کانکس بلیط فروشی

کانکس بلیط فروشی کانکس بلیط فروشی کانکس بلیط فروشی کانکس بلیط فروشی کانکس بلیط فروشی کانکس بلیط فروشی

کانکس بلیط فروشی

کانکس بلیط فروشی

کانکس بلیط فروشی یک نوع کانکس فروشگاهی محسوب می شود. که جهت ارائه خدمات شهری به مردم عزیزان می باشد. سازمان محترم شهرداری این کانکس را از کانکس ساز خریداری و جهت رفاه و صرفه جویی در وقت مردم عزیزمان در میادین و محله های پر تردد و یا در بیرون از مترو ها نصب و مستقر می کند. همانطور از نام این محصول پیداست، جهت ارائه فروش بلیط معمولی و بلیط الکترونیک ساخته می شود. شما عزیزان روزانه شاید چندین بار از این کانکس خرید کنید. یا اگر خرید بلیط  نداشته باشید، آنها را در مراکز و میادین و یا ایستگاه های مترو ببینید.

مشخصات فنی 

کانکس بلیط فروشی الکترونیک به روش ها و با مواد و متریال متفاوتی اجرا می گردد. ولی جهت در نظر گرفتن زیبایی چیدمان شهری، اصولاً این کانکس باید از نمای  زیبایی برخوردار باشد. امروزه این سازه از نمای کامپوزیت می باشد. این دسته کانکس زیر مجموعه کانکس فروشگاهی با نمای کامپوزیت محسوب می شود.

دتایل و جزئیات این دسته کانکس مشابه کانکس فروشگاهی است. تنها با تفاوت اینکه نمای داخلی این تیپ کانکس از PVC درجه یک روکش دار طرح چوب است.

کف سازه از تخته 18 میل ضد آب مالزی رزین شده به همراه PVC پشت نمدی است.

پنجره ها از UPVC درجه یک با یراق آلات استاندارد ایرانی، با شیشه دوجداره است.

جهت محافظت از شیشه ها گارد پشت پنجره، لوله استیل نیز استفاده می گردد.

پیشخوان از بیرون و از داخل این سازه دارای یک پیشانی جهت نصب تابلو چنلیوم است.

کاربرد کانکس بلیط فروشی

تقریبا تمام کانکس های سبک مثل کانکس روزنامه فروشی، کانکس عابر بانک، کانکس نگهبانی، کانکس سرایداری و… در دو نوع کانکس ثابت و متحرک، طراحی و ساخته می شوند. لذا این سازه نیز در دو نوع زیر ساخته می شود:  

ثابت: از کانکس ثابت بیشتر در مواردی استفاده می شود که نیاز به جابجایی سریع و همیشگی وجود ندارد.

متحرک: از کانکس سیار و کانکس چرخدار بیشتر برای مواردی که همیشه نیاز به جابجایی است استفاده می شود. مثل استفاده از این کانکس در پارک ها.

قیمت کانکس بلیط فروشی

همانند هر نوع کانکس دیگری قیمت این کانکس نیز به ابعاد و طرح و رنگ و مواد مورد استفاده در آن بستگی دارد. هرچه ابعاد کانکس بزرگتر باشد، قیمت هم بیشتر خواهد شد. و طرح آن هرچه پیچیده تر باشد، هزینه طراحی بالا خواهد رفت. لذا نمی توان قیمت دقیقی را برای ساخت این سازه سفارشی ارائه داد. اما برای برخی از طرح های آماده از کانکس بلیط فروشی که قبلا طراحی و ساخته شده و فقط فروش می رسد قیمت ها تعیین شده اند. و با تماس تلفنی شما می توانیم قیمت را برای شما اعلام کنیم.

ابعاد کانکس بلیط فروشی

ابعاد این سازه از 2.40×2 شروع می شود. ولی این تیپ کانکس نباید از متراژ بالای برخوردار باشد. زیرا باعث اشغال  فضا و به هم خوردگی نمای شهری می شود.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

مطالعه کنید:

کانکس LSF، کانکس بستنی فروشی، کانکس کمپ، کانکس فروشگاهی

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword