کانکس شیلتر

کانکس شیلتر کانکس شیلتر کانکس شیلتر کانکس شیلتر کانکس شیلتر کانکس شیلتر

کانکس شیلتر

کانکس شيلتر

کانکس شیلتر یکی دیگر از محصولات کانکس ساز می باشد. بي شک يکي از اولين توليد کنندگان کانکس شيلتر در ايران کانکس ساز مي باشد. این کانکس به منظور تأمين نمودن محلي براي اسکان، بدون توجه به منطقه و نوع آب و هوا مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اين نوع از کانتينر علاوه بر اينکه داراي مخازن بزرگ به منظور نگهداري و تامين مواد خوراکي و آشاميدني افراد هستند. با توجه به درخواست هر ارگاني قابليت سفارشي سازي را دارا مي‌باشند. بدين معني که قابليت‌ هاي اضافي نيز براي فراهم نمودن امکان زندگي در شرايط سخت در آن‌ ها فراهم مي‌آيد.

کاربرد کانکس شیلتر

شيلتر بعنوان خانه ها و پناهگاه هايي موقت، با هدف کمک به مردمي که در اثر حوادثي از قبيل جنگ، سيل، زمين لرزه، تغيرات آب و هوايي نظير طوفان، گردباد هاي شديد، مجبور به ترک خانه و کاشانه خود شده اند طراحي شده است. و در هر موقعيتي که به اسکان فوري نياز باشد، مي توان از این کانکس شیلتر بهره گرفت.

مزاياي استفاده از کانکس شيلتر

  • نصب و راه اندازي سريع براي اسکان مردم
  • دوام بالا
  • قابليت استفاده مکرر
  • قابليت جابجايي کانکس شیلتر
  • قابليت محافظت طولاني مدت از حادثه ديده ها در برابر آسيب هاي احتمالي حوادث
  • نياز به فضاي نصب حداقلي
  • قابليت تعبيه درب هاي امنيتي و سيستم تهويه مطبوع
  • ضد گلوله، آر پي جي، بمب و موشک
  • پيوستگي قطعات کانکس شیلتر به يکديگر در حرکت هاي زمين

مشخصات فنی کانکس شیلتر

در این نوع کانتینر تغيير کاربري داده شده بنابر صلاحديد شخص و يا ارگان سفارش دهنده. کانکس ساز آن را به انواع مختلف ابزار و لوازم نظامي و ايمني تجهيز مي کند. تا افراد بتوانند حتي در مکان هاي سخت و طاقت فرسا مکاني براي استراحت و بعنوان مقر خود در محل جديد که غير ثابت بوده و متحرک مي باشد داشته باشند.

از جمله اين امکانات مي توان به قرار دادن آنتن هاي مخابراتي، تاسيسات تأمين برق حرفه اي، سيستم تصفيه آب و… اشاره کرد. کانکس شیلتر يا شلتر به انگليسي Shelter نيز يکي از کلماتي است که در زبان انگليسي بعنوان کانکس بکار مي رود. اما در واقع شيلتر معناي سرپناه و مخفيگاه مي دهد. شايد استفاده از شيلتر بعنوان معناي انگليسي کانکس نيز در برخي جاها صحيح باشد. از نمونه هاي کاربرد آن در فارسي به شيلتر مخابراتي و شيلتر نظامي مي توان اشاره کرد. که در اين صنعت کلمه اي شناخته شده مي باشد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword