کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک کانکس عابر بانک کانکس عابر بانک کانکس عابر بانک کانکس عابر بانک کانکس عابر بانک کانکس عابر بانک کانکس عابر بانک کانکس عابر بانک کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک (خودپرداز ATM) یکی دیگر از محصولات حرفه ای کانکس ساز می باشد. ما به جرات بگویم جزو اولین تولید کننده های این کانکس در ایران بودیم و هستیم. تمامی بانکها و مراکز خریدی که بانکها با آنها همکاری دارند. و در این خصوص همکاری داشتیم که می توانیم آنها را نام ببریم. بانک ملت، بانک سینا، بانک رفاه کارگران، بانک اقتصاد نوین، بانک سامان، بانک کشاورزی، بانک شهر، بانک انصار، بانک صادرات، پست بانک. همچنین می توان از مراکز خرید بازار سنتی اندیشه یاد کرد.

کاربرد کانکس عابر بانک

یکی از عمده ترین کارهای روزمره مردم تبادلات ریالی می باشد. بعلت ازدحام جمعیت، محدودیت زمان، کمیت بانکها و تجمع بیش از حد مردم، جهت انتقال وجه مالی خود، این محصول یکی از بهترین راهکارها برای سهولت و ذخیره زمانی در این مهم است. زیرا در طی روز شاید مردم به صورت میانگین چندین بار یا حداقل یک بار نیاز به دریافت وجه نقد پیدا کنند. استفاده از کانکس عابر بانک خودپرداز به سهولت می توانند امور بانکی خود را بدون مراجعه به بانک انجام دهند. به همین دلیل بانکها تصمیم گرفتند که کانکس های در نقاط پرد تردد و پر جمعیت ایجاد کنند. که هم غیر قابل سرقت باشد. و هم اینکه کاور یا پوششی برای کانکس عابر بانک باشد. که دسترسی به آن تنها از از طریق مامورین متخصص باشد.

موارد استفاده از کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک را بیشتر در مراکز خرید، میادین شهری، ترمینالها و… قرار داد. که داخل آن یک دستگاه عابر بانک (خودپرداز ATM) قرار دارد. از این جهت تمامی بانکها و مخاطبین این نوع از کانکس سفارشات خود را به کانکس ساز ابلاغ داشته اند. ما با شهامت مدعی هستیم که اولین شرکت تولید کننده کانکس عابر بانک هستیم. زیرا تمام این کانکس ها ساخت کانکس ساز طبق استاندارد های روز دنیا می باشد. و زیر نظر مهندسین معماری و عمران طراحی شده است. تا بتوانیم با ایجاد این کانکس زیبا یک المان شهری را با رعایت قوانین و اصول شهری ایجاد کرد.

انواع کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک پیش ساخته را می توان بصورت ثابت و متحرک اجرا نمود. که باید از نمای زیبایی برخوردار باشد. جهت نمای این دسته از کانکس از کامپوزیت آلومینیوم یا ترموود استفاده می شود.

درب های این کانکس ضد سرقت است.

بدنه کاملاً باید ضد سرقت باشد.

اکثر این کانکس های نوع ثابت، انفرادی هستند. بیشتر در مراکز یا میادین شهری و محل های تردد اجرا و تثبیت می شوند. تا قابل دسترس مردم باشند.

در نوع متحرک بیشتر در روی ماشین های تراک اجرا می گردد. که دستگاه (ATM) پشت این تراکها با اتاقکهای پیش ساخته اجرا می گردد. 

این دسته از کانکس های متحرک، برای مراسم خاص یا در مراکزی که خودپرداز در آن کم است استفاده می شود.

کانکس عابر بانک (مانیتورینگ)

کانکس عابر بانک بصورت یک بانک الکترونیک خبر است. که افراد برای هر امر بانکی می توانند وارد کانکس بشوند. و تمامی امور بانکی خود را در آن انجام دهند. داخل فضای کانکس با استفاده از دستگاه های الکترونیک تجهیز گشته است. برای تهویه فضای داخلی از سیستم داکت اسپلیت استفاده گردیده است و یک اپراتور برای پاسخگویی به مشتریان. نمونه برای معرفی این محصول را می توان خودپرداز های بانک شهر را معرفی نمود. که توسط کانکس ساز طراحی و اجرا گردیده است.

مشخصات فنی

این کانکس ها باید به لحاظ بصری از زیبای خاصی برخوردار باشد. تا بتوان هم مشتری را به خود جلب کنند. و هم با در نظر گرفتن قوانین شهرسازی یک المان شهری در سطح مناطق شهری ایجاد کنند. سایز این کانکس ها بسته به نوع دستگاه های الکترونیک بانکی خودپرداز است. تا بتوان با در نظر گرفتن ابعاد دستگاه ها این سازه را ساخت.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس حرفه ای

کانکس فست فود

کانکس ویلایی ترموود

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword