کانکس سوپر مارکت

کانکس سوپر مارکت کانکس سوپر مارکت کانکس سوپر مارکت کانکس سوپر مارکت کانکس سوپر مارکت کانکس سوپر مارکت کانکس سوپر مارکت کانکس سوپر مارکت کانکس سوپر مارکت کانکس سوپر مارکت

کانکس سوپر مارکت

کانکس سوپر مارکت

یکی دیگر از محصولات پر فروش کانکس ساز، کانکس سوپر مارکت می باشد. کانکس سوپر مارکت زیر مجموعه کانکس فروشگاهی است. سوپر مارکت یکی از مکان هایی است که در طول روز ممکن است چندین بار برای تهیه مایحتاج خود به آن مراجعه کنیم. در برخی مناطق به دلیل دسترسی سریع تر به این واحد های تجاری، از شعب کوچکتری با نام کانکس سوپر مارکت استفاده می شود. در واقع متشکل از یک کیوسک با ابعاد حدود 15 تا 30 متر مربع، شامل مواد غذایی و مایحتاج مصرفی روزانه خانوار است. این سازه ها برای اولین بار توسط کانکس ساز طراحی و تولید شد. که بعدها مورد استقبال بسیاری از افراد و صاحبان این نوع مشاغل قرار گرفت. و در نمونه های بعدی نیز سیر تکاملی را تا به امروز طی کرده است.

طراحی کانکس سوپرمارکت

زیبایی مهم ترین فاکتور در این سازه است. باید در مرحله طراحی مورد ارزیابی و برسی های طراحان قرار گیرد. دلیل اهمیت این امر نیز ایجاد جلوه بصری بهتر برای استقبال اهالی و رهگذران از این کیوسک و همچنین کارآمدی آن با توجه به نوع فعالیت سازه می باشد. این کار باعث می شود تا در نهایت یک این کانکس زیبا با قابلیت ارائه خدمات فروشگاهی داشته باشیم. که تمامی نقص ها و مسائل کاربردی آن برطرف شده است. و با زیبایی خود مشتریان را به سوی خود جلب می نماید.

استفاده از مصالح با کیفیت و با دوامی برای نمای خارجی سازه استفاده شود. و محل بازشوها و تحویل محصول در نقاط مناسبی که برای تمامی افراد با سنین مختلف قابل دسترس بوده استفاده شود.

در بیرون کانکس فروشگاهی حتما به نور پردازی و زیبایی آن در ساعات مختلف بخصوص هنگام تاریکی هوا دقت فرمایید. در ایام پاییز و زمستان که هوا زود تر تاریک می شود و شب های بلند تری را دارند. مراجعه در هوای تاریک برای خرید از این کانکس ساعات زیاد و پر فروشی از طول روز را تشکیل می دهند.

برای ورود کالا یا نگه داری اجناس مازاد که توسط ویزیتور ها به محل آورده می شوند، می بایست تمهیداتی اندیشیده شود. یا جایگاهی برای آنها در نظر گرفته شده باشد. که مزاحمتی برای عابرین ایجاد ننماید. کانکس ساز با بهره گیری از متد روز دنیا و الگو برداری از طرح های خارجی در این خصوص پیشرو می باشد.

مشخصات فنی

در این سازه مهمترین موضوع ابعاد آن است. که بستگی به میزان فضایی است که در محل از طرف ارگان وابسته یا شهرداری برای این منظور در اختیار ما قرار داده باشند. بطور معمول ابعاد کانکس سوپر مارکت از یک کیوسک 2.5×3 تا 3×10 متغیر است . هر چه فضا بیشتر باشد، قطعا محصولات متنوع تری و در نهایت خدمات بهتری را می تواند عرضه کند. که منجر به فروش بیشتر و استقبال اهالی منطقه از آن خواهد گردید.

قیمت

قیمت کانکس سوپر مارکت به عوامل زیادی بستگی دارد. این عوامل بیشتر مربوط به مواد مصرفی در ساخت این کانکس است. همین عوامل می تواند تا ۸۰ درصد از هزینه ساخت این  را شامل شود. نکته مهم در قیمت کانکس سوپرمارکت، نوع طراحی آن است. با در نظر گرفتن خواست مشتری طراحی می گردد. یکی دیگر از مسایلی که در قیمت این کانکس تاثیر دارد، متراژ آن است . هرچه ابعاد این سازه بزرگتر شود به همان نسبت در قیمت تاثیر خواهد داشت. درخواست ما از مشتریان عزیز جهت کسب اطلاعات فنی و قیمت تماس با کانکس ساز و ارتباط با کارشناسان فروش است. تا در زمینه خرید این کانکس شما را بیشتر راهنمایی کنند. مشاوره این شرکت برای همگان رایگان می باشد.

