کانکس فارم ماینینگ

کانکس فارم ماینینگ کانکس فارم ماینینگ کانکس فارم ماینینگ کانکس فارم ماینینگ کانکس فارم ماینینگ

کانکس فارم ماینینگ

کانکس فارم ماینینگ

کانکس فارم ماینینگ یکی از تولیدات جدید کانکس ساز است. به اتاقک سرور یا کانکس مخابراتی نیز مشهور است. کاربردهای زیادی جهت جایگذاری تجهیزات سخت افزارهای کامپیوتری دارد. این نوع کانکس جهت افزایش حجم فعالیت های کامپیوتری و نیاز به سرعت بیشتر، ابر رایانه ها و فارم ها به وجود آمدند. در واقع منابع بزرگ با تعداد زیادی CPU هستند. که از راه دور انجام محاسبات کامپیوتری بخصوص در مبحث رندرینگ را به عهده می گیرند. این سرور های اصلی معمولا به شکل محفظه های طبقه بندی شده ای است. که ماینرها در آنها قرار گرفته و مجهز به سیستم خنک کننده می باشند. کانکس فارم ماینینگ محفظه ای است، که طبقات و سی پی یو ها یا ماینرها در آن قرار گرفته و فعالیت می کنند.

طراحی و ساخت کانکس فارم ماینینگ

سرور ها حرارت بسیار زیادی تولید می کنند. و برای خنک نگهداشتن آنها نیاز به رعایت فاصله مجاز، تعبیه سیستم خنک کننده با توجه به میزان حرارت تولیدی و استفاده از جداره های کاملا عایق چه از نظر حرارتی و چه از نظر صوتی وجود دارد. معمولا سرور ها برق بسیار زیادی مصرف می کنند. که برای این منظور باید مجهز به سیستم سیم کشی و مدار برق کانکس بسیار دقیق و قدرتمندی باشند. زیرا قطع شدن لحظه ای سیستم منجر به اختلال در سیستم های زیادی که به این سرور متصل هستند خواهد شد. ساخت کانکس فارم ماینینگ امری تخصصی و سفارشی است. در ابتدا طبق نیاز خریدار و با توجه به نوع و توان سرور مورد نظر طراحی و ساخته شود. تا کاملا با پردازش گر ها متناسب باشد.

کاربرد کانکس فارم ماینینگ

اصلی ترین کاربرد این نوع کانکس، سرور های اصلی و نصب پردازشگرهای بسیار قدرتمند هستند. که محاسباتی را از راه دور برای کامپوترها یا سیستم های کوچکتر بر عهده می گیرند. بیشترین و رایج ترین کاربرد کانکس فارم ماینینگ سرور های اینترنتی، فارم های رندرینگ برای صحنه های معماری یا تولید انیمیشن و کاربرد های جدید آنها نیز نصب دستگاه های ماینر جهت استخراج بیت کوین یا همان ارز دیجیتال است. که همه روزه در جهان در حال گسترش بوده و پیش بینی می شود. تحولی در آینده اقتصاد جهان به وجود آورد.

مشخصات فنی

از نظر مشخصات فنی کانکس فارم ماینینگ با شرایط و نوع مصالح مختلفی ساخته می شوند. که کاملا بسته به شرایط، تعداد و قدرت پردازنده ها داشته و باید در ابتدا محاسبات آنها انجام شود. این موضوع باعث متغییر بودن قیمت آن نیز گردیده است. و نمی توان قیمت ثابت و یکسانی حتی بر اساس متر مربع برای این کانکس در نظر گرفت. اما آنچه در اکثر آنها مشترک است. طبقه ها و قفسه های قرار گیری پردازشگر ها، سیستم تهویه و خنک کننده قوی و مدار تابلو برق های بسیار حرفه جهت تامین تغذیه دستگاه ها می باشد.

تجهیزات کانکس فارم ماینینگ

این کانکس ها بنا به درخواست مشتری در ظرفیت های متغیر تولید می شوند. مثلا مشتریان از تعداد 20 عدد به بالا و در بعضی مواقع برای 100 الی 300 عدد ماینینگ این کانکس ها را سفارش می دهند. این کانکس ها دارای سیستم تهویه و خنک سازی مناسبی است. و همچنین لازم است فیلتراسیون مناسبی برای اتاق کار در نظر گرفته شود. همانطور که گفته شد رفع گرمای این اتاق ها بسیار مهم است. از این رو معمولا از فیلترهایی استفاده می شود. که به تعداد فن هایی حداقل 15 الی 30 فیلتر در آن استفاده شده باشد. سیستم برق کشی کانکس فارم ماینینگ نیز به گونه ای است. که حداقل به 2 آمپر برق نیاز دارد. و در این نوع کانکس، تابلوهای برق باید طوری باشد. که دارای کلیدهای اتوماتیک و ترموستات ایمنی حرارتی باشد. با وجود این امر طبیعتا توانایی وصل شدن برق 3 فاز را خواهد داشت.

ابعاد

کانکس فارم ماینینگ معمولا شکلی مکعبی دارد. که ابعاد آن همانطور که گفته شد. بسته به تعداد سرورها و ماینینگ هایی که در آن وجود دارد متفاوت خواهد بود. البته به طور کلی سایز استانداردی که برای این کانکس در نظر گرفته می شود. از 6 متر به بالا می باشد. همچنین قفسه بندی ویژه ‌ای نیز باید در این کانکس ها وجود داشته باشد.

مزایا

از آنجایی که اغلب مشتریان این نوع کانکس شرکت ها و موسسات وب سرور، اورگان های دولتی، و اشخاصی که اقدام به استخراج ارزهای دیجیتال از طریق ماینر می نمایند هستند. لذا ویژگی های این نوع کانکس ها که می توان به ضد گرد و غبار بودن، دارای سنسور های گرمایی، سنسور های حرکتی، سنسور های حفاظتی و هچنین سیستم های هوشمند نگهداری از سرور ها و ماینر ها را دارا می باشند.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

شاید این موارد را بپسندید:

کانکس پست برق

کانکس LSF

کانکس نگهبانی تیپ 1

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword