کانکس تعمیرگاه

کانکس تعمیرگاه

کانکس تعمیرگاه

کانکس تعمیرگاه

کانکس تعمیرگاه محصولی دیگر از شرکت کانکس ساز می باشد. برخی سازه های پیش ساخته خدماتی وجود دارند که برای استفاده مسکونی و سکونت گاه طراحی نشده و فقط به ارائه خدمات می پردازند. که نمونه های کانکس فروشگاهی و کانکس پلیس نمونه هایی از آنها می باشد. یکی دیگر از انواع آنها کانکس تعمیرگاه است. که برای خدمات جاده ای و یا گاها درون مجموعه هایی مانند شرکتها و توقف گاه ها از آن استفاده می شود.

کاربرد کانکس تعمیرگاه

کانکس تعمیرگاه یک کیوسک خدمات جاده ای است. که برای ارائه خدمات فوریتی به ماشینها و خودروهای سواری و گاها ماشین های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه ها معمولا توسط ارگان هایی مانند پلیس راه یا امداد جاده ای خریداری می شود. و با دو نفر پرسنل در جاهای مخصوص نصب و به مردم خدمات رسانی می کنند. اما گاها نیز کارگاه های بزرگ عمرانی مثل تونل سازی ها نیز برای انجام تعمیرات و سرویس ماشین آلات خود یک این کانکس تهیه و در محل فعالیت خود قرار می دهند. که متصدی آن وظیفه سرویس کردن ماشین آلات در هنگام استراحت دستگاه ها را بر عهده دارد.

در رابطه با این کاربری کانکس ساز اقدام به طراحی و تولید تعدادی از این کانکس نموده است. که دارای ابعاد و اندازه های مختلفی می باشد. ولی شکل ظاهری آنها معمولا نسبت به دیگر محصولات کانکس ساز ساده تر و بیشتر در این مورد به کار آیی اهمیت داده شده است. چرا که در این سازه زیبایی در درجه دوم و کارایی به همراه دوام از درجه اهمیت بالاتری قرار گرفته اند. بطوری که در برخی موارد اقدام به ساخت این سازه با کانتینر نموده اند. و با ایجاد تغییراتی در بدنه آن و تعبیه بازشوهایی در قسمت عرضی آن را تبدیل به یک کانکس تعمیرگاه نموده است. به این دلیل که بدنه قوی و محکم فولادی کانتینر باعث دوام بیشتر و در صورتی که تجهیزات گران قیمتی درون آن نصب شده باشد، در برابر سرقت از آن محافظت خواهد کرد.

نصب کانکس تعمیرگاه

برای نصب این سازه در محل نیاز به آماده سازی خاصی نیست. مهیا نمودن یک بستر صاف و تراز، در محلی که مانع رفت و آمد رهگذران یا خودرو ها نباشد، کفایت می کند. این کانکس صرفا محل قرار دادن ابزار آلات و اتاقی بعنوان دفتر متصدی یا تعمیرکاران می باشد. نه اینکه مانند یک مغازه خودروی تعمیری بخواهد به داخل آن برود. و فقط تعمیراتی که بصورت جزئی و یا در حد برطرف کردن ایرادات فنی یا برقی خودرو باشد جوابگو است. و برای تعمیرات، مثل باز کردن موتور ماشین، باید به نمایندگی ها و تعمیرگاه های بزرگ و مجهز مراجعه شود. این کانکس فقط برای این است که اگر هموطنان عزیز در هنگام مسافرت، خودرویشان با ایراد کوچکی در راه مواجه شد. بتوانند از کانکس تعمیرگاه امداد دریافت کنند. و تا رسیدن به یک منطقه مسکونی و شهری به راه خود ادامه دهند.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره ۰۹۱۲۱۸۸۶۸۹۶ تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword