کانکس سرپرست کارگاه

کانکس سرپرست کارگاه

کانکس سرپرست کارگاه

کانکس سرپرست کارگاه

کانکس سرپرست کارگاه یکی دیگر از محصولات پر کاربرد کانکس ساز می باشد. اگر از افراد شاغل در حوزه عمران و معماری یا مشاغل وابسته به امور ساختمان سازی باشید. حتما با دفاتر مستقر در این پروژه ها برخورد داشته اید. و حتما متوجه شده اید که هر کدام دارای کاربری خاصی و سلسله مراتب ساده ای است. معمولا یکی از آنها از بقیه بزرگتر و متفاوت تر است. که همان کانکس سرپرست کارگاه می باشد.

متفاوت بودن آن معمولا به دلیل کاربری و تردد زیاد افراد مختلف بوده. که همین دلیل معمولا باعث استفاده از ابعاد بزرگتر برای این منظور می گردد. در ادامه به مشخصات و نیاز های اصلی این کانکس اشاره شده است.

تعریف کانکس سرپرست کارگاه

هر مجموعه کاری جهت هماهنگی و پیشبرد صحیح کار نیازمند یک سرپرستی درست می باشد. تا هم امور مجریان و زمان کاری آنها را در هر مرحله مشخص نموده و هم به مهندسان و مدیران بالا دستی گزارشی از روند پیشرفت پروژه ارائه نماید.از این رو استقرار کانکس سرپرست کارگاه در پروژه های عمرانی بدین منظور است. و در واقع محل جلسات متعدد با سر اکیپ های پیمانکاری، مهندسین و معماران، مدیران و صاحبان پروژه می باشد. به همین دلیل معمولا ابعاد آن بزرگ و دارای یک میز کنفرانس بوده که گاها برای نقشه خانی نیز از آن استفاده می شود. همچنین تعبیه محلی بعنوان آبدارخانه جهت پذیرایی از مراجعین در این کانکس مطلوب می باشد. در برخی پرژه های بزرگ ممکن است اتاقی نیز جهت استراحت شبانه روزی در آن تعبیه گردد. که به نیاز های پروژه و وسعت آن بستگی دارد.

مشخصات فنی

از نظر ظاهر و مشخصات فنی ممکن است کاملا مشابه کانکس کارگاهی معمولی که بصورت روتین در همه پروژه های عمرانی جهت استقرار کارگران و نیرو ها مورد استفاده قرار می گیرد بوده، فقط ابعاد آن کمی بزرگتر باشد. که در این حالت نیز برای نمای خارجی آن از رنگ متفاوت و همچنین حفاظ درب و پنجره جهت حفظ مدارک و اسناد موجود در آن استفاده می کنند. اما در اکثر مواقع به دلیل تردد مهندسان و مدیران بالا دستی و میهمان ویژه ممکن است جهت سرپرست کارگاه به دنبال سازه های خاص و متفاوت تری بروند. که در این حالت استفاده از کانکس لوکس اداری و یا نوع های ویژه با طراحی های اختصاصی برای این منظور مناسب می باشد.

موارد مشابه کانکس سرپرست کارگاه

از دیگر موارد مشابه ای که می توان در پروژه های ساختمانی دید که معمولا دارای تفاوت و درجه کیفی بالاتری نسبت به سازه های دیگر هستند. کانکس دفتر فروش پروژه، مشاور اجرایی و مهندس ناظر، کانکس اداری برای کارمندان مستقر در محل و موارد دیگری که کاربردی بجز اسکان پرسنل یا انبار تجهیزات پروژه باشد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره ۰۹۱۲۱۸۸۶۸۹۶ تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword