کانکس رستوران

کانکس رستوران

کانکس رستوران

کانکس رستوران

کانکس رستوران یکی از محصولات پر طرفدار کانکس ساز می باشد. کانکس ساز بزرگترین تولید کننده کانکس های ثابت و سیار، کانکس رستوران و سایر انواع کانکس ها در ایران و تنها نماینده spacebox انگلستان می باشد. که در تمامی استانها بدون محدودیت زمانی و مکانی فعال می باشد. و در نصب کانکس در تمامی نقاط کشور مشکلی ندارد. کانکس رستوران سازه پیش ساخته ای است که از آن بعنوان غذاخوری و رستوران استفاده می شود. به ویژه در اماکن تفریحی و سیاحتی که بیشتر به چشم می خورد.

انواع کانکس رستوران

نوع اول کانکس رستوران بزرگ که هم در آن غذا طبخ و هم فضایی برای سرو غذا دارند. و هم مشتریان نیز درون سازه قرار می گیرند. در مدلی که هم طبخ و هم سرو غذا درون سازه قرار دارد. معمولا بخش های فرعی مانند سرد خانه، آشپز خانه، صندوق و کانتر تحویل غذا به همراه بخش اصلی که سالن پذیرایی از مشتریان بوده می باشد.

نوع دوم سازه های کوچکتری هستند. که به مانند یک آشپز خانه بوده و محل سرو غذا بر روی میز و صندلی هایی است که جلوی کیوسک قرار گرفته است. نوع دوم که فقط مانند آشپز خانه است یک بخش تهیه غذا و یک کانتر تحویل داشته که از طریق یک بازشو پنجره مانند سفارشات مشتریان را به ایشان تحویل داده و ورود به داخل سازه فقط مختص پرسنل می باشد.

دسته سوم کمی متفاوت تر بوده و دارای دو محور چرخدار است. که بصورت سیار مورد استفاده قرار می گیرد. و دارای تفاوت های زیادی با دو نوع قبلی بوده که اصلی ترین این تفاوت ها ابعاد کوچکتر به همراه ویژگی قابل جابجایی آن از طریق دو محور چرخدار و یک مالبند است. که با اتصال به یک خودرو می توان آن را بطور مداوم جابجا کرد. در این حالت به علت کمبود فضا بیشتر یا بعنوان پخش غذا یا مانند کانکس فست فود سیار فقط غذا های فست فودی تهیه و بفروش می رسد. چرا که رستوران می بایست دارای منو و تنوع غذایی بالایی باشد. که در یک فضای کوچک چنین امری میسر نخواهد بود.  

موارد استفاده از کانکس رستوران

در بیشتر پادگانهای مرزی به دلیل جابجایی های زیاد از کانکس رستوران استفاده می شود.

استفاده در اماکن تفریحی مانند پارکها و فضا های سبز بزرگ.

استفاده از کانکس رستوران در فاصله راه های بین شهری

استفاده در جاده های طولانی و در کنار پلیس راه ها و پمپ بنزین ها

مزیت استفاده از کانکس رستوران

قابلیت جابجایی آسان

حمل و نقل راحت

مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید

قیمت مناسب نسبت به سازه های ثابت بتنی و فلزی

مقاوم در برابر زلزله

خرید و فروش این کانکس به دلیل خواهان زیاد به راحتی انجام می شود

امکانات

اتاق مدیریت

آشپزخانه مناسب با تهویه عالی، آشپزخانه کانکس رستوران از اهمیت به سزایی برخوردار است. برای همین در طراحی این بخش باید از بهترین نوع سرامیک برای کف رستوران، بهترین نوع شیر آلات و اتصالات در تاسیسات استفاده کنیم. از کابینت های مقاوم و جنس عالی استفاده می شود.

استفاده از تاسیسات بسیار پیشرفته

سالن پذیرایی در ابعاد مختلف

سرویس بهداشتی

طراحی و نمای کانکس رستوران

همیشه داشتن یک طرح زیبا در ساخت رستوران می تواند تاثیر به سزایی در جذب مشتری داشته باشد. همین امر سبب شده است تا کانکس ساز با استفاده از نرم افزارهای طراحی داخلی و دکوراسیون بهترین طرح نمای خارجی و دکوراسیون داخلی را در طراحی و تولید این کانکس پیاده کنند.

در طراحی این کانکس رستوران نمای خارجی کانکس از اهمیت بالایی برخوردار است. حس خوبی که مشتری در دید اول از رستوران خواهد داشت خیلی اهمیت دارد.

مشخصات فنی

شاسی استفاده شده در این نوع کانکس از تیر آهن می باشد. که اندازه آن بستگی به ابعاد و اندازه کانکس دارد. یعنی در مواقعی که اندازه این کانکس بزرگ باشد. از تیر آهن هایی با ضخامت و قطر بیشتر استفاده می شود.

در اسکلت این کانکس از پروفیل آهنی استفاده می شود. که ضخامت آن بستگی به ابعاد کانکس دارد. در ضمن اسکلت کانکس رستوران در برابر زنگ زدگی توسط ضد زنگ محافظت می گردد. ضد زنگ طول عمر اسکلت کانکس را زیاد می کند. و از پوسیدگی آن جلو گیری می نماید.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس آشپزخانه

کانکس غذاخوری

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword