کانکس تره بار

کانکس تره بار

کانکس تره بار

کانکس تره بار

کانکس تره بار یکی دیگر از محصولات کانکس ساز می باشد. کانکس تره بار سازه ای پیش ساخته است که گاها برای ایجاد تره بار محلی در یک منطقه مورد استفاده قرار می گیرد. این امر زمانی اتفاق می افتد که شهرداری منطقه فضایی را برای این منظور تعیین می کنند. با توجه به دور از دسترس بودن یک میدان تره بار مرکزی به منطقه اقدام به احداث یک فضای فروشگاهی برای میوه جات و تره بار محلی می کند. ساخت این فضا معمولا بصورت غرفه ای است. و به دلیل رفت و آمد های زیاد معمولا در محلی که جای پارک به تعداد کافی برای خودروها وجود داشته باشند اقدام به احداث آن می کنند. تا این تردد اختلالی در رفت و آمد خودرو های عبوری و ترافیک منطقه ایجاد نکند.

مشخصات کانکس تره بار

از نظر نقشه و پلان باید این کانکس را مطابق محلی که برای آن تعیین شده طراحی نمود. چرا که ابعاد آنها کاملا با یکدیگر متفاوت بوده و نمی توان بصورت یکپارچه در کارخانه تولید و سپس به محل منتقل نمود. از این رو در اکثر مواقع سازه در محل توسط پانل های پیش ساخته بنا می شود. این پانل ها هم بعنوان پوشش سقف مورد استفاده قرار می گیرد. و هم به عنوان پارتیشن های تفکیک کننده غرفه ها. در آخر نیز برای قسمت ورودی هر غرفه یک کرکره نصب شده و سیستم برق کشی برای روشنایی و دیگر تاسیسات وابسته مورد نیاز داخل این کانکس اجرا می گردد.

دیگر کاربرد های کانکس تره بار

برخی موارد در میادین میوه و تره بار مرکزی که از حجره های بزرگی تشکیل شده است. و به نوعی محل پخش میوه جات به داخل شهر است. نیز مغازه های کوچکی برای خرده بار فروشی مورد نیاز است. و با توجه به محدودیت انجام عملیات ساخت و ساز در این گونه محل ها معمولا از یک کانکس برای این منظور استفاده می شود. که بیشتر شبیه کانکس مغازه ای یا فروشگاه های ساده بوده و در کنار حجره های اصلی نصب می شود. این سازه ها معمولا نیازی به دکوراتیو یا لوکس بودن ندارد. و صرفا به عنوان یک غرفه کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو سازه های ساده با بازشوی بزرگ که معمولا دارای کرکره است، بخوبی جوابگوی این نیاز خواهد بود.

مزایا

میادین میوه و تره بار چه مزایای زیادی در جهت تامین سبزیجات و مرکبات ساکنین محله داشته که کاملا مشخص است. و علاوه بر توزیع محصول مناسب باعث کنترل قیمت این خوراکی های مفید برای مردم جامعه گردیده است. حال اگر بتوان با استفاده از سازه های پیش ساخته یا همان کانکس میادین تره بار این گونه فضاها را گسترش داد. به معنی قابل دسترس تر شده میوه و سبزیجات تازه برای همه افراد جامعه، کنترل و نظارت بر قیمت ها و در نهایت افزایش سطح سلامت جامعه خواهد بود.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس آشپزخانه، کانکس رستوران، کانکس ساندویچ فروشی، فود تراک، کانکس فایبرگلاس

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword