کانکس ساندویچ فروشی

کانکس ساندویچ فروشی

کانکس ساندویچ فروشی

کانکس ساندویچ فروشی

اگر یک رستوران یا فست فودی هزینه تأسیس بالایی داشته باشد، هزینه تأسیس یک کانکس ساندویچ فروشی چقدر است؟ پدرم می گوید مردم از هر چیزی شون بخوان بزنن، از شکمشون نمی زنن!خوب در واقع کسی نمی تواند از میل گرسنگی خود بزند. خوردن یکی از رکن های اساسی است که روزی حداقل یک بار به سراغ هر کسی می رود. چه رژیم باشد چه پر خور. هر یک از رستوران ها و فست فود ها را که بنگریم، همیشه مشتری ای در آن است!

ملاک های کلی تأسیس یک کانکس ساندویچ فروشی

البته قیمت رستوران ها از باقی مغازه ها بیشتر است. برای همین معمولا به صرفه نیست با یک آشپز بد یک رستوران راه اندازی کرد. چرا که دخل و خرج رستورانتان با هم نمی خواند. اما اگر بتوان یک رستوران سیار داشت چه؟ یک ماشین که یک فود تراک سیار باشد چطور؟ بتوانی به هر جایی که فکر می کنی می توانی در آنجا یک ساندویچ فوری و خوشمزه به مشتری بفروشی بروی و در آنجا رستوران سیار خود را بساط کنی.

کانکس ساندویچ فروشی سیار

کانکس ساز مفتخر است به شما اعلام دارد می تواند یک کانکس ساندویچ فروشی سیار برای شما بسازد. که همه لوازم لازم را درون خود داشته و جای کمی نیز بگیرد. اینگونه شما می توانید با می ذوق در ساندویچ درست کردن و قیمت مناسب آخر هفته ها در بوستان های خانوادگی مشتری های زیادی را به کانکس خود اختصاص دهید.

به همین آسانی برای کسانی که جویای کار باشند کار پیدا می شود. این کانکس و فود تراک و باقی کانکس های کانکس ساز از کیفیت بالایی برخوردار هستند. تا به راحتی مجوز از اداره بهداشت بگیرند. امکان شست و شوی این کانکس های پیش ساخته و نظافت های لازم در نظر گرفته شده است. باشد که دعای خیر جوان های جویای کار با هزینه ای اندک بدرقه ادامه راهمان باشد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword