کانکس حرفه ای

کانکس حرفه ای کانکس حرفه ای کانکس حرفه ای کانکس حرفه ای کانکس حرفه ای کانکس حرفه ای

کانکس حرفه ای

کانکس حرفه ای

کانکس حرفه ای یکی دیگر از محصولات خاص کانکس ساز می باشد. در یک تعریف کلی همانگونه که در پیش گفتار آمد سازه ای بوده که بصورت اختصاصی برای منظور و کاربرد خاصی طراحی و تولید می شود. چرا که اکثر سازه ها با رعایت پیش فرض های کلی بصورت تیپ برای انواع کاربری ها تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. اما در این میان مواردی وجود داشته که نیاز مصرف کننده از یک کاربری عمومی و متداول مجزا بوده که تعبیه ویژگی های اختصاصی چه در ظاهر و چه در جزئیات سازه مورد نیاز است. از نمونه های موردی کانکس حرفه ای می توان به کلین روم های سیار، سازه های گرم خانه ای با درجه حرارت بالا یا کیوسک های فروشگاهی که دارای طرح و رنگ سازمانی خاصی می باشند اشاره نمود.

مزایای کانکس حرفه ای

دارا بودن بیشترین تطابق بین محصول نهایی و نیاز های کاربری خریدار اصلی ترین مزیت و دلیل بوجود آمدن کانکس حرفه ای می باشد. چرا که معمولا خریداران این سازه ها در موارد قبلی، زمانی که سازه ای پیش ساخته بصورت عمومی را تهیه کرده اند نتوانسته اند بهره برداری لازم را از آن برده و یا راندمان بسیار پایینی را در بازخورد دریافت نموده اند. که این امر آنها را به سوی تهیه یا سفارش سازه ای اختصاصی تحت عنوان کانکس حرفه ای سوق داده است. از دیگر مزایای آن تولید تحت نظارت خریدار و به دلیل استفاده از مصالح اختصاصی معمولا محصول نهایی دارای درجه کیفی بالاتری خواهد بود.

مراحل ساخت کانکس حرفه ای

جلسات مشاوره، برسی نیاز های اصلی متقاضی خرید و طراحی سه بعدی اولین گام های مراحل پیش تولید کانکس حرفه ای می باشند. و بدون گذراندن دقیق این مراحل ممکن است در روند ساخت سازه با مشکلات متعددی روبرو شده که باعث افزایش هزینه های تولید و بالا رفتن زمان ساخت آن می گردد. همچنین ممکن است نتیجه نهایی مطلوبیت لازم را در بر نداشته باشد. پس از تکمیل طرح و نقشه های کار مطابق جدول مشخصات فنی تعین شده که به تائید مسئول فنی تولید کننده و متقاضی خرید کانکس حرفه ای رسیده فرآیند تولید شروع و گام به گام مطابق مراحل تعیین شده تا انتها پیش می رود. در برخی موارد که حجم یا ابعاد سازه بزرگ بوده و ساخت آن دارای پیچیدگی های فنی زیادی باشد. ممکن است در دو یا چند فاز مختلف این کار انجام شود.

معایب کانکس حرفه ای

اگر بخواهیم در یک نگاه کلی بگوییم معایب این کانکس را نسبت به سازه های دیگر برشماریم. می توان صرف زمان بیشتر برای تولید که به دلیل خارج بودن سازه از تیپ های معمول است. دیگر اینکه هزینه های تولید آن نسبت به سازه های معمولی به دلیل شرایط ویژه تولید، نظارت کامل بر روند تولید، استفاده از مصالح با کیفیت و دیتیل های اختصاصی ممکن است بین ده درصد تا چند برابر یک سازه معمولی باشد.

از دیگر مواردی که می توان در دسته معایب برای کانکس حرفه ای در نظر گرفت افت قیمت آن در هنگام فروش بوده چرا که سازه بصورت منحصر به فرد برای خریدار تولید شده  است. و کاربری عمومی معمولا ندارد به همین خاطر فروش دست دوم آن با قیمت مناسب کمی سخت تر از سازه های تیپ و روتین می باشد.

سوالات متداول

یک این سازه می تواند دارای چه امکانات یا ویژگی هایی باشد؟ در این مورد باید گفت که کاملا بسته به درخواست خریدار هر نوع امکانات و آخرین تکنولوژی های بدست آمده در صنعت را می توان در ساخت کانکس حرفه ای بکار برد. و محدودیتی وجود ندارد. بجز بودجه ای که برای تولید آن در نظر گرفته شده است. چرا که هر بخش که دارای ویژگی های خاص و حرفه ای باشد به مراتب هزینه های تولید را نیز افزایش خواهد داد.

چطور می توان بودجه خود را با قیمت این سازه تطابق داد و هزینه های آن را پیش بینی کرد؟ این کار فقط از طریق گذر از مرحله طراحی و برسی جزئیات، قطعات و تدوین یک طرح کامل با شرح کامل بخش های فرعی میسر بوده که می بایست توسط متخصصین و افراد فنی دارای دانش مهندسی صورت گیرد. در غیر این صورت برآورد هزینه ها با تلرانس زیادی ممکن است شما را غافل گیر کند.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس ویلایی ترموود

معایب کانکس

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword