کانکس بستنی فروشی

کانکس بستنی فروشی کانکس بستنی فروشی کانکس بستنی فروشی کانکس بستنی فروشی کانکس بستنی فروشی کانکس بستنی فروشی

کانکس بستنی فروشی

کانکس بستنی فروشی

کانکس بستنی فروشی محصولی دیگر از شرکت تولیدی کانکس ساز است.این سازه طبق سفارش خریداران محترم در ابعاد و اندازه ها و طرح های مختلف طراحی می شوند. این نوع از کانکس ها کاربردهای دیگری چون کانکس آبمیوه فروشی، فروش تنقلات را نیز دارند. این نوع از سازه ها اکثرا با نمای فایبرگلاس و یا کامپوزیت ساخته می شوند.

کاربرد کانکس بستنی فروشی

امروزه با گسترش صنعت و تکنولوژی دکه ها جای خود را به کانکس هایی مقاوم با ظاهری شیک و مدرن که دارای امکاناتی فراتر از یک فروشگاه معمولی هستند، داده اند. همچنین دیگر کانکس ها مختص کسب و کار مطبوعاتی نیستند. و کسب و کار هایی نظیر کانکس فست فود، کانکس تره بار، کانکس شیرینی فروشی، کانکس کافی شاپ، کانکس برای کرایه دوچرخه، کانکس باجه بلیط  و کانکس بستنی فروشی به وجود آمده اند. که علاوه بر ظاهری زیبا و مشتری پسند، مقرون به صرفه تر نیز می باشد. و قابلیت حمل و نقل و جابه جایی از مکانی به مکان دیگر را دارا می باشند.

کانکس بستنی فروشی در طرح ها و رنگ های شاد و جذاب ساخته شوند. تا مشتری را به خود جلب کنند. این نوع سازه ها را می توان در پارک ها، نمایشگاه ها، مکان های توریستی و دیدنی و … استفاده کرد. نمای بیرونی این سازه باید مطابق با کاربرد آن باشد تا افراد با دیدن آن متوجه نوع کانکس شوند. این کانکس یک طرح فانتزی و امروزی طراحی شده در کانکس ساز است. که توانسته است رضایت خریداران را به خود جلب کند.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

برای مشاهده لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

برای ثبت پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword