کانکس باغ

کانکس باغ کانکس باغ کانکس باغ کانکس باغ کانکس باغ کانکس باغ

کانکس باغ

کانکس باغ

کانکس باغ یکی از محصولات خاص و زیبای کانکس ساز می باشد. کاربرد این سازه رو به افزایش است. اگر چه این سازه های پیش ساخته در ابتدا برای سکونت موقت و اسکان نیرو های کار در پروژه های ساختمانی بصورت یک اتاق سالنی تولید می شدند. اما رفته رفته با پیشرفت صنعت پیش ساختگی بخش های دیگری مانند سرویس بهداشتی و آشپز خانه و به دنبال آن اتاق خواب نیز به آنها افزوده شده اند. و شبیه به یک کانکس مسکونی کامل شدند. که نه تنها برای اسکان موقت، بلکه برای زندگی یک خانوار نیز مناسب می باشند. از این رو بر آن شدیم تا در این مطلب به برسی ویژگی ها و خصوصیات کانکس باغ بپردازیم.

کاربرد کانکس باغ

در بسیاری از ملکها و باغها، امکان احداث بنا به علت محدودیت های مختلف، از جمله نداشتن پروانه ساخت و یا زمان کافی برای انجام عملیات ساختمانی وجود ندارد. از این رو زمانی که صاحب ملک به همراه خانواده خود برای گذراندن اوقات فراغت یا آخر هفته به باغ خود مراجعه می کنند. فضایی برای استراحت و یا امکان ماندن در هنگام شب را ندارند. این امر موجب می شود نتوانند ساعات زیادی را در ملک خود سپری کنند. از این رو اقدام به تهیه کانکس مسکونی یا کانکس باغ خود می کنند. و در مدت زمان بسیار کوتاهی در مقایسه با ساخت و ساز به روش سنتی، می توانند بنایی در ملک خود داشته باشند. این کانکس می تواند از یک اتاق کوچک تا یک خانه ویلای مجهز یا کانکس دو اتاقه باشد. که این بسته به سفارش و نیاز خریدار دارد.

کانکس سرایداری برای باغ

یکی دیگر از کاربردهای سازه های پیش ساخته، ساخت کانکس سرایداری برای باغ می باشد. و مورد استفاده آن برای ملک های بزرگ و باغهایی می باشد. که صاحب آن در ایام خاصی مانند تعطیلات فقط می تواند به آنجا مراجعه کند. و برای نگهداری و انجام امور باغبانی در ملک خود نیاز به یک سرایدار دارد. و با تهیه کانکس باغ بعنوان اتاق سرایداری یا محل سکونت باغبان از آن استفاده می کند.

ساخت کانکس باغ

روش های ساخت کانکس باغ به دو صورت کلی اجرا در محل و یا پیش ساخته در کارخانه و حمل به محل می باشد. روش ساخت در محل برای ملک هایی مناسب می باشد. که به علت محدودیت های مانند کم بودن عرض خیابان امکان حمل سازه کامل با تریلی به درون ملک خود را ندارند. و باید تمامی مراحل ساخت درون باغ انجام شود. این کار حدود ۳۰ روز زمان نیاز دارد.

در روش دیگر که کل کانکس باغ در کارخانه تولید و سپس بصورت یک تکه و یا در صورت بزرگ بودن ابعاد بصورت دوقلو به محل حمل می شود. نهایت زمان مورد نیاز دو روز می باشد. چرا که تمامی کارها از قبل انجام شده است. و فقط اتصال انشعاب برق و آب را در محل به آن وصل و استفاده خواهید نمود.

مشخصات فنی

  • شکل و ظاهر کانکس باغ باید به گونه ای زیبا و کلبه مانند باشد.
  • نمای بدنه خارجی معمولا یا از چوب و یا پانل های طرح چوب استفاده می شود.
  • در برخی موارد نیز فقط از سقف های شیبدار طرح کلبه ای در این موارد استفاده می شود.
  • دلیل این امر بخاطر حفظ ظاهر ارگانیک و طبیعی باغ می باشد.
  • ساخت یک کانکس با فرم مدرن شاید کمی موجب اختلال در این مورد گردد. اگر چه در این زمینه نیز طرح های زیبا و کارآمدی وجود دارد.

می خواهید این کانکس رویایی را سفارش دهید؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید. 

مطالعه کنید:

کانکس سرایداری

معایب کانکس

کانکس کلبه

کانکس فانتزی

پست مرتبط

رنگ کانکس

رنگ کانکس

رنگ کانکس رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی کانکس…ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword