کانکس دکوراتیو

کانکس دکوراتیو

کانکس دکوراتیو

کانکس دکوراتیو

کانکس دکوراتیو یکی از تولیدات کانکس ساز برای استفاده در فضاهای سبز و پارک ها است. شکل ارگانیک نمای این سازه الهام گرفته از اشکال و رنگ های موجود در طبیعت است. تا بخوبی با بستر خود هماهنگی و هارمونی ایجاد نماید. برای فضاهای سبز کانکس های ساده با نمای فلزی از این جهت مناسب نیست. که از نظر بصری ایجاد ناهماهنگی کرده و حس صنعتی بودن به فضای سبز و یا پارک می دهد. کانکس دکوراتیو در چنین مواردی بهترین گزینه است.

نمای کانکس دکوراتیو

نمای این کانکس از ورق های فایبرگلاس تشکیل شده و به شکل صخره و سنگ بصورت پتینه رنگ آمیزی می گردد. البته طرح های موجود برای نمای کانکس دکوراتیو تنوع زیادی دارد. که متشکل از انواع چوب و الوار، سنگ های رودخانه ای و کوهستانی است.

از آنجایی که این کانکس در فضاهای عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. و در هنگام شب امکان مورد سرقت قرار گرفتن و تخریب نمای خارجی آن وجود دارد. در زیر ورقه های طرح صخره کانکس دکوراتیو یک لایه ورق آهنی به ضخامت %50 میلیمتر نیز نصب گردیده است. که بعد عبور از لایه دکوراتیو نما با آن برخورد می کنیم.

ابعاد

ابعاد استاندارد و امکانات داخلی کانکس دکوراتیو بسته به سفارش مانند کانکس های معمولی متغییر است. و در ابعاد استاندارد و با کاربری های نگهبانی، سرایداری، انبار باغبانی، گیت ورودی پارک، اداره جنگل بانی، سازمان محیط زیست و دیگر کاربری های مشابه قابل استفاده است.

مشخصات فنی

دیوار پوش داخلی این کانکس از پی وی سی طرح چوب با قابلیت شستشو و پنجره ها از نوع دوجداره است. عایق دیواره ها از نوع پلی استایرن به ضخامت 4 سانتیمتر جهت جلوگیری از تبادل حرارتی میان فضای داخلی و خارجی کانکس دکوراتیو که البته نمای طرح صخره یا چوب این سازه نیز خود در نقش عایق عمل کرده و تا حد قابل قبولی از اتلاف انرژی در این سازه جلوگیری به عمل می آورد.

امکانات داخلی

اینکه هدف از ساخت این کانکس در ابتدا چه تعریف شده باشد. مشخص کننده امکانات داخلی بوده بطوری که در یک کانکس دکوراتیو مسکونی یا ویلایی قطعا سرویس بهداشتی و آشپز خانه وجود خواهد داشت. و در یک سازه فروشگاهی بجز چند قفسه و یک کرکره برقی مورد دیگری تعبیه نمی گردد. تا فضای بیشتری برای قرار دادن اجناس و لوازم کار باقی بماند.

کاربرد کانکس دکوراتیو

در برخی جاها به دلیل ایجاد هماهنگی بیشتر با محیط پیرامون مانند فضاهای سبز و پارک ها استفاده از کانکس با نمای ساده کارگاهی جایز نبوده و می بایست نمای خارجی کیوسک ها بگونه ای باشد. که با این فضای سبز ترکیب شود. و یا گاها در مکان های لوکسی مانند محوطه هتل ها و اقامت گاه های توریستی، نمایشگاه های بین المللی و نمایندگی های بزرگ نیز چنین شرایطی وجود دارد. که برای رفع نیاز آنها از کانکس دکوراتیو استفاده می شود. نمای خارجی این نوع سازه ها با توه به محل قرار گیری انها طراحی می شود. که ممکن است از چوب، شیشه، استیل و دیگر مصالح لوکس بجای استفاده از ورق های گالوانیزه استفاده شود. 

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 
تماس حاصل فرمایید. 

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب

Enter your keyword