کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی کانکس سرویس بهداشتی کانکس سرویس بهداشتی کانکس سرویس بهداشتی کانکس سرویس بهداشتی کانکس سرویس بهداشتی کانکس سرویس بهداشتی کانکس سرویس بهداشتی کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی یکی دیگر از محصولات پر فروش کانکس ساز می باشد که خود دارای انواع مختلفی است. در ادامه این مطلب به برسی آنها پرداخته و ویژگی های هرکدام را تشریح خواهیم نمود. تا خریداران با مطالعه این مطلب به راحتی محصول مورد نیاز خود را انتخاب نمایند.

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه در واقع یک کیوسک کوچک می باشد. که دارای یک چشمه توالت یا حمام و یا گاها  سرویس بهداشتی مشترک می باشد. یعنی دارای حمام و توالت است. که در این حالت باید کمی ابعاد آن بزرگتر در نظر گرفته شود.

کانکس سرویس بهداشتی کارگاهی

این نوع از سرویس بهداشتی گاها فقط به عنوان توالت و گاها بصورت مشترک با حمام و یا حمام خالی تولید می شود. محل استفاده آنها بیشتر در پروژه های ساختمانی بوده و دارای دو نوع سبک و سنگین می باشد.

مشخصات فنی

شاسی کانکس از پروفیل های آهنی در ابعاد ۸*۸ سانتیمتر و اسکلت از پروفیل های آهنی در ابعاد ۴*۴ سانتیمتر

پوشش خارجی بدنه از ورق گالوانیزه با رنگ استاتیک به ضخامت ۳۰% میلیمتر

عایق جداره ها از نوع پلی استایرن به ضخامت ۴ سانتیمتر

پوشش داخلی دیوار پوش کانکس پی وی سی سفید، کف از نوع فایبر سرامیک

دارای سیستم برق کشی بصورت روکار با داکت و فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز های مورد نیاز ، دارای لوله کشی بصورت روکار با لوله های پلیمری

شیر آلات اهرمی درجه یک

روشویی و آینه به همراه مخزن مایع دستشویی، فن تهویه هوا و سرویس از نوع ایرانی با فلاشتانک

در بسیاری از موارد یک کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه برای مستقر نمودن در خارج ویلا و درون باغ بخصوص باغ های بزرگ مناسب است. که برای این منظور معمولا از نوع های طرح دار که ظاهری کلبه ای شکل دارند استفاده می شود. این محصول بخصوص در شهر های شمالی برای شستن ماسه های ساحلی قبل از ورود به داخل ویلا کاربرد دارد.

کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل

کانکس سرویس بهداشتی معمولا دارای کاربری صنعتی بوده و از دوام بسیار بالایی برخوردار است. دیواره ها و سقف آن از جنس ساندویچ پانل به ضخامت ۴ سانتیمتر بوده و در دو نوع راهرو دار و بدون راهرو تولید می گردد که قابلیت تجهیز حمام، توالت ایرانی و فرنگی را دارد.

مشخصات فنی

شاسی کانکس از پروفیل های آهنی در ابعاد ۸*۸ سانتیمتر و اسکلت از پروفیل های آهنی در ابعاد ۴*۴ سانتیمتر

پوشش خارجی بدنه کانکس و سقف از نوع ساندویچ پانل به ضخامت ۴ سانتیمتر با عایق پلی اورتان بصورت تزریق

پوشش داخلی دیوار پوش پی وی سی سفید

کف کانکس از نوع فایبر سرامیک، دارای سیستم برق کشی بصورت روکار با داکت و فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز های مورد نیاز

دارای لوله کشی کانکس بصورت روکار با لوله های پلیمری

شیر آلات اهرمی درجه یک

روشویی و آینه به همراه مخزن مایع دستشویی

فن تهویه هوا و سرویس از نوع ایرانی با فلاشتانک

کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه

در برخی موارد که تعداد استفاده کنندگان از سرویس بهداشتی بالا بوده و نیاز به چشمه های بیشتر از یکی باشد. معمولا از این کانکس استفاده می شود. این کار باعث هم کاهش هزینه ها نسبت به تهیه چند کانکس تک چشمه بصورت مجزا شده و هم باعث می شود تمامی تاسیسات مربوط به لوله کشی و فاضلاب در یکجا متمرکز گردد. که کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری را نیز در پی دارد. این سازه ها از کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه، کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه تا ۱۰ و ۱۲ چشمه قابل اجرا می باشد. و در دو نوع راهرو دار و بدون راهرو موجود است.

کانکس سرویس بهداشتی راهرو دار

این نوع سازه تشکیل شده از دو بخش اصلی که یکی راهرو ورودی بوده. که بعد از ورود به درون کانکس با این قسمت مواجه شده و در آن روشویی، آینه و مایع دستشویی و جود دارد و درب سرویس ها نیز به این بخش باز می شود. کانکس سرویس بهداشتی راهرو دار می تواند دارای تعداد سرویس هایی مختلفی از کانکس سرویس بهداشتی یک چشمه تا دوازده چشمه سرویس باشد. و یا تعدادی از آنها توالت و تعدادی حمام و یا توسط یک پارتیشن جدا کننده تفکیک شده و با درب های جدا از هم بصورت زنانه و مردانه مورد استفاده قرار گیرد. بهتر است یک چشمه جهت اتاق نظافت و محل قرار گیری تاسیساتی مانند آبگرمکن و یا تانکر ذخیره آب تعبیه گردد.

توالت سیار

در برخی مواقع نیاز به جابجایی مکرر سازه وجود دارد. که این جابجایی دلایل مختلفی داشته که استفاده در نمایشگاه های فصلی نمونه ای از این نوع کاربری می باشد. در چنین شرایطی استفاده از کانکس توالت سیار توصیه می گردد. این سازه دارای دو محور چرخدار بوده که هم با فضای تفکیک شده توان خدمات رسانی به آقایان و خانم ها را داشته و هم می توان برای هرکدام توالت سیار مجزایی در نظر گرفت. تفاوت اصلی آن با نوع های دیگر دارا بودن مخزن آب و مخزن تخلیه فاضلاب می باشد. که می بایست در موعد های مشخص تخلیه گردد. کانکس توالت سیار را به وسیله مالبند و یک خودروی کشنده به راحتی می توان از جایی به جای دیگر نقل مکان داد.

مشخصات فنی

کف کانکس از نوع سرامیک بوده که با ملات بروی سازه فایبرگلاسی آب بند نصب گردیده .اسکلت و شاسی از نوع آهنی می باشد.

دیوار پوش بدنه داخلی کانکس از نوع پی وی سی قابل شستشو و بدنه خارجی مطابق تمامی کانکس ها از تنوع مصالح برخوردار و طبق انتخاب خریدار استفاده می شود.

تمامی کانکس ها با لوله کشی، برق کشی، نصب شیرآلات اهرمی درجه یک، روشویی، آینه و جای مایع دستشویی می باشند.

سرویس توالت کانکس نیز هم از نوع ایرانی و هم از نوع فرنگی می توان در نظر گرفت که طبق انتخاب خریدار نصب می گردد.

همچنین هر چشمه کانکس دارای فن تهویه هوای مجزا بوده که هوای داخل را به بیرون و هوای داخل را به درون هدایت می کند تا تهویه مطبوع صورت گیرد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره ۰۹۱۲۱۸۸۶۸۹۶ تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword