کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم یکی از آن محصولات کانکس ساز است که همواره خریداران زیادی دارد. بسیاری از خریداران و بخصوص پیمانکاران ساختمانی که بدنبال یک کانکس برای استفاده کوتاه مدت یا موقت می باشند. و یا کسانی که به دنبال یک سازه با هزینه پایین هستند گزینه مناسبی می باشد.

انواع کانکس دست دوم

تنوع استفاده از کانکس باعث بوجود آمدن نوع های مختلفی از آن شده است. که به دنبال آن در نوع کارکرده نیز انواع کانکس دست دوم نیز وجود خواهد داشت. که دارای امکانات و شرایط متفاوتی هستند. این که کدام نوع جوابگوی نیاز ما بعنوان خریدار است. باید پس از بازدید حضوری از سازه و برسی قیمت آن مشخص گردد.

فروش کانکس دست دوم

اگر سازه ای دارید که پس از استفاده قصد فروش آن را دارید. با مشاوران کانکس ساز تماس بگیرید. و درخواست بازدید و کارشناسی از کانکس دست دوم خود را بدهید. همکاران ما پس از برسی کانکس قیمت پیشنهادی خود را به شما ارائه می دهند. و در صورت توافق نسبت به حمل آن اقدام می کنند. همچنین با ارسال تصاویر و اطلاعات اولیه آن نیز می توانید حدود قیمت برای فروش سازه دست دوم خود را از کارشناسان ما جویا شوید. بطور معمول حدود 30% تا 40% از هزینه های اولیه کسر می شود. که این مربوط به سازه سالم و تمیز می باشد. اما در صورت خرابی قطعات هزینه تعویض آنها نیز از کل کار کسر خواهد شد.

مزایای کانکس دست دوم

 • یکی از بزرگترین مزایای خرید این کانکس برای مشتریان صرفه جویی در هزینه های اولیه است. و با این کار از نظر اقتصادی با هزینه های کمتری خرید خود را انجام می دهند.
 • سرعت در تحویل که گاها در بین سازه های کارکرده مواردی بچشم می خورد که مختص نیاز شما است. و ساخت مجدد آن نیازمند زمان و هزینه های زیادی می باشد.

معایب کانکس دست دوم

 • از بزرگترین معایب خرید این سازه دست دوم، نداشتن دانش تخصصی خریدار درباره نوع مصالح مصرفی و کیفیت کلی سازه می باشد. که پیشنهاد می کنیم در هنگام خرید حتما سازه را مورد بازدید حضوری قرار دهید. تا از میزان سلامت قطعات آن مطمئن شوید.
 • در برخی مواقع متعلقات کانکس، مانند درب یا پنجره آن نیاز به تعمیر یا تعویض داشته که جای نگرانی نیست. و آنها قابل رفع است. اما ممکن است تعداد بخش های نیازمند تعمیر زیاد باشد. و مجموع این هزینه ها به علاوه هزینه خرید سازه دست دوم با یک سازه نو برابری کرده یا اختلاف خیلی کمی داشته باشد. که در چنین شرایطی از خرید کارکرده صرف نظر فرمایید. چرا که نه تنها هزینه های خود را بهینه نکرده بلکه باعث افزایش آن شده اید.

خرید کانکس دست دوم

برای خرید این سازه دست دوم می توانید با فروشندگان آنها از جمله کانکس ساز تماس حاصل نمایید. و از موجودی های آنها اطلاع کسب کنید. در صورتی که سازه ای مطابق با نیاز و بودجه خود یافتید. برای بازدید حضوری و خرید نهایی به محل نمایشگاه محصولات کانکس ساز یا فروشندگان دیگر مراجعه نمایید.

سوالات متداول

 • آیا کانکس ساز همه ابعادی این سازه را دارد؟ خیر. این کانکس به دلیل اینکه تولید نمی شود بستگی به این دارد که چه ابعادی موجود باشد. و همواره این موجودی قابل تغییر بوده تعدادی فروخته و جایگزین آن تعدادی خریداری می شوند .
 • قیمت سازه دست دوم با نو چقدر تفاوت دارد؟ بستگی به سالم بودن، سال تولید کانکس و امکانات موجود در آن دارد. اما بطور کلی حدود 30% تا 40% کاهش هزینه خواهد داشت. مگر اینکه سازه از حالت استاندارد خارج و یا نیاز به تعمیر اساسی داشته باشد.
 • در کل خرید این سازه دست دوم از طرف شما توصیه می شود یا خیر؟ کاملا بستگی به این دارد که شما سازه را از نزدیک بازدید کرده و با توجه به سلامت آن با قیمت مناسبی خریداری کنید. در واقع به قیمتی بخرید که بعدا نیز بتوانید آن را با کاهش هزینه کمی بفروشید. بخصوص برای کانکس ویلایی و کانکس مسکونی که معمولا هزینه های خیلی بیشتری نسبت به سازه های کوچک تر دارد.

توصیه های مهم

 • در هنگام خرید، حتما کانکس را بخوبی و کامل مورد بازرسی قرار دهید. و از سالم بودن تاسیساتی مانند سیم کشی، کلید و پریزها، درب ها و پنجره ها و امکانات درون کانکس اطمینان حاصل فرمایید.
 • کانکس ساز برای اطمینان از سلامت و مقاومت کانکس، مشخصات فنی از این سازه دست دوم تهیه می کند. که این مشخصات توسط کارشناسان تهیه می شود. و تمام جزئیات کانکس را شامل خواهد شد.
 • کانکس ساز فقط کانکس هایی را بعنوان سازه دست دوم خرید و فروش می کند که یا تولید خود کانکس ساز  باشد. که در سالهای گذشته خریدار، خریده بوده و بعد از چند سال استفاده فروخته است. یا تولید سازنده های مورد تائید کانکس ساز بوده و تمامی نکات استاندارد در تولید آن رعایت شده باشد.
 • نکات مربوط به حمل و نقل و هزینه های مربوط به آن است. بطور مثال شخصی که یک سازه دست دوم در تهران می خواهد. بهتر است در تهران و یا حومه سازه دست دوم خود را بیابد. چون در گذشته مواردی داشتیم که خریدار برای صرفه جویی در خرید کانکس، یک سازه را از شمال کشور خریداری و به تهران که محل مورد نظر خود بوده حمل کرده است. که با هزینه های انتقال از شمال به تهران می توانسته به راحتی یک کانکس نو تهیه کند. پس این نکته را نیز مد نظر قرار دهید.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

مطالعه کنید:

مشاوره رایگان

Enter your keyword