مشخصات فنی کانکس سوپر مارکت

ساخت کانکس سوپر مارکت با سفارش مشتری انجام می شود. تمامی مواردی که مشتری نیاز دارد و بر اساس ابعاد و اندازه  مشخص شده از طرف مشتری قابل اجراست. و لازم به توضیح است اجرای امکانات رفاهی نیز در این سازه ها قابل اجرا می باشد.

این سازه را می توان بصورت دو تکه ساخت. به این دلیل که اگر ابعاد سازه از عرض و طول 12 متر تجاوز کند، بار ترافیک خواهد شد.  و حداکثر برای حمل آن از یک دستگاه تریلی و برای بارگیری، تخلیه و نصب از یک دستگاه جرثقیل استفاده خواهد شد.

در برخی از مواقع که نمی شود این سازه ها را به محل نصب حمل کرد، می توانیم این سازه را بصورت اجرا در محل تولید کنیم. و مطابق با نظر مشتری تمامی امکانات رفاهی مورد نظر را در آن اجرا کرد. این کار توسط تکنسین های مجرب و با تجربه شرکت کانکس ساز انجام خواهد شد. این روش ساخت می تواند قیمت این سازه را افزایش دهد.

برای استحکام سازی این کانکس نیاز است، شاسی آن بصورت دور کلاف ساخته شود. و برای استحکام بخشی شاسی نیز از تیرآهن های تودلی بیشتری استفاده خواهد شد. و کف سازه را که به شاسی متصل است، توسط ورق گالوانیزه شادولین تقویت شده که این کار مناسب با کف سازی با سرامیک می باشد.

اسکلت مورد نیاز برای ساخت این سازه با ارتفاع مناسب مورد نیاز است. این اسکلت می تواند در طرح های مختلفی طراحی و اجرا شود. و معمول آن شیب به یک طرف و یا شیب به دو طرف می باشد. لازم به توضیح است، هر چقدر ارتفاع سازه افزایش یابد هزینه ساخت سازه نیز افزایش خواهد یافت.

نمای بیرونی در کانکس سوپر مارکت با یکدیگر متفاوت هستند. این نمای بیرونی هزینه بر بوده و در انتخاب آن باید دقت شود و نمای بیرونی را مطابق با بودجه مشتری طراحی و اجرا می کنند. ارزان ترین نمای بیرونی مربوط به ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک است. گران ترین آن ها نمای کامپوزیت، دکوراتیو و ترموود است. کمتر از نمای سایدینگ فلزی یا PVC طرح کانادایی برای این سازه استفاده خواهد شد.

عایق مصرفی پیشنهادی ما برای کانکس سوپر مارکت، استفاده از پلاستوفوم یا همان پلی استایرن است. می توان از عایق پشم سنگ و پلی یورتان نیز استفاده نمود. اما هزینه این عایق ها نسبت به عایق پلی استایرن بیشتر است. و در قیمت موثر خواهر بود. که برای افزایش قدرت عایقی در این سازه ها از یک لایه عایق پشم شیشه بطور کامل استفاده خواهد شد. این عایق پشم شیشه تاثیر فراوانی در عدم تبادل انرژی حرارتی دارا می باشد.

درب ورودی این سازه به نظر مشتری و طراحی  بستگی خواهد داشت. این درب ورودی می تواند بصورت کشویی از جنس UPVC و یا آلومینیومی بازشوی شیشه ای و با یک درب معمولی بازشوی فلزی باشد. هر چند در برخی از این سازه ها از درب کشویی اتومات نیز با نظر مشتری نصب شده است.

نمای داخلی در این سازه از جنس دیوار پوش PVC است. که دارای تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ خواهد بود. این دیوار پوش برای این سازه ها بسیار مناسب است. بهتر است از رنگ های روشن برای تزئین در این سازه استفاده نمود. که تاثیر فراوانی در زیبایی سازه خواهد داشت.

امکانات رفاهی که در در این سازه قابل اجرا می باشد. انبار کالا و سرویس بهداشتی اشاره کرد. و بهتر است درب انبار به داخل کانکس و درب سرویس بهداشتی به خارج از آن باز شود. هر چند برخی از مشتریان ترجیح می دهند، سرویس بهداشتی را داخل انبار طراحی کنیم.

ویترین از دیگر مواردی است که لازم است در طراحی سازه به آن توجه شود. ویترین مورد استفاده شیشه ای بوده و معمولاً در ابعاد بالا در این سازه ها نصب خواهد شد.

برای حفاظت از کانکس سوپر مارکت در زمان تعطیلی کانکس از کرکره برقی برای درب و ویترین برای درب و ویترین استفاده می شود. در اکثر مواقع درب در کنار ویترین است. از یک کرکره برای حفاظت از هر دو بهره برده خواهد شد. این کار هزینه اجرای سازه را کاهش می دهد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس ویلایی

کانکس فانتزی

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword