کانکس شیرینی فروشی

کانکس شیرینی فروشی کانکس شیرینی فروشی کانکس شیرینی فروشی کانکس شیرینی فروشی کانکس شیرینی فروشی کانکس شیرینی فروشی کانکس شیرینی فروشی کانکس شیرینی فروشی کانکس شیرینی فروشی

کانکس شیرینی فروشی

کانکس شیرینی فروشی

کانکس شیرینی فروشی یکی دیگر از محصولات کانکس ساز می باشد. وقتی اسم کانکس فروشگاهی به گوش ما می خورد، بلافاصله ذهنمان به سمت خاطرات نوستالژی دوران کودکی از دکه های مطبوعاتی که انواع روزنامه و مجلات رنگارنگ در کنار مدرسه مان به فروش می رساندند می رود. دکه هایی که تنها یک پیشخوان قوسی شکل برای ارتباط بیرون با مشتری داشتند. و مشتری هیچ دیدی نسبت به داخل دکه نداشت. دکه های که ظاهری ضمخت و نتراشیده داشتند. اغلب متریال دکه ها در برابر باد و باران مقاومتی نداشت. و بعد از مدت اندکی پوسیده و رنگ پریده می شدند.

امروزه با گسترش صنعت و تکنولوژی، دکه ها جای خود را به کانکس هایی مقاوم با ظاهری شیک و مدرن که دارای امکاناتی فراتر از یک فروشگاه معمولی هستند داده اند. همچنین دیگر کانکس ها مختص کسب و کار مطبوعاتی نیستند. و کسب و کار هایی نظیر کانکس فست فود، کانکس تره بار، کانکس شیرینی فروشی، کانکس بستنی فروشی، کانکس کافی شاپ، کانکس بلیط فروشی به وجود آمده اند. که علاوه بر ظاهری زیبا و مشتری پسند، مقرون به صرفه تر نیز می باشد. و قابلیت حمل و نقل و جابه جایی از مکانی به مکان دیگر را دارا می باشند.

در این مقاله پیشنهاد ما راه اندازی کسب و کار شیرینی فروشی در یک کانکس منحصر به فرد می باشد. در قرن 21 و دوره تکنولوژی هر ایده و طرحی قابل اجرا می باشد. شما می توانید کانکس خود را با ظاهری پیچیده طراحی و سفارش دهید. کانکس های امروزی از قالب مکعبی درآمده اند. و به شکل های پیچیده و جذاب هندسی تبدیل شده اند. شما می توانید یک کانکس با ظاهری مدرن، برای شیرینی فروشی خود سفارش دهید. و کسب و کار شیرینی فروشی خود را متفاوت شروع کنید.

امکانات کانکس شیرینی فروشی

کانکس شیرینی فروشی علاوه بر ظاهر و نمایی شکسته و مدرن، می تواند دارای امکانات نورپردازی حساب شده، تابلو تبلیغاتی خیره کننده، سیستم تهویه هوای متبوع، قفسه بندی متفاوت، دوربین مداربسته، سلول های خورشیدی برای تولید برق، پیشخوان مناسب برای تعامل بهتر با مشتری، نمای مناسب برای هرچه بهتر دیده شدن محصولات، کفپوش، دیوار پوش و سقف از متریال های بروز به انتخاب مشتری، عایق بندی سقف و بدنه، درب برقی، پنجره یو پی وی سی و از همه مهم تر ظرافت طراحی و ساخت به گونه ای که اثری از جای جوش یا پیچ مهره هرگز دیده نمی شود.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس بستنی فروشی، کانکس آبمیوه فروشی، کانکس کافی شاپ، کانکس کافی شاپ چوبی

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword