فست فود، بوفه، کافی شاپ و به طور خلاصه هر کاربری که مرتبط با فروش یک محصول یا اراده خدماتی ویژه است استفاده کرد. و با کمی تغییر در ساختار و ابعاد حتی به عنوان کانکس رستوران یا غرفه ای نیز قابل استفاده می باشد.

همچنین نوع مصالح و استراکچر آن به گونه ای انتخاب شده که با اکثر اقلیم های کشور ایران سازگار است. و در شهر های مختلف با آب و هوای مختلف نیز بتوان از آن استفاده کرد.

طرح کانکس فروشگاهی

زیبایی، دوام و کارآمدی یک مثلث کلی در طرح کانکس فروشگاهی کانکس ساز است. که با مطالعه و برسی نمونه های تولید شده قبلی و با مصاحبه از استفاده کنندگان این کیوسک ها بدست آمده است. و تلاش شده تا تمامی نیاز های اصلی خریدار این کانکس را برطرف  نماید. به گونه ای که به راحتی با ایجاد تغییر کاربری می توان از آن به عنوان فروشگاه محصولات غذایی، کانکس بوفه، کانکس مغازه ای و بسیاری از موارد دیگر استفاده کرد.

ضمن اینکه در انتخاب مصالح به دوام در آب و هوای مختلف، امنیت در هنگام شب از طریق تعبیه کرکره های برقی بر روی بازشو ها، ایجاد دید مناسب به داخل برای نمایش بهتر محصولات درون قفسه ها و در نهایت نیز ترکیبی هنرمندانه از تمامی مصالح بکار رفته در ساختار این سازه کانکس ساز این محصول را پدید آورده است.

مشخصات فنی

 • ابعاد انتخاب شده کانکس بصورت پیش فرض 19/8 متر مربع دارای طول 6 متر و عرض 3/3 متر بصورت پشت تا پشت بدنه است. بدون در نظر گرفتن ابعاد بیرون زدگی تاج و سایه بان ها می باشد.
 • در مواردی بنا به سفارش خریداران و مقدار فضای آنها می تواند بصورت سفارشی کوچکتر یا بزرگتر نیز تولید شود.
 • شاسی و اسکلت این کانکس از تیر آهن های سنگین نمره 16 و پروفیل های آهنی با ضخامت 2 میلیمتر بوده که پایداری سازه را تضمین می کند.
 • نحوه اتصال اجزای اسکلت کانکس به یکدیگر از طریق جوش الکتریکی بوده و جهت جلوگیری از فرسایش آن در محیط های مرطوب از پوشش ضد زنگ و رنگ نهایی اتومبیلی استفاده شده است.
 • کف کانکس از نوع سرامیک در ابعاد ۶۰*۶۰ سانتیمتر با کف ملات ماسه سیمان است.
 • عایق بندی جداره های سقف و دیوار کانکس نیز از نوع پلی استایرن نسور می باشد.
 • داخل آن دیوار پوش های قابل شستشوی ضد ضربه است.
 • نمای بیرونی کانکس ترکیبی از ورق های کامپوزیت آلومینیومی با چوب های ترمو فنلاندی می باشد.
 • سطوح شیشه ای کانکس از جام های شیشه سکوریت به ضخامت ۱۰ میلیمتر است.
 • نورپردازی بیرونی کانکس از طریق چراغ های کم مصرف آفتابی می باشد.
 • برای تامین امنیت کانکس چهار عدد کرکره برقی ریموت دار استفاده شده است. یکی برای درب اصلی و سه عدد دیگر برای قسمت های شیشه ای تعبیه شده است. که به راحتی در هنگام پایان ساعت کاری کانکس فروشگاهی بتوان تمامی سطوح باز شوی آن را با کر کره پوشاند.

امکانات داخلی

کانکس ساز این کانکس را بصورت سالنی ساخته و تحویل خریدار می دهد. امکاناتی مانند کابینت، وسایل مربوط به فست فود یا کافی شاپ و فروشگاه های دیگر را هر خریدار با توجه به نیاز و کاربری خود تجهیز می کند و به عهده گروه کانکس ساز نمی باشد. برای راحتی کار می توان هماهنگی هایی انجام شود. تا آنها در هنگام تولید کانکس درون آن نصب و جای گذاری شود.

کلیه متعلقات مانند کولر، گرما تاب، مخزن ذخیره آب، کابینت و اجاق، دوربین مداربسته و سیستم مانیتورینگ همه به عهده خریدار است. با توجه به نیاز خود کانکس را تجهیز و ارتقا می بخشد. کابینت ها و متعلقاتی که خریدار قصد تهیه و نصب آنها را دارد. می تواند در ابتدا به تیم طراحی کانکس ساز اطلاع دهد تا در پلان تمهیداتی که جهت نصب آن نیاز است مهیا گردد. پلان جا نمایی آنها از ابتدا مشخص گردد.

قیمت

قیمت این کانکس با توجه به ابعاد و امکانات و با توجه به اینکه شرکت کانکس ساز محصولات متفاوتی در دسته فروشگاهی تولید و عرضه می کند متفاوت است. و از طرفی نوسانات بازار مصالح اولیه نیز بر قیمت آنها تاثیر گزار است.

سوالات متداول

ابعاد این کانکس چقدر است و آیا بصورت سفارشی نیز قابل تغییر بوده یا خیر؟ ابعاد پیش فرض آن ۳/۳*۶ متر است. که شامل ابعاد پشت تا پشت دیواره ها می باشد. اما بیرون زدگی تاج و نقاب جلوی کانتر آن را بیشتر کرده.

این کانکس را بصورت یک پارچه می توان حمل نمود با همین ابعاد؟ بله. اما همانگونه که می دانید ابعاد آن از استاندارد حمل و نقل کمی بزرگتر است. برای حمل آن باید مجوز بار ترافیکی در پایانه حمل و نقل به همراه یک خودروی سواری اسکورت اخذ نمود. و با این شرایط حمل آن هیچ مشکلی نخواهد داشت.

اگر ابعاد بزرگتری مدنظر باشد می توان اجرا نمود؟ بله، در ساخت آن محدودیتی برای ابعاد کوچکتر یا بزرگتر وجود ندارد. و در ابعاد خیلی بزرگ که قابل حمل نباشد می توان بصورت اجرا در محل نیز آن را تولید نمود. مصالح اولیه به محل مورد نظر حمل و کانکس از پایه در همان مکان ساخته می شود. این روش برای فروشگاه های فصلی و فوت کورت ها معمولا استفاده می شود.

آپا رنگ بندی و فرم این سازه قابل تغییر است؟ بله. در مرحله پیش تولید، اگر خریدار بخواهد رنگ یا مصالح دیگری  برای کاهش هزینه های کانکس و یا برند سازی برای نام تجاری انجام دهد. طرح مورد اصلاح و پیش از تولید گزینه های متعددی به ایشان ارائه می شود. و یا طراحی اختصاصی و منحصر به فردی برای ایشان انجام می گیرد.

آیا می توان کانکس فروشگاهی را بصورت فصلی از مکانی به مکان دیگر جابجا کرد؟ بله. همانگونه که در ابتدا از کارخانه کانکس ساز به محل مورد نظر منتقل می شود. می توان آن را از طریق قلاب های تعبیه شده بر روی سقف به وسیله جرثقیل بلند نمود. و بارها آن را جابجا نمود.

چوب های استفاده شده در نما پس از مدتی دچار فرسودگی و آفت نمی شوند؟ خیر. طبق مشخصات فنی که در بخش های قبلی به آن اشاره شد. چوب بکار رفته در نمای این کانکس از نوع چوب های ترمو شده ساخت کشور فنلاند است. عملیات ترمو باعث دوام و نفوذ ناپذیری این نوع چوب می گردد.

آیا می توان در زیر قسمت های سایه بان کانکس فروشگاهی از گرما تاب استفاده نمود؟ بله. این سایبان های پیش آمده در نمای این کانکس دارای چند مزیت است. ایجاد سایه، نور پردازی و تامین روشنایی جلوی سازه در هنگام شب. جلوگیری از ریزش باران در قسمت فروش از جمله آنها است. بخاطر اسکلت مقاوم، سایه بان ها و ارتفاع مناسب، به راحتی می توان بر روی آنها گرما تاب نصب نمود.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896

تماس حاصل فرمایید. 

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword