کانکس زمین بازی کودک

کانکس زمین بازی کودک

کانکس زمین بازی کودک

کانکس زمین بازی کودک

کانکس زمین بازی کودک یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس و ساختمان های پیش ساخته کانکس ساز می باشد. این سازه از کانکس هایی تشکیل شده است. که بصورت مدولار در کنار هم یا بر روی هم قرار می گیرند. در این کانکس ها می توان از وسایلی مثل وسایل کوهنوردی و تاب خوردن و آویزهایی که مورد توجه کودکان باشد استفاده نمود. بعضا هر چقدر تعداد کانکس ها در ارتفاع بیشتر باشد. بالا رفتن از آن سخت تر می گردد. و برای کودکان بزرگتر ساخته شده است.

از موارد قابل توجه در ساخت این کانکس این است که می توان تعداد کانکس ها را به نسبت فضای موجود کوچکتر یا بزرگتر درست کرد. نکته قابل توجه در ساخت این کانکس ها این است. که از موادی استفاده می توان کرد. که برای کودکان خطر ناک نباشد.

در روش های نوین تربیت کودکان متد ها و توصیه های مختلفی از طرف کارشناسان این حوزه ارائه شده است. که برخی از آنها بر این باورند که با ایجاد حس استقلال نسبی در کودک می توان حس مسئولیت پذیری و حتی خلاقیت را در آنها افزایش داد. بازی های کودکانه مختلفی در این رابطه وجود دارد. که یکی از آنها داشتن یک خانه مستقل کوچک برای کودک است.

مزایای کانکس زمین بازی کودک

اینکه از کودکی فرزندان دارای یک فضای مستقل به مانند یک زمین بازی کوچک باشند. باعث می شود تا به مواردی مانند نظافت، نگهداری و مرتب نمودن فضای زندگی خود اهمیت بیشتری داده و تاثیرات روانشناسانه مثبتی بر روی آنها بگذارد. کانکس زمین بازی کودک در واقع یک خانه کوچک به همراه زمین بازی که فرزندان ما اصول نگهداری از یک خانه را در دوران کودکی خود آموخته و باعث می شود در سنین جوانی و بزرگسالی توان اداره یک خانواده یا یک مجموعه کاری را به خوبی داشته باشند چرا که پیش زمینه های آن از دوران کودکی در آنها بوجود آمده است.

مشخصات فنی

از نظر تنوع و گونه این کانکس به نوع های مختلفی تقسیم می شود. که ابعاد آنها و محل استفاده از آنها متفاوت است. اما آنچه در همه آنها مشترک بوده. دارا بودن یک اتاق کلی که گاها در نوع های بزرگ ممکن است یک اتاق فرعی دیگر نیز در آن تعبیه شده. یک تراس ورودی و سقف شیب دار آن بوده که مشخصه یک خانه کوچک است. در برخی مواقع نیز طراحی کانکس کودک به گونه ای فانتزی و با اشکال مختلفی مانند کشتی یا نقاشی های کودکانه می باشد.

معمولا سطح کف این سازه در حدود 15 سانتیمتر به کمک پایه از زمین بالاتر بوده که باعث می شود. حیوانات و جانوران موجود در باغ نتوانند به داخل آن راه پیدا کنند.ارتفاع سقف کمی کوتاه تر از یک کانکس مسکونی برای افراد بزرگسال بوده. چرا که نباید فراموش کنیم این خانه یک کودک است. و می بایست ابعاد و اندازه ها ، رنگ ها و دکوراسیون داخل آن مطابق با سلیقه کودکان باشد. تا احساس متفاوت تری نسبت به خانه بزرگسالان به آنها بدهد که این همان حس هویت درون فضا می باشد.

مصالح بکار رفته

معمولا مصالح قالب این سازه ها را چوب تشکیل داده اما جهت استحکام و حفظ استخوان بندی سازه معمولا اسکلت آن را با پروفیل های آهنی تولید می کنند. چوب های بکار رفته در نما طوری طراحی شده تا اگر کودکان بخواهند خود بتوانند به راحتی سقف و دیواره های خارجی خانه خویش را رنگ آمیزی کرده و از این کار لذت ببرند.

امکانات کانکس زمین بازی کودک

امکانات درون این سازه ها کاملا انتخابی بوده و در گروه های سنی مختلف نیز با یکدیگر متفاوت است. ممکن است حتی برای بازی کودکان در جلوی درب ورودی تراس بزرگ همراه با باغچه وجود داشته باشد. و یا اسباب بازی هایی مانند سرسره و تاب نیز به عنوان متعلقات سازه در این تراس و یا حتی جلوی درب این کانکس با فاصله کمی از آن نصب گردد. پنجره  پرده  سیستم روشنایی  زنگ درب از دیگر جزئیات بکار رفته برای ایجاد حس یک خانه واقعی در ساختار این کانکس است. همچنین در اکثر مواقع برای امنیت بیشتر کودک از تعبیه آشپز خانه یا وسایل احتراق مستقیم مانند گاز درون این سازه ها صرف نظر می شود.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword